» »

Kakteri zvočniki za prenosnika

Kakteri zvočniki za prenosnika

kuglvinkl ::

Well, ima kdo kakšen predlog? Je za dostojno kvaliteto nujno imeti Audigy ZS?

Notebook je HP Inspiron 6110.

Thnx.

kuglvinkl ::

Altec lansig XT1. Ve kdo kje se jih dobi? JAE jih nima na njihovi strani.

rovtarček ::

o kuglfrinkl, nč več ne brišeš zadnje čase, pa še vedno nimaš kej dost pojma o hardveru, kak boš pa na prenosnik zmontiral Audigy ZS in za dostojno kvaliteto rabiš vsaj kej od Audigya.
Osem tisoč sto sedeminšestdeset rovtarčkov je suvalo kuglfrinkla v rit,
ko so ugotovili, da stvar je zanimiva, so poklicali še Serious Sama
http://img90.imageshack.us/img90/856/rovt0df.jpg

Fatboyslim ::

kak boš pa na prenosnik zmontiral Audigy ZS


PCMCIA slot:\

Drugače ima pa moj kolega LOGITECH V-20 USB zvočnike, katere uporablja na predavanjih na glasbeni šoli
IMHO dajo odličen zvok - neprimerljiv z stock zvočniki na laptopu

Tero ::

Fatboyslim mogoče veš tak približno razložiti kakšno glasnost dajejo ti logitechovi zvočniki? Namreč večkrat sem v glasnih prostorih na prostem in če recimo hočem komu predvjat kakšen zvok, ga skoraj noben ne sliši iz zvočnikov od laptopa. Pa bi si mogoče tole kupil. So pa precej dragi.:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Fatboyslim ::

Mogoče na odprtem in hrupnem prostoru tega ne opaziš, ampak zvočniki dosežejo tudi dokaj visoko glasnost
Menim da so eden najbolj ugodnih nakupov prenosnih zvočnikov brez lastnega napajanja - zraven zvočnikov pa pride še oblazinjen kovček, ki pride zelo prav če uporabljaš zvočnike na terenu

Ne priporačam jih pa za uporabo v prostorih kjer je električno napajanje (itak da ne :P )

Zgodovina sprememb…

rovtarček ::

zgleda na celo obstaja PCMCIA audigy :D
Osem tisoč sto sedeminšestdeset rovtarčkov je suvalo kuglfrinkla v rit,
ko so ugotovili, da stvar je zanimiva, so poklicali še Serious Sama
http://img90.imageshack.us/img90/856/rovt0df.jpg

kuglvinkl ::

Kul, hvala za nasvet. Kot kaže bom kar te nabavu. + ne rabim drage kartice.

Thnx.

Damjan Jagar ::

Pa sporoči potem kako se obnesejo. Tudi sam razmišljam, da to nekako potrebujem. :)
http://jagar.si

Fizikalko ::

Kje pa se jih dobi?

Fatboyslim ::

V big bangu so okoli 17k

kuglvinkl ::

Pri enaa so 15k.

Tero ::

V Rolanu jih tudi imajo in po vsej verjetnosti bom jih kupil. Čeprav v specifikacijah piše da ima en zvočnik 1W rms. To se mi ravno ne dopade:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

kuglvinkl ::

Ja, samo alternative trenutnov RS ni. Altec lansigov v JAE nimajo.

Tero ::

Torej zadevo sem že kupil in sem ful navdušen nad temi zvočniki. Zvok je veliko boljši od laptop zvočnikov. Glasnost me je tudi totalno šokirala, glede na to da je uraden podatek 2 x 1W rms. Sem ful zadvoljen z njimi. Imajo tudi lep podstavek tako da stojijo lepo na svojem mestu. Delujejo mi tudi precej masivni in predvidevam da lahko preživijo tudi padec iz mize(probal nisem:D). Na desnem zvočniku so tudi tipke za glasnost, mute, play pause,stop. Play in podobno deluje v windows media playerju.

Imajo pa tudi slabe lastnosti:
Kot veste se zadeva priklopi na USB. Zato tile zvočniki delujejo kot zvočna kartica ki je čist za sebe.(zaj za nekoga je to dobra stvar za nekoga pa ne) Usb kabl je precej kratek, in je priklopljen na desni zvočnik, jaz pa imam ravno USB konektorje na levi, tako da kaj veliko stran od laptopa jih ne morem dat. Nemogoče jih je uporabljat za kaki mp3 playercek ali kaj podobnega ker niajo line in vhoda.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187926 (40401) staher
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926647 (10733) Hrenowsky
»

Nova anketa: kakšna konfiguracija zvočnikov je priklopljena na vaš primarni računalni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
677996 (6291) Blum
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232292 (1620) jest10
»

katero zvocno za surround

Oddelek: Kaj kupiti
9990 (819) govno

Več podobnih tem