» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
2 / 22
»»

MrX ::

že poštiman. problem je bil preveč navit proc, sam čudno,ker vse ostale še bolj zahtevne igre so delale bp.

Deathlike M Tito ::

Če čte špilat na slo serverjih sta dva ki sta več al mjn onlajn StudioProteus in SLO-lan party :D

MrX ::

slo-lan: 212.72.99.57:27962
StudioP: 212.103.156.41:27960

Arrivo ::

Pri teh minah se mi dozdeva, da ima igra hrošča.
Občasno namreč lahko vidiš zakopane mine nasprotnikov...

MrX ::

ja mine vidiš zato ker jih tvoji odkrijejo z daljnogledom.

a mi lahko nekdo pove če obstajajo bljižnice za govor v igri. jst vem samo za V, pol pa da najdš tm not, samo to full cajta vzame. a so bljižnice? če so bi prosil če mi jih kdo napiše. hvala

MrX ::


>:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

DejaVu ::

pa kaj to igrate? se niste probali vietconga? jaz sem obe igri hkrati sprobal. zal ima et tak nerealisticno premikanje kot pri quake, celotna igra je nerealisticno hitra, pa tisti medic kr medkite mece, res ultranerealizem. z vietcongom se ne more primerjat!

ce se niste igrali obeh iger ne komentirajte!

ali3n ::

Govorimo o IGRI, ne o simulaciji bitke... >:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

kihc ::

Ja samo res. Sicer spil res ni ultrarealisticen in ima tudi napake, ki pa so po mojem mnenju zanemarljive in spil je totalno zakon. Igralnost je naravnost fenomenalna pa se zastonj je.

@Ali3n upam da bom cez vikend spet online, trenutno sem brez trdega diska, ki mi crknil.

Kako lahko pi?em poste brez trdega diska? --> Slo-Tech zivi-linux-na-zgoscenki :D

BaRtMaN ::

kihc: meni se je isto zgodilo in sem pol pršel nazaj s Knoppixom.

kihc ::

God save Slo-Tech:D

ahac ::

DejaVu: vietcong ni zabaven, ET je..
za realizem mi pa dol visi, ker ne igram zaradi tega, ampak zato, da se zabavam..

kihc: obstaja tudi "živi-ET-na-zgoščenki"
www.gentoogames.com
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kihc ::

@ahac: LLOOLL:))
Prav neki tazga sm rabu, sam nism niti pomislu de bi lahko res obstajal.
Sicer sem sedaj back on HardDisk, vendar se nikoli ne ve...bom speku za hude cajte>:D

js ::

A lahko poveste kak server, kjer igrajo na 5 minut in ne moreš imeti neskončno življenj. A se da to kje nastavit? Sem še bolj začetnik pri tej igri. Pa še to bi rad, da ne morš svojih pobijat, ker znajo bit eni pol razdraženi kot ose, sam pa sem bolj neroden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: js ()

Matek ::

Na 5 minut ne igrajo nikjer, ker bi blo to brezveze (v 5 minutah je zelo težko opravit nalogo, mora bit napadalna stran v dokaj veliki premoči), mislim pa da se da nastavit kolikokrat lahko "vstaneš od mrtvih" oz. spawnaš, pa tudi friendly-fire se da izklopit, ampak dvomim da boš kak tak server našel kje, jih je bolj malo, še posebej tistih z omejitvijo življenj.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Deathlike M Tito ::

JS dej si ti lepo kak MOHAA al pa wulfija1 al pa kej tasnga kjer je team play, na masino, nastimi na 15 botou, 30 ali 15 min in TRENJRIIII !!!!!
Bos vidu da ti ne bo vec nuben teziu zaradi teamkillinga ;)
do what i say not what ive done!

js ::

Eh, Mohaa. Če ni več popularna. Wolfa bi.:) Bom pač kakega svojga rukno, dokler me ne bojo s serverja brcnali. Sicer pa to igram, da se IGRAM in ZEZAM, ne pa zato, da bi mislu, da sem pa zdaj nek pravi vojak. Ker za računalnikom to niti ne morš bit. Da bi pa TRENIRAL igrce mi pa še na misel ne pride, nimam cajta in ne želje. Vseeno hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: js ()

kihc ::

@JS: To kar si povedal imaš čisto prav - igra je igra in ja namenjena zabavi. Seveda nekateri igramo samo za zabavo drugi pa se pač združijo v skupine in tekmujejo med sabo. Tudi to ni slabo, vendar kot si sam rekel - moraš imeti čas.
Vendar vseeno malo pazi z tvojim pobijanjem svojih ljudi. Seveda se to vedno dogaja vsem - vrzeš bombo ki po nesreči pade med tvoje ljudi>:D, se zgodi. Pazi le da neboš streljal kar vsepovprek po vsem kar se premika, ker potem si zgrešil bistvo te igre;(( - skupinsko delo in zaradi takih stvari res lahko letiš s kakega serverja.
Če hočeš res samo klanje vsega kar se premika - UT, UT2003

Nasvet:
Za začetek rajši sam malo večkrat umri:D kot da umirajo tvoji soborci.

