» »

mobilni internet

mobilni internet

flipflop ::

Je možno, da v letu 2006 še vedno ne obstaja kakšen način poceni priklopa na internet kjerkoli v Evropi? Kakšen satelitski internet npr ki bi delal kjerkoli, pa da bi bila solidna hitrost, vsaj toliko da lahko normalno browsaš in da ni omejeno po prenešenih podatkih. Ker za internet preko mobitela že vem da pride predrago. Za par pregledanih mailov in nekaj prebranih tem plačati 150.000 računa je too much. Zato me zanima, če kdo ve za kakšen način priklopa, da dela kjerkoli, da ni ena tona opreme zraven v vrednosti dveh miljonov in da je mesečna naročnina tam nekje 20k-25k SIT, brez omejene količine prenešenih podatkov?

:\

primozzzz ::

iz kje točno prihajaš???
NI PODPISA

flipflop ::

Ah jaz živim v Sloveniji, ampak se veliko vozim po Evropi, največ med Italijo in Anglijo (vozim tovornjaka na špediciji) in bi bilo lepo če bi bila kakšna možnost za internet kjerkoli. Nekaj sem sicer že gledal po nekaterih pumpah imajo znake WiFi, ampak na žalost še nisem imel prilike testirat, pa tudi prav veliko ni teh pump.

noraguta ::

ma ne vem , jaz za kaj podobnega. tako , da gsm je za nujne zadeve. v ostalem si pa v hotelski sobi vzamem net. ni pocen (kar okrog 5€ te oberejo) ampak vseeno ceneje kot pa karkoli ostalega kar sem videl. če kdo kaj ve pa naj napiše.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se LTE omrežje lahko zabaše in postane počasnejše?

Oddelek: Omrežja in internet
255322 (3969) J.McLane
»

simobil najvecje in najhitrejse 3g omrezje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9921605 (17694) jusv
»

Novi Kindli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11139035 (33786) bojsi
»

Od danes cenejši mobilni internet v tujini

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3413824 (12198) Hardstyle
»

Simobil unlimited - omejena hitrost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12518978 (13046) ZdravkoČolič

Več podobnih tem