» »

Eurovision 2007 - kaj menite? Nam bo uspelo? :D

Eurovision 2007 - kaj menite? Nam bo uspelo? :D

«
1
2

opeter ::

No, zanima me vaše mnenje... ali lahko Alenka Gotar doseže nemogoče? Ali vidite kake realne možnosti, da bi "slučajno" zmagali? Jaz upam iz vsega srca!
Alenka, držim pesti!!! :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Roadkill ::

Mi povsem dol visi za EMO... res... tako.... zelo....
.. bi bil pa vseeno vesel, če bi Slovenija dobila malo promocije.

Pa upam, da komad ni patetičen ali neumen, kot je bilo to v navadi pretekla leta.
Ü

T-h-o-r ::

Ni patetičen, je nekaj drugačnega končno

Bethrezen ::

itak da je, sam bo edn bolših na eurosongu

Icematxyz ::

Itaq nas samo najboljše zanima ampak Slovenci kotr smo nevem če bomo znali to ceniti. Ah saj pol ko pa nekdo zmaga pa ni nič to takega. :)

whatever ::

Mislim, da sem kar objektiven, če rečem, da so bile pesmi 1-6 precej povprečne, mogoče je izstopala Irska po glasu in Makedonija po stasu:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

zdobersek ::

lepo, ni kaj ... mogoce pa nas se res kaj doleti

Thomas ::

O Boh ne dej da zmaga! Skupaj z Mišo Molk se bosta delali pametne po vseh TV kanalih, nonstop, naslednjih 10 let.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

whatever ::

O Marija, kak zanič komad ma Grčija.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

roscha ::

Kakšna zmaga neki? Že Janša bo erar osušil s predsedovanjem EUju, kako naj se špogamo še Evrovizijo? >:D

No ni za skrbet. V primeru da bomo med 10 bo kar ql.

roba87 ::

Kak bi ono Makedonko vseko nekje na seniku... :8)

Samuel ::

saj nič bat Thomas...

boš takrat, ko bo Miša pametovala, premaknil na kakšen program, kjer bodo na primer debatirali o nastanku sveta. :D

Thomas ::

Glede na to, da sem nekaj takih oddaj že gledal, je ene 50% možnosti, da bom raje poslušal Mišo in njenega podrepnika Dežana.

Me znabiti manj ziritirata od kakšnega Michu Kakija.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Lery ::

Ukraina bo zmagala:D :D 8-O 8-O 8-O

Yossarian ::

Rečite kar hočete čez Alenke Gotarjeve obleko in bolj statičen nastop, toda odpela je tako vrhunsko, da so mi šli kar mravljinci po koži (škoda edino, da ni na koncu zaključila z visokim C :))
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

R33D3M33R ::

(škoda edino, da ni na koncu zaključila z visokim C :))


Se bolj ne bi mogel strinjati. To bi bil pa pravi hit.:))

Me je pa razjezilo, da so med Apocalyptico dali reklame ;( .
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

MEDENA ::

lol kako je vse politično...srbija bo zmagala.

Daliborg ::

Mogoce malce offtopic ampak:
....me pa sam zanima od koga("ORIGINALA") je posemplana (ukradena) tale melodija pri Alenki Gotar??
Tolk znana melodija/pesem ampak sm cist vn tako da mi res ne gre v glavo od koga naj bi bila.Kaj idej?:8)

Lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

cekr ::

To je glasovanje sosedov in gasterbajterjev. Ta Evrovizija je eno čisto zavajanje.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Yossarian ::

Cekr ima zelo prav
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

UNIVERZUM ::

Ne glede na vse sem imel skoraj prav

EMA 2007
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Super Sonic ::

Smo skuril, približno, 140k € za cviljenje in _fantastično_ 15 mesto.

Sedaj nismo več nedolžni. Sedaj smo starejši in vemo več. In mogoče leta 2997 pridemo med top 10.

