» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
3 / 22
»»

kihc ::

Ma ne se je gut...


You killed temmate SPQR - Matecopius

>:D >:D >:D

Bacilio ::

Ej spawn killing res ni fer. To itak lohka počneš samo na publicu. Pač tm vem da so ljudje in grem ke mal killat :) Drgač pa nism tak prasc da bi vzel panzerja pa bi šou na spawn. Z mp40 gres komot na spawn pa nisi noben spawn killer ;((

glede teamate killa ja se zgodi tud to ;) sej sm medic ga lohka oživim če on to hoče, pa tud Matek se ni nč pritoževal ker ve da se dogajajo taki killi tud boljšim... Ni bil nameren kill tudi ne tak da bi kr strelu vanga slučajno je dobu en metek u...

Matek ::

Mja. Teamkilli so vsakdanja stvar. Tisto za complaintat mam jest kr izklopljeno, ker itak so večinoma nenamerni, če pa kdo nalašč teamkilla pa ga itak kickamo.

Sam Bacilio lahk bi povedal da si ti lasko|pivo, sploh nism mel pojma :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

kihc ::

Ja, ja se nism tko mislu glede teamkilla

Naj bol mi pa gre na živce ko nastaviš mino, pa model iz tvoje skupine nagazi nanjo, in ti da complaintant:\

Tisto bom pa tudi jaz sklopil (nisem vedel da sploh lahko), ker se mi je že nekajkrat zgodilo, da sem prtisnil napačno tipko :8)

Aja, Bacillo, daj povej kako se posname filmček, ker zgleda da sm preneumen da bi to pogruntav:D

Red_Mamba ::

klofni F12 za start
v konzolo naklofaj "/stoprecord" za ustavitev, brez narekovajev seveda

Bacilio ::

Matek ja kdo si pa mislu da je tolk dobr k jest? ej jest mam velik nickov ;)

sm insAne*fAtso, SPQR-Hannibal, Laško|Pivo, uber*noob, pa se kej se najde sam te so najbl igrani >:D

MrX ::

če si ti SPQR-Hannibal pa Laško|Pivo, pol pa sploh nisi tok dobr da se morš tle neki hvalt

Bacilio ::

MR.X zakaj ze ne? tebe pa res ne razumem... kr neki ampak tale OF so full nevoščljivi pa ... no sej nima veze... MR.x ne da se mi spet kregat sam povem ti da sm o OF klana celga bolsi, v insAne klanu valjda da nism najbolši ker ne tekmujemo med sabo, sam na slolan partyju sm pa definitivno najbolši ;)

MrX ::

a greva 1vs1

Bacilio ::

MR.X ce se bom ze tolk nizko spustu pa sou s tabo 1 na 1 sam pod pogojem da je velik spectatorjev zravn... Pa da bos pol k te bom u nulo sesu nehu težit skoz neki!!!

Ni problema kadar hočeš kjer hočeš >:D >:D

kihc ::

I would like to watch this
>:D

Bacilio ::

kihc u r invited ;) bomo klele objavli kje pa kdaj ;) hehe da enkrat za vselej tem O*F zapremo gobc!!!

MrX ::

lol

ja največji car si a prov, ker itak sam to hočš slišat.

Bacilio ::

Joj dejte O*F ze enkrat utihnt no pizda kaj ste tolk navalili bedniki? dej MR.x Kdaj greva 1 na 1 da bos pol tih?

ahac ::

Bacilo dej mir.. sej si car pa obvladaš.. samo glede odnosa do drugih igralcev si pa še vedno n00b..

itak je jasno, da OF nimamo pojma, ker nismo nikol resno igral RTCW kot nori..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

wind ::

Me zanima kako izgleda 1 na 1 taka igra :)

Za moje pojme totalno bedno.

Bacilio ::

ma dej ahac pa dej te svoje ljudi mal pod kontrolo drz no... pizda kaj se tale Mr.x ma kej sploh za pritozevat klele... nej dokaze kaj zna pa pol kritizira ne pa da kr neki prbija!

MrX ::

bacilio, ne še te teme zajebat, ok? že tko si eno na SC in eno na SLP zasral s svojimi forami. zdej pa dost o tem!

p.s.: tema naj se nadaljuje o igri ET, ne pa kako bo mene bacilio sesul 1 na 1.

