» »

katero zvocno za surround

katero zvocno za surround

Sycroft ::

pred kratkim sem si kupil altec lansig avs500 zvocnike za komp. Ker sem pa se vedno lastnik creativa sb64 me zanima kaj mi priporocate za nakup, katero, nekje do 15k sit zvocno kartico da bom lahko gledal dvd v surround nacinu:) (za tv tuner me je ze skorajda preprical winfastov tv2000 xp). hvala ze vnaprej

AngelOfDeath ::

audigy

kuglvinkl ::

Kako si zadovoljen z boxi? Tudi jaz razmišljam o karti, ki bo potegnila te 4.1 zvočnike in bi bil zelo vesel predlogov.
Your focus determines your reallity

Zheegec ::

Hercules Gamesurround Fortissiomo III, deluje v 7.1 :) Mislim pa da lahko tudi 4.1 ali pa 5.1. Stane 15k.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Sycroft ::

tudi sam sem razmisljal o fortisimu ali pa o live 5.1, sicer ze malo star pa vseeno dober. z zvocniki sem pa zadovoljen zelo. po pravici povedano je bilo nad pricakovanji, ker sem jih dobil rabljene za 11.000. igrajo lepo, zame cisto vredu vendar mogoce ko jih navijes res na glas premalo cisto igrajo, se pravi so presvoh. se posebej nizkotonec.. drugace pa za igrce pa tisto kar jaz poslusam muzke je zakon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sycroft ()

kuglvinkl ::

Jaz sem hotel kupiti AVS 300. Ker jih takrat niso imeli, sem pograbil te. Nekako pa razmišljam o ATP 3 ali pa o AL 2100 (ker mi zdaj dva satelita, odrezana od komunikacije, krožita neuporabno na polici)

Če te (AVS 500) takorekoč nerabljene zvočnike kdo želi, se jih znebim za 10k SIT. mail me
Your focus determines your reallity

THC ::

Jst mam Creative Live player 5.1 in sem full zadovoln z njo mislm pa da stane tm okol 10k! Jo priporocam!

Sycroft ::

kje bi pa dobil fortisimo III jest sem videl samo II v mlacomu... kaksna ideja?

JohnyB ::

Priporočam ti Game Theater XP 6.1 od Herculesa !

Res zakon kartica, pri SB ne boš nikoli dobu tulk za ta denar!!!

opis Game Theater XP zvočne kartice

Sm jo ravnokar kupu in se res navdušen.
Apple iMac

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohnyB ()

govno ::

www.jae.si - fortissimo III 14.040 SIT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168538 (6222) Pyr0Beast
»

Zvočna kartica

Oddelek: Kaj kupiti
71154 (1033) 5er-->
»

Katera zvočna kartica 5.1?

Oddelek: Zvok in slika
111393 (1081) jamiroq
»

Katera zvočna

Oddelek: Kaj kupiti
361778 (1476) Trdi
»

theatre X-treme 5.1 - mnenja

Oddelek: Zvok in slika
141408 (1141) levvvis

Več podobnih tem