» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
4 / 22
»»

BaRtMaN ::

Sej se na #slo-techu občasno dobivamo.

Zanima me, kdaj dobi CovertOps tisto snajperko, ker sem imel že po 280XP pa še zmeraj Stena.

monster-x ::

Jaz mislim to tako, da se dobimo in špilamo ob določeni uri. Simpl ko pasulj.:)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

hAnK_17 ::

OK ni panike dans ob 19.00 pol se pa že vidmo in zmenmo

LP

Luc ::

Ja keri pa so res vsi slovenski strežniki ?

Vem za Siolovega pa SLo-Lanparty...

Kle je še kr v redu..greš na kakega tujega..se pobijajo kot kokoši. Zadnjič bil na enem kjer je blo 32 igralcev?! Kot v Leclercu :D .
S tem da večina sploh ni vedla kaj je M zastavica..:\

Je pa res kompaintov tud jaz ne maram..saj če se že kaj zgodi..se pač nenamerno..pol pa tkoj kr en kick pa ne vem kaj, bedno. Pa tud eni se še pač učijo, ni ga treba tkoj v kurac poslat..pa se skoz neki postavljat..jaz sem pa najboljši.

Pa včasih se zgodi, da eni sam tekmujejo kdo bo mel večji lulek..ups XP. Zadnjič sem bil minobacač..pa me je medic moj z nožem od zadi rezal..pa me skoz zdravil..sam da je dobival XP-je..haloo :\

Najraje sem pa inžinirc al pa panzer...:D ...

Je pa superca špil.

Sam še kak tipo bi mogu ameriške uniforme v partizanske spremenit..pol bi blo pa fantastično :D .

LP.

wind ::

Pa včasih se zgodi, da eni sam tekmujejo kdo bo mel večji lulek..ups XP. Zadnjič sem bil minobacač..pa me je medic moj z nožem od zadi rezal..pa me skoz zdravil..sam da je dobival XP-je..haloo


Vidim, da obvladas ET. Ubijte te zato ker imas malo healta in z tem ko te ubije(in takoj ponovno ozivi seveda) dobis takoj polovico healta...

Mavrik ::

Zanima me, kdaj dobi CovertOps tisto snajperko, ker sem imel že po 280XP pa še zmeraj Stena.


Orožje si moraš izbrati v Limbo menuju (to je tam kjer si class izbiraš).
The truth is rarely pure and never simple.

Jok3r ::

Kdaj in na katerem serverju se danes ob 19.00h dobimo :\ ?

ps
Jaz pridem sam povejte :D

Matek ::

wind, vidim da ti tut obvladas ET. Luc je govoril o ljudeh, ki se pojavljajo na serverjih zadnje case zmeraj bolj, kot pijavke se prisesajo na kake mortarjevce in jih pokajo ter zdravijo, da si zleechajo xp. To ti lahk dela par minut, to ni tisto ko te vstreli pa pol da sprico pa gre dalje. Sej je napisal Luc da ga je skoz rezal z nozem in zdravil.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BaRtMaN ::

Mavrik: hvala! >:D

Luc ::

Wind, ja ne mislim tega...ampak tko kot je napisal MadManMato..kot pijavke.

Sam da dobivajo XP-je, namesto da bi kot medici pomagali tm kjer jih res rabijo. Bedniki saj pravim..


Uniform se res ne da spremeni ? 8-)

Mortar je pa zakon, na Seawall Battery..ko si američan..naštimaš da pada, tm ob robu bunkerja..nad rampo..pa je masaker.

BaRtMaN ::

Wow. Glihkar sem končal kampanjo, kjer sem bil Covert Ops (zadnja misija Gold Rush, dobljena 7 sekund pred koncem :D). Sem mel največ XP v svoji skupini (560), na drugi strani jih je imel prvi kar 1150!

Ta špil je zakon.

Deathlike M Tito ::

jah kulku map ti tu misls 6 al 3 .
V 3eh mapah lohku nrdis komot prek 800xp ce dels use tistu za kar si v igri ( npr: inzenjr popravla in unicuje ), brez d bi dost folka pomru0.:D
do what i say not what ive done!

