» »

katerega ponudnika v internet v okolici črnomlja?

katerega ponudnika v internet v okolici črnomlja?

PhotoBlaz ::

Belokranjci....kater dostop se najbolj splača vzet v bližnji okolici Črnomlja, s tem da na T-2 čakam že 3 mesece in pravijo da bo za razvezan dostop potrebno počakati še od 1 meseca do neskončno ;(
Rad bi ohranil Telekomov telefonski priključek, internet mi je pa vseeno kako hiter je, glavno da je online 24h/dan in da je čim ceneje, ker gre tu za vikend-house.

Hvala!!!

P.S. Naj omenim še to, da je bila včasih dial-up linija hitra in delovala na max, tako da si skoraj že dohajal enojni ISDN, kar na enkrat (kakšno leto nazaj) pa je zadeva popolnoma zanič,...z vsemi možnimi modemi se mi ne prikluči nikoli hitreje kot 28 !!!! zato bi tudi menjal na širokopasovno povezavo, ker se ne da s tem dial-up-om niti mailov več čekirat

venetu ::

Vsaj do Kočevja je možen kabelski internet (ni najbolj konkurenčen = visoke cene), seveda pa so tu še volja, siol.... Vseeno pa mislim, da bi ti bilo najboljše počakat na t-2.
venetu

krop ::

Ja sm tudi z črnomlja pa bom mogel po vsej verjetnosti vzet siol glih zdej mi preverjajo linijo če bo mogoče.
Ajde


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolši internet v sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559326 (6758) slovenček
»

t2, optika 10/10 za ceno 1/1 od 1.10.07 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13716247 (9316) Sergio
»

siol ali t2? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
766727 (4470) Nixxon
»

SiOL ponudil ADSL2+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7610881 (6855) Dragi
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961825 (43197) OmegaBlue

Več podobnih tem