Bacilio ::

Jest sm pokvaru? Dej k vsi vemo kdo je začel težit in na slolanu in tukile ok? Če ti pa ni jasno si pa prebes svoje poste... Dejte ze enkrat pustit ns insAne na mir k vm noben nč noče... Pač sam povemo da smo boljši od vas kar tudi smo!!! smo vam dokazali to k ste igral 7 na 5 pa niste nč mogl ok! tko da nehite se že enkrat razburjat če se klele mal pohvalmo al pa mal zajebavamo... Kaj morte bit tolk nevoščljivi...


BTW mr.x priznam da si boljši od dostih v O*F klanu če ne celo najboljši, sam od mene pač še nisi mogoče kdaj boš do takrat pa nisi ok? pa nehi že težit. Na čist vsakemu forumu me napadete O*Fovci pa vm noben nc noče ker čist sami začnete neki buzerirat!


Dost o tem ajde!

MrX ::

jst nimam nič proti klanu insAne:\

Deathlike M Tito ::

KO FRiZNA SPILA !!!!
OK odpravu sm moj problem, zamrzinitev igre (slike in zvok frizneta), to sm odpravu tako da sm v konzolo upisau (ta cas ne smes bit prikljucen na bilo ker server) \pb_system 1 (iz 0 na 1) ce vam pa se to ne pomaga si pac oglejte na tem linku kaj je se moznu d je narobe

http://www.forumplanet.com/planetwolfen...

6-i reply
GOOD LUCK!!! :))

PS
no pa sta se koncnu umirila :D
do what i say not what ive done!

mlakar ::

Lep pozdrav!

Ko hočm jt špilat na slolanov server mi ob downloadanju enih fajlov najde napako in vrže vn??? Pol dam ponovno connect in mi zopet naleti na to napako?

HVALA

LP

Deathlike M Tito ::

V prejsnjih postah najdi link do tistih fajlou oz. map .:)
do what i say not what ive done!

kihc ::

@mlakar: to so tri nove mape, na prejšni strani te teme je ahac dal linke do teh map. Zloadaj si jih od tam in ima da dela.

Meni je prav tako javilo napako nekje pri 50%, vendar sedaj dela bp.

LP
kihc

Matek ::

Shrub mod je prišu ven pred 4mi dnevi.

To je server-side mod (torej ga namesti samo admin na server, pa deluje vsem, ki tam igrajo). Seznam vseh sprememb je tu, naštel bom pa najbolj zanimive.

Class Changing - Če poleg vas umre soigralec, ki igra drugačen class kot vi, lahko premaknete kazalec nad truplo in držite F (kot da bi hoteli mrtvemu nasprotniku vzeti uniformo kot Covert Op), pa boste sami postali to, kar je bil on. Stvar je uporabna če recimo pridete do fueldumpa, razstrelite zaščito s satchel chargom, počakate inžinirja in ko ta pride ga nasprotnik ubije. Vi potem ubijete tega nasprotnika, se spremenite v engineerja in razstrelite rezervoar.

Corpse Dragging - Mrtvega soigralca (ki čaka na medica) lahko po novem vlečete. Treba je crouchati, premakniti miško na soigralca in držati F, medtem pa se premikati. Tako lahko zvlečete v grm soigralca, ki čaka na medica. V primeru, da igrate Last Man Standing ali pa kateri drug tip igre z omejitvijo življen (respawnov), pride Corpse Dragging prav.


Team Damage Restriction - Lahko nastavite omejitev timske škode, tako da naprimer igralci, ki slučajno ubijejo soigralca, ki je že napol mrtev, nimajo problema, teamkillerji, ki izpraznijo cel clip v prijatelje, pa so kickani, ko presežejo team damage restriction. Seveda je omejitev prilagojena, če uporabljate flamethrower, če ste prijatelja ubili z mino, zračnim napadom, ali kakim drugim sredstvom s katerim je teamkill pogosteje nenameren.

Shoving - Porivanje igralcev, s tipko F lahko porinete soigralca stran, uporabno recimo če kdo blokira vrata.

User Leveli - Možno je nastaviti različne user levele v igri in jih podeliti različnim igralcem, tako da imajo različne pravice (lahko kickajo, lahko menjajo mape, itd.). Recimo če nočete, da je nekdo referee, hočete pa, da bi lahko mežal ekipe glede na XP točke, naredite user level, ki lahko počne samo to in mu ga podelite.