NoUse4AName ::

Enemy territory sem igral 1 mesec in med tem casom se mi je zdelo, da je to idealna igra. Ampak po enem mescu sem imel dovolj, sploh se mi ni dalo vec (se ne da sem cel dan igral, kako uro ali dve). Predvsem zato, ker za tiste, ki ze igramo preko interneta nekaj let in imamo aim je igra prelahka. Skora nic spreada. Na splosno je aimanje 3x prelahko.
Med boljsimi igralci ni prakticno nobene razlike (skill gap), to je nekaj, kar se je zacelo dogajat v q3a sele pred kratkim in lej kdaj je igra izsla.
Igralcev je sicer v ET vedno vec, ampak po vecini so to noobs, ki nebi znali trofit glave ce clovek na miru stoji.

Deathlike M Tito ::

Tu misljo sam taki kut si ti k ne vejo kaj je team igranje in vidste sam nabivanje folka ;( kar v tej igri ni use .
primer: axisi so imeli konec igre 300 vec xpja kot aliadi, ker so usi zase igrali in strelali use kar se je muvalo, med tem ko so aliadi igrali teamsko in ZMAGALI. Mapa je bla pa feul dump, ktera je ena najtezjih za aliade d jo nrdijo.
Brez team worka se ne da nc!
do what i say not what ive done!

Luc ::

NoUse4AName , ja to je pač bolj arkada..pride pa res do izraza TEAM ! In to mi je všeč.

Drugače pa če hočeš aimanje probi kak Flashpoint..

NoUse4AName ::

Deathlike, ti ne ves ene stvari o meni in o mojem znanju klanskega igranja. Igral sem ze v veliko klanih, slovenskih reprezentancah in tudi v eni evropski reprezentanci (to ni trajalo dolgo, ker americani niso bili zainteresirani za igranje proti nam).

Ce ti igra ne dovoli, da se izboljsujes kot igralec je preprosto slabo zastavljena. To nima nobene veze z klanskim igranjem.
Na public serverjih, ko vsi delajo neke cist tretje objektive (na goldrush unicujejo truck barrier, ko se niti tanka niso vkradli) zelo redko srecujes kaj teamworka. Skoraj vedno je tako, da od 6 ali 8 igralcev v enem teamu 1 ali 2 vesta kaj delata.
Glede ET klanov je pa tudi tako, da jih je dobrih zelo malo. Glej samo tile slovenske loleke v klanu OF.

Deathlike M Tito ::

uuuuuu reprezentanca to pa spostujem no sej ce cs met tesk aiming igraj BF 1942 :D
jah glede klanouceu, ku spilajo, spilajo sam zase za svoje clane druh folk najveckrt odjebjo;((
do what i say not what ive done!

SoLoR ::

HAHAHA long live NoUse4AName :) cist strinjam....

NoUse4AName ::

Sem igral BF1942 in se navelical voznje okoli v tankih, hangar campanja in zelo dobrih pilotov, ki vsem ostalim unicujejo igro.

BaRtMaN ::

Katera multiplyer streljačina ti je pa potem najboljša? Q3A?

SoLoR ::

Najboljsa je Return to Castle Wolfenstein !!! =) ET je cist pokvaru dobrega starega wolfa :O

fAtso ::

Ja solor no :) Sam pazi da te nau moja soseda nabila v wolfu kmal >:D
OVCE BOJO ZAVLADALE SVETU!!!

NoUse4AName ::

Eh nic ne igram, vsega mam dovolj. Najboljsi je CPMA mod za q3a

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Zakon špilček. Kako se postavi mortar na tla ali pa mobilno strojnico?

Luc ::

BarTman, sam pristisni ščegija (srednji knof) na miški pa se fiksira orožje.

Pri strojnici streljal s kratkmimi rafali.

Pri mortarju pa usekaj eno probno..pol pritsni G..da vidiš kam na mapi je padlo (en tak krogec barvni) pol pa korekcija...je zelo učinkovito orožje na enih mapah. Jaz zadnjič na Battery naredil z mortarjem 44 killov :D .

Včeri bil na enem serverju pa sem skor popizdil niso hotli dat shuffla pa konc..zmer jih je blo par proti. Blo pa je v XP-jih 6000 : 2500 za Axis..

BaRtMaN ::

Hudo. ritismil sem čisto vsdako tipko na tipkovnici, le koleščka se pa res nisem spomnil. gREM KOJ PREIZKUSIT.