Heh,...

p.s.
Kaj je bolje? Da nam nekdo cvili ali kruli na teh prireditvah? Sicer pa za vso trumo oboževalcev - Gotarjeva bo jutri na Mariju!!! Res!

Pa še v klepetalnici bo! Majke mi.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Thomas ::

Kdo bi rekel 20+ let nazaj, da bodo Irska, Anglija, Francija tazdnji outsiderji, Italije pa sploh ne bo?

Srbija, Ukrajina, Turčija, Rusija ... bodo pa carevale?

Kdo bi to rekel?

Reality is in fact stranger than fiction.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

John Abruzzi ::

Adolf Hitler že 60 let nazaj. :P

cekr ::

Zmagovalka Evrovizije je Italija, ko bomo prišli do takšnega razmišljanja tudi mi, bomo tudi mi zmagovalci.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

rdecaluc ::

Zmagala je Molitva iz Srbije ... vidm Štepanc ze žari ;)
Est modus in rebus. ,typos

nevone ::

Vzhod vstaja iz pepela.

Zanimivo je tudi to, da bolj ko greš na vzhod, bolj so ameriške tiste viže.

Balkanci imajo pa spravo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

roli ::

Moj citat iz druge teme:

Mater*************jeb***************pi*****************************ku*****************!
;( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;((

Zelo slabe volje sem zaradi te preklete Srbije.
Ukrajina bi morala zmagat.
http://www.r00li.com

UNIVERZUM ::

Sej komad od Srbije je vrhunski, mi vsakič vse kocine vstanejo ko ga slišim. Jezi me le, ker sem zgrešil Latvijo med top5 (jo je zamenjala Rusija. Gotarjeva pa je "pojedla svoj visoki C".
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Pšenični ::

Slovenija je bila tudi dobra, vsaj po moje....

nevone ::

Če bi mi s Srbijo zamenjali komad, bi Srbija še vedno zmagala, se meni zdi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Pšenični ::

Se čisto strinjam ,Srbija dobila "pravo" vlado in zmagala tlele, hecno naključje..

Vanquish ::

ja seveda, 3/4 ljudi sploh pojma nima ki je točno srbija, ne pa kaj je z njeno vlado.

Srbija je zmagala zaradi prvotno zaradi diaspore, drugim pa je šla tudi v uho. Samo od ex-Yu je dobila 60 pik al kolko.

UNIVERZUM ::

@nevone Prav imaš. Sej če pogledamo lane moje - po moje "nikakav" komad pa kr drugi. Imajo pač široko diasporo, tako kot imajo Rusija in Ukrajina veliko sosed od katerih dobivajo glasove. Edina država v kateri se glasovi (10 in 12 točk) vsako leto selijo drugam je Velika Britanija.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

mojsterleo ::

al sem jaz malo blesav, al je imelo prvih pet drzav cist brezbvezne komade??

srbija je zmagala... zakajze? cist tak komad, k smo jih tud slovenci ze parkrat mel na euroviziji, pa nismo dobil niti ene usranega punkta od nikogar

skratka, tale sistem eurovizijskega glasovanja bo treba spremenit, mogoce neposredno glasovanje 70%, 30% Pa komisija.. al pa kej

steev ::

Sprjaznt se je treba. Srbski jezik gre Evropejcem pac bolj v uho kot slovenski. Tako je in tako bo.
:|

roba87 ::

Isto sranje kot miss sveta... sama politika.

Icematxyz ::

Da res je politika bila to glasovanje kot vedno (tukaj nič ne moreš ) najbolj smešen mi je primer Turčije in glasovanje iz nemčije vsako leto recimo... ampak jaz sem vseeno zadovoljen, ker se mi je zdela naša izvajalka zelo kvalitetna in sem vesel da nas je dobro zastopala.

Po vokalnih sposobnostih je zagotovo v samem vrhu.

Se pravi če vem da smo bili dobri ne rabim da mi evropa reče da smo zmagali pa sem tudi zadovoljen.