Novosti z dvojnimi pištolami - Akimbo pistols dobite takoj ko ste dopolnili level 4 light weaposn (ob naslednjem respawnu), za kille z njimi dobite XP, lahko jih reloadate če ste samo 1 strel opravili in vsi killi z njimi se štejejo v statistiko.

Level 4 zmogljivosti - Če dosežete level 4 s katerim classom, se vam ta zmogljivost prenese tudi na druge classe. Recimo, če kot medic dosežete lv4 in dobite adrenalin, ga boste imeli tudi, če si spremenite class v engineerja. Ako z engineerjem na lv4 dobite flack jacket, ga boste imeli tudi, če med igro menjate class. Poleg tega, ko dosežete lv4 battle sense in vidite mine, jih lahko tudi prijavite za druge (tako kot jih prijavi covert op).

Še več ostalih malenkosti

  • Glasovanje med intermission časom (na koncu runde) je onemogočeno.


  • Igralca ki čaka na medica je 2x težje ubiti (do konca).


  • Veliko napak z zračnimi napadi in artilerijo (ponekod je bilo možno napadati znotraj zgradb) je odpravljenih.


  • Sten se pravilno pregreva tudi če dosežete level 2 heavy weapons.


  • Igralec ne pobere paketkov z municijo in prvo pomočjo sam od sebe (recimo če nekomu podajate paketke kot medic, se bo moral premakniti, da jih bo pobral).


  • Trajanje Intermission časa na koncu vsake runde (ko lahko chatate) se da prilagoditi.


  • Private messaging (s komando /m [ime igralca] [sporočilo]).


  • Igralca je možno bannati s strežnika.


  • XP točke si lahko shranite, če recimo padete s strežnika.


  • Klešče in injekcijska igla delujejo pod vodo.


  • Field opsi nimajo daljnogleda dokler ne dosežejo battle sense 1.


  • Če hočete priklicati air-strike, pa vam igra javi, da jih je že preveč, se vam charge bar ponovno napolnil in ne izgubite tiste moči, ki ste jo porabili za želje air-strike, ki ni mogoč.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

kihc ::

Zakon

Let's play>:D

Deathlike M Tito ::

A dzizus krajst pa tu je nworu!
Tu je treba tkoj sprobt!

10x for that lovely information! :))
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

Deathlike M Tito ::

A je gdu sprobu te mod ? d bi lohku kej vec puvedu ce deluje kukr je treba iz izkusenj ob igranju s tem modom.
D vidm ce se splaca zadevo postavit na server.:O
do what i say not what ive done!

Matek ::

Ja, sem igral. Sicer pa če maš all seeing eye ko iščeš serverje maš game en stolpec pa je lahko al etmain al shrubet. Pa se konektaj na kak server, ki ma shrubet. Po mojih izkušnjah vse deluje brez napak, tako da se splača dat gor.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Mamaplata ::

Malo off topic vprašanje :ali se da med igro (WolfET) pogovarjati z določenim igralcem preko mikrofona in slušalk?
Če da - kako in s katerim programom?
Hvala

Jok3r ::

Eden program je roger willco. Dobiš ga mislim da na gamespy-ju. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jok3r ()

Matek ::

Pa tudi teamspeak 2 se uporablja pogosto.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MrX ::

ja, mi člani klana O*F uporabljamo TeamSpeak. tudi Ventrilo je ql pa RogerWilco.

Mamaplata ::

Če prav razumem se potem lahko cel Team pogovarja med sabo?
Vsekakor to vam lahko olajša igranje.

kihc ::

Mamaplata: sigurna da jim olajša igranje, vendar mislim da pri Wolfu je to čisto nepotrebno, saj ima že vgrajeno bogato zbirkov glasov, pa še bolj zabavna je (nemški nalgasi itd...)

btw, men res zanima kako se 'zveže' te glasove na drge tipke, namreč veliko bolj priročno bi bilo če bi imel lahko 'tipke za govorit' na nom lock tipkovnici.


Aja, je maybe kdu videl filmček od od Enemy Teritorija, mislim sicer da je že bolj star, vendar sem se sam ob gledanju le tega dobro nasmejal. Filmček ima naslov "Iron Wariors recruting video", sam sem ga potegnil od tule (fileplanet). Velikost je 100 mb.