Deathlike M Tito ::

JS ce tku misls bos pa kratku malu letu iz serverju:D
do what i say not what ive done!

js ::

Ej, mogoče ste malo preresno vzeli, lahko pa tudi, da sem malo preveč grobo napisal. Ni moj namen pobijati svoje ekipe. Sem danes nekaj igral, pa nisem nobenega svojega pobil, sem bil skos na istem serverju.
Bi pa tole vprašal - a se da ta igra ena na ena špilat?
Kar se pa tiče streljačin, kjer pobijaš vse živo, me pa sploh ne zanimajo in jih poznam samo po naslovih.

root987 ::

Verjetno bi šlo, vendar bi trajalo predolgo da bi se sodolujoča igralca sploh našla. Mape so (pre)velike za 1:1...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

js ::

Ko naredim svoj server, ga potem (ko se hočem z drugimi računalniki povezat tja) ni najti med serverji, ki jih prikaže igrca. Povežem pa se lahko, ko napišem ip. Ker bi rad, da bi se na ta server priklopu še kdo drug, bi rad da bi bil tam napisan. Kako se to naredi??

root987 ::

Meni zadnje dni tudi v igri samo ne najde nobenega strežnika...tudi če poskusim vpisat ip se mi ne poveže...ne vem zakaj ne...Na linuxu sicer, ampak to bi malo biti skupno.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

js ::

Meni najde strežnike, samo mojega ni nikoli zraven. Tudi sam imam linux, ampak je tudi na windowsih enako.

ahac ::

teamkill se zgodi tud najboljšim..
zato je pa F2... in ne F1, ker če se pritožiš v brezveze pol pa folk zameri..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

wind ::

je na ircu kaksen kanal za igralce ET? (slovenski mislim...)

Tody ::

večinmoa se folk zbira na #slo-tech in se pol preselijo na #wolfet

TBit ::

@wind: Slovenski kanal za ET igralce ja na:

server: irc.quakenet.org ...
kanal #et.slo

ahac ::

hm.. ne me zdej obtožt oglaševanja al pa provociranja..

ampak.. na #slo-comp @ IRCnet je tud dost ET igralcev..
(vključno z admini najbolj popularnega SLO serverja 8-) )
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

wind ::

ahac: zakaj imas na serverju nick ahac-admin?

da se ve kdo je glaven? :)

ahac ::

sej nimam več zdej, k tud glavni admin nima več tega..
jaz nisem čist glavni :\ :))

naj bi blo pa zato, da je bolj red :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

root987 ::

js: Meni je Red Hat 8 tako ali tako vedno kaj zamuštral...kaj češ, sedaj se trudim usposobiti tudi OpenGL v S-T linuxu...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

js ::

Pri meni ni problem v operacijskem sistemu. Samo svojega serverja si nikakor ne morem naredit tako, da bi bil viden.

Deathlike M Tito ::

Kaj mi lohku kdo razlozi tiste crke ki jih dobimo po koncani igri kot so npr E, B, L....? :D

hvala
do what i say not what ive done!

b0r1s ::

Zdravo

Nekaj malega o medaljah je tule napisano...

Lp, CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

Tody ::

pomaga tudi če si prebereš help file na tvojem računalniku vse kar rabiš vedit in še 5x več :D

wind ::

ce kateri klan rabi člane mi naj javi: Miran@gmx.net

MrX ::

3 nove mape za ET
klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrX ()

Deathlike M Tito ::

OK en problem mam ko spilam ET, mi zamrzne spil (slika in zvok) in ko se spet slika zalaufa mi pobrkla sliko tku d ne vidm skor nc oz. je slika posuta s samimi kockicami.

imam graficno GF FX 5600 256 Mb. Lohk d je kej z graficno povezano ker so sam beta drajvrji uzuni. Loh pa d je s spilo kej nrobe. Pojma nemm :(
Nej kdo pove ce ma podobne probleme.
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

MrX ::

men se je igra skoz sesuvala, ker sem mel preveč navit procesor, čeprav je vse ostalo delalo brez problema.
1. če maš kej navito pol odvij
2. uninstallirej igro in jo še enkrat installirej
3. probi še kakšne druge driverje

MrX ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

kihc ::

he he, dobra je tale mr. X
enkrat bom mogu sprobat nove mape, sedaj že skoraj 14 dni nisem igral

Se mi ni dalo spljoh:D

Mamaplata ::

Nekaj časa že igram to igro , pa me zanima nekaj stvari :
Zakaj se včasih igra zatika 5 fps še posebej ,ko na koga strelam ,pa potem nič ne zadanem?
Naslednja stvar pa je : kako nekaterim uspe ubit mojga bota pa samo 3× ustreli jaz pa spraznim cel sarž pa mu ni nič?
Hvala za odgovore.

MrX ::

zato k fašeš u glavo:\

Jok3r ::

Igra se zato včasih zatika ker je prevelik lag ;(( .

Bacilio ::

klele mate dva demota mene v akciji...

link1
link2

MrX ::

ja bacilio, zdej se pa že hvališ. najprej na slo-comp zdej pa še tuki. |O

kihc ::

Kako pa se te filmčke sploh pogleda?
:8)

Bacilio ::

ne na slo-compu ampak na slolanu ;) pa ne hvalm se sam mal folku kazem kako je treba igrat :)

predvaja se pa tako, da te fajle posnames pod etmain/demos, zalaufas igro in napises v konzoli /demo fatso in /demo fatso2 sledijo se boljsi demoti jutri :D

Deathlike M Tito ::

Bacilio: SPAWN KILLING ma ne mi s takimi bedarijami. Ma dej dej dej....;(
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

««
2 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179996 (4719) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451936 (25272) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215058 (8719) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753908 (3276) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378612 (5693) frenk

Več podobnih tem