Srbi pa drugače jaz vseeno ne bi pluval po njih. In sicer zato ker se dela marsikdo norca z njihove turbo folk glazbe a potem pa dosegajo dokaj visoke uvrstitve.

Nekaj že delajo prav a ne. Vsakemu pa tudi ne more biti vse všeč. Ampak recimo mi je bil bolj všeč Lane moje od Željkota kot pa ta komad pa nebom rekel da je ta slab.

Bi pa si naša izvajalka če bi bili objektivni mogla zaslužiti kakšno točko več. To je vseeno krivično bilo kako malo je dobila glede na konkurenco. Samo kaj hočeš tako pač je.

Jaz sem zadovoljen da nas je zastopala Alenka ker je pokazala da zna to narediti in sliši se da je dobra pevka.

Tudi to da je z ponosom promovirala slovensko državo, zapela zdravljico... mi je zelo všeč.

TeraSonic++ ::

Ali so srbi imeli pevko ali pevca :D Resno

Meni je bila Bolgarija še najboljša


Mi bi se morali zgledovati po italjanih in sploh ne sodelovati v Evroviziji, kar je edino prav glede na to kakšen cirkus je vse skupaj.
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

Tilen ::

Mene bolj zanima kako bo naslednje leto vse skupaj izgledalo v Beogradu. Po tradiciji je zmagovalkec Evrovizije naslednji gostitelj.

Glede letošnjega evrosonga pa.... res ne raumem, kako lahko Finska da 12 točk Srbiji, ko nimajo tri čiste o čem pesem sploh gre. Tole je politika in nič druga.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mojsterleo ::

v skandinaviji je zelo veliko srbov (dijaspora), tak da me njihova glasovanja v prid srbiji ne presencajo prevec

se pa anglezi orenk praskajo po buci, kako so lahko dali onemu govnu od turcije 12 pik...:\

zanimivo pa je, da smo v polfinalu dobili 140 tock, v finalu pa samo 66
ne vem, kaj je bilo v finalu tako drugacno, da smo izgubili toliko supporta

JutriPS3 ::

Se strinjam s Thomasom ko je rekle da če zmaga naša bi se Miša Molk in pa zmagovalka še enih 10 let hvalili naokoli... in da, to bi bilo zelo zelo tečno.
No, ne bosta se>:D
Tako nam samo še preostane da gre v penzijo da Molkova, za sabo potegne ono gejčino Dežana in bo morda zabavni program spet na nekem nivoju (še kakega novega Trefalta rabimo pa bo).

Včasih je bila evrovizija gledljiva (recimo v 80ih), danes je pa totalni gnoj in nevredno zapravljanja denarja za "promocijo". Meni osebno naš komad ni posebej všeč, tudi zmagovalni se mi ne dopade, je pa morda boljši od večine drugih par ki sem jih slišal Skratka ni bilo niti enega komada ki bi si ga človek zapomnil.
Ja, pravi talenti ne hodijo na evrosong>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JutriPS3 ()

BigWhale ::

Meni je bila najboljsa islandska 'razdeljevalka' tock... :P

Sej stvar ni politicna. Na eurosongu zmagajo drzave z najvec izseljenci. ;> Pa tiste, ki so bile vcasih povezane.

Jaz predlagam vzhodno in zahodno ligo, zmagovalca pa se potem pomerita med seboj. Drugace bo tako, da bodo od letos naprej vzhodnjaki vse 'wtfpwnd-ali'.

Zelezna zavesa naredi svoje, jaz sem skoraj crknil od smeha, ko so Latvijci (ali ena druga izmed bivsih CCCP) dali tocke samo bivsim dezelam rusije.

opeter ::

Jaz bi čestital Alenki, po mojem je bila nadmočna in meni zelo všeč. No, kaj pa hočete, saj nismo bili zadnji.Glavno je, da smo prišli v finale :8)

Kar se Srbije tič e mi je komad zelo všeč in še sreča, da srbski gastarbarterji glasujejo zanjo. Mi pa ni všeč, da so turki imeli en in isti komad, podoben Tarkanu izpred nekaj let... mislmi halo! :\
Pa tudi razni Ricky Martin klon muzika je po mojem popolnoma zanič.