Heisenberg ::

zakaj ko igram wolfenstein enemy teretory preko neta igra skoraj vsakic zamrzne in pol PC resetira in pol ko se resetira so problemi.... in sicer med zagonom win xp se ustavi in potem moram kar nekajkrat poskusiti da mi rata sploh zagnati winze ?!?!?!? HELP
zaustavi se takrat ko preverja misko (zasveti) in tipkovnico potem pa ne vec naprej

sem pa probal vse, tudi zamenjal disk in sformatiral na novo cel disk (ne zaradi igre a ker sem pac menjal disk)
kake ideje ?

Matek ::

kihc, se vidi da še nisi veliko igral tako da bi se pogovarjal s teamom.

Stvar je dodatna dimenzija v igri, dobesedno, s tistimi voice komandami ne moreš povedat nič, še posebej ne ob pravem času. Recimo če hočeš rečt jes sm pri zidu defjuzal dinamit pa enga ubil pol sta pa dva prišla pa sta me. A lahk to rečeš z voice komandami?

Sicer pa, če kdo v ekipi oponaša nemški naglas, je bolj hecno :D

V ETju je takšno komuniciranje nujno potrebno za pravo igro.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Deathlike M Tito ::

DM dej si kak prejsnji post preberi :|
do what i say not what ive done!

Jok3r ::

Če nebi igra imela takih zvokov bi bila skoraj neigralna. :'(

[Eraser] ::

8-) O keri igri se tle sploh menite????8-) 8-) 8-)

mlakar ::

A se to pogovatjaš samo z določenim članom tema al to sliši celo moštvo???

Zakaj tega ne prakticirate več?
Jst bi biv takoj za tako komuniciranje, ker mislim da bi ble igre še veliko bolj uanimive kot sedak ko so že zanimive:D


LP

MrX ::

TeamSpeak je res čisto nova dimenzija igranja. taktika se razvije do popolnosti. če nas je po 7 v vsakem teamu pa smo trije povezani, potem je zmaga naša.
če še kdo želi je vabljen na Siolov strežnik za TS (193.189.160.33:8767). smo pa na kanalu [O*F].

blede voice chata, če si kdo hoče bindat tipke naj klikne sem.

men je tud nekj časa nazaj skoz zmrzeval ET, potem sem pa odvil proc in je blo kul. probi

Heisenberg ::

jaz nobene stvari nimam navite vse imam "default"

pa mi vedno bolj pogosto zamrzne ravno ko vzpostavi povezavo na 100% se mi pc resetira:'(

prebral sem cel post a nisem nasel odgovora zase

pomagajte mi prosim

Jok3r ::

Enim mojim frendu je zaradi povezave skos zamrzvala kišta v igri. Si spilu ene 3 min pol je pa totalno friznal. Zadaj pa ko so mu zrihtal dokonca kablsko povezavo tako kot je treba pa tega nima več. Prej je vse probval, znižval CPU, menjal gonilnike in nič ni pomagalo.

hAnK_17 ::

Tipi a obstaja kak SLO klan al pa če bi ga ustanovili??

lp

BaRtMaN ::

Jih je kar nekaj. Če igraš na kakšnem slovesnkem/hrvaškem serverju se najde kakšen. Me je eden spraševal, če bi se pridružil, pa sem rekel, da nimam časa za resno igranje. :\

monster-x ::

Glede na to, da zelo radi igrate wolfa ET predlagam, da bi se vsi, ki bi ga radi igrali zberemo na enem serverju ob določeni uri, da vidmo kok kej obvladate.:D
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

hAnK_17 ::

Danes ob 17.00 na StudioProteus-ET-shrubmod [SLO]????
Je kdo za:D ??

monster-x ::

Predlagam jaz raje kako uro malo kasneje. Na primer 18.30 ali pa 19.30 ko je več folka prisotnega.8-)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

hAnK_17 ::

Men je čist QL,sam kako bi pa to zgledal?
-Bi odigral pol bi se pa kr zmenil,to bi blo kar zahtevno,nevem al pa da bi se potem na ircu al pa nevem kje dobil da bi se mal zmenil?
««
3 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179979 (4702) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451928 (25264) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215032 (8693) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753899 (3267) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378598 (5679) frenk

Več podobnih tem