Heisenberg ::

a obstajajo kaki cheati za ET ???
seveda tam kjer punk buster ni vklopljen ?

ktac ::

no fantje kr pridte mal igrat vas ze cakamo. sej sicer ce isces chite povsod je PB tak da tudi ce bos mal gamo prevec nastavu te bo vrglo dol >:D slovenski serverji pa so

Studio proteus
Slolany party
Amis.net
siol teritory

ce hocte serverje dejte gor Game spya


aja pa vsi vabljeni na kanal #ET.SLO ker se zbiramo klanovci. Glede klanov je pa tak: Najbolji so InsAne, pol smo O*F pa SXD. Najboljsi igralci pa so vsi iz RTCW klanov


tako da L.P. O*Fktac

Matek ::

DM, da ne bi slucajno igral s kakimi pripomocki, moras se zavedat da s tem celi mnozici drugih ljudi na serverju kvaris igro. Ce single player igrice igras s cheati, je to cisto vredu, ker nobenemu ne skodis, ampak ko igras multiplayer je pa ogabno. Sej boš vidu, ko bo prišel kdo z aimbotom in te bo čez pol mape ubil s tremi streli v glavo. Ni zabavno. Folk čez par minut itak ugotovi, da cheataš in te kickajo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

swar ::

Včeri bil na enem serverju pa sem skor popizdil niso hotli dat shuffla pa konc..zmer jih je blo par proti. Blo pa je v XP-jih 6000 : 2500 za Axis..


Na kurac mi gre folk k skos vota za xp shuffle a sm ti jest kriv ce en team ne zna igrat in pol bi rad da jst pridem iz axis v allied ker mam vec xp(samo za primer,noben ne govori tukaj o hvaljenju).Ce te mori da mas mal xpja al pa tvo team premalo xpja pejt med spectatorje pa pocakaj da se xp resetira ne pa da votas vsakih 30sec spet kot da smo slepi...
Takim jst z veseljem dam kick player vote >:D

Deathlike M Tito ::

HEHE to mi deli swar>:D sploh ne vem zkaj votat xp shufl pac bol se potrudi ce si slabsi :D
mene sam moti ce je premoc v stevilu igrauceu (pa ne ce je sam 1 vec) , pa se tkrt ne votam :P
do what i say not what ive done!

BaRtMaN ::

XP shuffle je res beden, ker ponavadi igraš na strani, ki ti ugaja, potem pa prideš na drugo. Res neljuba situacija. Ampak jebi ga.
Sam najraje igram pri zaveznikih, ker rad napadam, obramba mi pa ni tolk všeč.

Matek ::

S takimi izjavami amatersko izpadete, res. XP je v igri pač neko merilo skilla igralca. Teami se ne shufflajo samo zato, da bi bli v vseh ljudje z enako xpja, ampak da bi bile ekipe dejansko izenačene.

Strinjam se, da je brezveze votat kr tko in moti me če votajo kako minutko pred koncem, mora se na začetku runde. Ampak ko ima ena ekipa premoč, je treba shufflat.

Če so v slabš ekipi večinoma noobi jim je vsekakor brezveze igrat, ker jih vsak takoj poči, nimajo koga bolj skilled, da bi jih kril in ne pridejo nikamor. Mogoče je nasprotni ekipi zabavno igrati, ker lahko vsak spoka 5 ali več druugih v enem spawnu, ampak treba je misliti na vse igralce.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Luc ::

No s strinjam s predhodnikom.

Raje imam izenačene ekipe, pa da se kaj naučiš. Kot pa da kr neki počez pobijam kot en bebo. Zato shuffle.

Naj bom spectator, pa čakam 3 ure da bo konc campaign-a, ne hvala. Vedno se najdejo ene 4 k so bolj začetniki in res ni luštno da imaš vse 4 v ekipi. Bolj fair, če 2 in 2.

So kake dobre nove sobe? Id Software ma še kake uradne mape?

Fajn se strelite.

Kdaj dobiš čin colonel ? Več kot major mi ne rata.

]Fusion[ ::

swap: deth to your species >:D
Igra je 10x bolj zabavna ce imas nek realen challange. Ne pa da ma ena ekipa vse igralce z XP 200+ ti pa si v tvoji ekipi najboljsi in mas 200XP (se mi je ze zgodlo).

luc: mislim da je major najvisji cin
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Matek ::

Major ni najvisji cin.

Ko si enkrat major, mas vse zvezdice polne pri classu, ki ga igras, potem lahko pobijas, zdravis, gradis, itd. se dolgo, pa ti bo samo xp rastel, čin pa bo isti.