Ukrajinska parodija je bila v redu (ni pa bila pesem), sem pa vseeno držal pesti, da ne bi zmagali.
Menim, da je nekako upravičeno, da je naposled srbska balada dobila zmago. Sploh pa to, da mi grejo že gole riti, velike joške in sploh manjko oblečene mladenke pošteno na živce. Hvala bogu tudi, ni zmagala kak transvestitska skupina oz. pedri ala Francija, Finska...

Zelo jezen sem na RTVSLO, da so takrat, ko je nastopila Apocalyptica dali reklamo... no ja, na srečo so na ORF1, ARD, Hrvaška RTV in nekaterih drugih nacionalkah predvajali nastop Apocalyptice... |O
Sicer pa mi je bil zelo všeč komad Nemcev (swing), Moldavije in pa Hanna iz Finske... posebej pa Moldavija.
Tudi madžarski jazzovski komad je bil zelo v redu.

Če slovensko skladbo ne bi napisal Hrvat, bi bilo vprašanje če bi prišli v finale. Tako pa smo imeli dokaj dobro kombinacijo: vrhunska slovenska operna pevka + hrvaški avtor.
Le nimamo dovolj zamejskih Slovencev. :\

Tako da fantje in dekleta: za konec vam priporočam opustitev tablet proti nosečnosti oz. kondome ter dajmo se s skupnimi močmi potruditi in povečati nataliteto (gospod minister, ali bom dobil kake provizije, prosim? >:D ), kot tudi število slovenskih gastarbajterjev po celem EU-ju. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

R33D3M33R ::

Me je šokiralo, ko sem videl kako visoko rangira Ukrajina s takim komadom. Bruh :( . Zmagati ne bomo mogli nikoli, imamo očitno premalo izseljencev po Evropi in smo premalo politično vplivni :\ .
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

T-h-o-r ::

Ukrajina je bila prav odštekano zanimiva

drugače pa čestitke našim, itak po sedanjem sistemu glasovanja višje ne bomo nikdar

škoda, da Madžarska ni dobila več glasov

lymph ::

Poles je biu spet SMEH :D
"Belief is immune to counter example."

UNIVERZUM ::

Poles je pa itaq klasa zase, mu v Evropi ni konkurenčnega voditelja.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

JutriPS3 ::

A Poles vam je dejansko smešen? Sej ni Seinfeld lol
Je pa res da je boljše videti njega kot pa ono pederčino od Dežana.
Mislim odpreš TV -> Dežan, odpreš cajtng -> Dežan, odpreš kak Siol.net -> Dežan.
Človek je prav vesel da ga kje ni

shock ::

Hvala bogu tudi, ni zmagala kak transvestitska skupina oz. pedri ala Francija, Finska...

potem kasneje

Sicer pa mi je bil zelo všeč komad Nemcev (swing), Moldavije in pa Hanna iz Finske... posebej pa Moldavija.


Prvo govoriš, da so ti Finci pedri pol pa da so ti všeč?!?#$% A drugače si siguren, da si pogledal in predvsem poslušal komad od francozov? Poslušaj ta komad še enkrat pa primerjaj z ostalimi pesmi ko so bili med top 10. Zgleda, da tukaj pesem nima več veliko dosti pomena kvečjemu samo show in politika. Jaz bi Eurosong preimenoval EuroShow. Pa še to, žalostno je da nekateri na tem forumu govorite kar na pamet. V bistvu zdaj dajem prav zahodnim novinarjem, da se vzhodni države drži skupaj.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evrovizija 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705963 (4067) oo7
»

Eurosong/Evrovizija 2011 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22432589 (26046) mojsterleo
»

EMA 2007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410573 (6685) Matev
»

Eurovision 2006 glasujte za Lordi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566714 (4834) gzibret
»

Eurosong 2006 - Atene (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
536444 (4915) whatever

Več podobnih tem