» »

cod2 Punkbuster

cod2 Punkbuster

|SwightDraw| ::

Imam problem..Ko grem na server mi napiše da naj nastavim punkbuster na ''on''.To tudi naredim ampak nekako se nena shrani da sn nastavo na yes..ko grem v server napiše da ga imam izklopljenega..:( ..Zadnje dni mi je lepo delao ampak danes pa nevem kaj mu je...Sem probal resetirat ampak ni pomagalo,Kaj mogoče kdo ve kaj je narobe???

hvala za odgovor

Bato|\| ::

A se mogoče prek ase connectaš na server? če se pol probi tko: Pejt u igro dej bp na yes in odpri konzolo in napiši ip serverja! Pol mislm da nebismev bit več prublem

urosz ::

Ko smo že o cod2, ne bi rad odpiral nove teme.
zanima me, kako naredim, da se moj nick vidi barvno, ko me kdo npr. ustreli..
ne navaden nick barven, kjer so komande ^3 itd.
tisto drugo mislim, ki se vidi spodaj levo ko koga ustreliš al to... da ib naredu barvno

mx440 ::

če hočeš še barvni nick ko te ustreli pa narediš tako npr. ^3^5nick
lol?

Michaelosz ::

Alo! Zadnič sem probo AimBot, seveda z 1.2 patchom (lol), pa me je Punkbuster banal. Zaj pa seveda ne morem igrat, pa me zanima kaj lahko naredim da nebi bil več banan. Al je zadost da z C vržem na D, al morem menjat cel disk?

Magician ::

PB oz. patch 1.2 je narejen da ne ne goljufa kot se je na veliko lahko pri 1.0 verziji. Če imaš orginal verzijo špila, kar seveda dvomin, zadevo lahko rešiš, če imaš ka neko skrakano verzijo, pa pojdi raje na kakšen drug forum.

Kaj ne znaš igrat multiplayer sceno brez cheatov ?!?

stock ::

Ce te iz enga serverja banaji nemors nc ker si zabelez tvoj IP, tko da tud format ne pomaga... nevem pa kko je za CITRJE;((

Michaelosz ::

98.5% preživljenega časa na Cod2 mlutyplayer "sceni" sem preživel brez tistega Aim-Bota, 1.5% (3h vse skupaj) pa sem špilo z Aim-Botom pa še to nisem mel Aim-Bot vkloplen, ampak tisto da so ludeki rdeči pa zeleni. Pa ravno te sem mogo met Punkbustera vkloplenega. Če pa keri dvomi v moje sposobnosti (brez cheatanja), pa se naj javi pa zaigrama en Lan game.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein - Enemy Territory (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
109379346 (5425) Superboyy
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672207 (14973) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869788 (11693) oo7
»

Punk Buster problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
173291 (1648) Ciklamen
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517378 (6573) steev

Več podobnih tem