Če hočeš še višji čin od majorja, si moraš menjat class in šopat zvezdice še drugje.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

]Fusion[ ::

Heh, komaj pridem do major kaj sele kaj visjega.
Je ze kdo mel visji cin od major?
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

swar ::

A sem ti jaz kriv npr da si v teamu z n00bi?Ce men ne pase igrat v tvojem teamu ne bom ce pa teb na pase igrat z n00bi pejt na drug server

]Fusion[ ::

Zakaj pa so potem dodali moznost shuffle XP?

Pa meni je lazje F1 stisnit kot pa server menjat, na katerem je lahko enaka situacija.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Matek ::

swar, kako mores biti tako nerazumevajoc :D .

Meni vsekakor ni problemigrati z noobi. Ce niso prevec ignorantni jim tudi pomaga in razlozim kaj je treba delat.

Pa vzemimo npr en streznik, na kateem je 10 ljudi, 4 noobi, 4 povprecni igralci in dva random klanovca.

In pol se spravijo v team dva klanovca in trije povprecnezi, v drug team pa 4 noobi in en povprecen.

Seveda bo prva ekipa ownala, v drugi bo pa tist povprecen igralec poskusal nardit kaj (in seeda mu ne bo uspelo), noobi bojo pa sam laufali in bojo zmer mrtvi, nc jim ne bo jasno.

Pol bojo pa spilal 2 uri pa bo drugi team sel dol. Pa bojo noobi rekli ta spil sux, nimam pojma kaj je treba delat pa cim pridem kam me ubijejo, un peti bo pa reku igrca je sicer ok, sam server scena sux, tega ze ne bom spilu...

Zakaj? Zato ker so bli v teamu stevilka ljudje tipa swar, igralci, ki sicer znajo igrat, vendar se pozvizgajo na druge igralce in na njihovo zabavo in pac niso hotl shufflat. Seveda je zabavno, ce mas s sabo kolega iz klana in gresta mal pobijat noobe, da se lahk na koncu vazita kdo je highest fragger, ampak pomisli kako se zabava nasprotnik.

Ni pravi gamer tisti, ki ima najvec fragov (ok mogoce v kerem drugem spilu ;) ), pravi gamer je tisti, ki poskrbi, da se vsi zabavajo vsaj tako dobro, kot on.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BaRtMaN ::

Magična beseda: teamwork!

fAtso ::

tako je teamwork zelo pomaga!!! Samo vcasih tudi to ne. Matek morm rect da si se kr poboljsu :) tk da lahko ze kr ownas noobe. LUV U >:D


Dej mal veckrat pridi na mirca kej! da kej igramo skupi, moj nick ce me kje vidis je princeska :)




Hannibal!!!

[Eraser] ::

MadManMato keri nick mas ti ze????? a igrava midva skupaj?????
lp8-)

fAtso ::

LOL eraser ja skupi igrata. Jest pa z vama njegov nick je matecotius :) joj ti pa tud nc ne ves :) Sulla :))




BTW Hannibal klele >:D

[Eraser] ::

lol lol lol ... ja keri si pa sedaj ti :)))
pa res ne poznam nickov ..... 8-)

ginekolog ::

a še komu igra nekam čudno šroda po disku skoz? Mam 400 rama pa pIII1400, vse igre laufajo ko svila. A ta pa mi nekaj šrota.... :|
Divers do it deeper.

wind ::

MadManMato: lepo napisano.

najbolj mi gre na qurac, ko pridejo 4 igralci iz kaksega l33t slovenskega klana pa grejo vsi v eno ekipo pa ubijamo potem ze pri spawnu, tako da niti ven ne mores...

tako folko hitro dopizdi in grejo. in potem igramo 3:6. ompak oni ne bodo menjali in bodo dalje tako igrali.

Matek ::

Eraser a ti si sulla? :D

Ja pol sva očitno v klanu skup :PPP.

Jes sm Matecopius, fAtso je pa hannibal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

TBit ::

LOL
Še svoje člane ne poznate. Pol ste pa res dobri. :P

Matek ::

TBit, pohecal smo se mal ;) . Ne poznamo se samo po teh nickih na slo-techu :D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
««
4 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179996 (4719) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451936 (25272) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215060 (8721) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753909 (3277) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378615 (5696) frenk

Več podobnih tem