» »

...ADSL -razen če tehnični priklop kljub ISDNu ni mogoče izvesti...

...ADSL -razen če tehnični priklop kljub ISDNu ni mogoče izvesti...

Joze_K ::

Jap nekaj takega piše v pogodbi, ki sem jo podpisal za ADSL... Kaj pomeni "...da v kolikor ne bo mogoče izvesti priklopa s strani Telekoma, pogodba postane neveljavna!"
Kaj naprimer bi lahko blo narobe, da telekom ne bi mogel priklopiti ADSL enote glede na to da že imam ISDN??? Oz. kako ugotoviti, da to niso le kaprice kterega od monterjev (sem se že z enim zahaklal pri priklopih ISDNa pa me je malo strah, da bi kaj mučkal)! Glavno vprašanje . .. kaj je lahko tehnično narobe????:\

Roman ::

Jest sm se tud bal tocno tega. Imam se ta prvo isdn centralo NT + 2ab, ki sem jo kupil pred 5 leti. Tip iz telekoma ti priklopi za adsl 2 skatlici (ena vecja, druga manjsa), potem pa ti vse skup zmontira v 10 min in stvar dela. Mislim, da te je neupraviceno strah. Pomoje majo oni kar tko napisan, da se scitjo.

slon ::

Problem je samo v tem da so pri nekaterih strankah montirali ISDN in ta je delu medtem pa ADSL pa ne.Ugotovitev je bila da ima stranka dotrajano napeljavo do omarice.Problem je ta predvsem v blokih, stolpnicah kjer se morajo vsi stanovalci strinjat da bodo plačali prenovitev telefonske napeljave.vendar zakaj naj bi plačali če jim pa telefoni delajo jih prav boli kurac če bi ti rad imel še ADSL.TAKA je razlaga monterja ko mi je ADSL montiral.:D
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

XsenO ::

Jaz ki bom mogu verjet menjat št isdn čeprav ga imam že pet let je čudna reč
1 + 1 = 1

majk2000 ::

Za ADSL potrebujes lokacijo, ki je od DSLAM centrale oddaljena največ 4-5 km. ISDN ti lahko speljejo v vsako vas, ADSL pa pac ni isti smorn. DSLAM je v Sloveniji samo par deset, zato se pac pojavlja ozko grlo- alias tehnične težave :-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

amis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11212210 (8395) EvilDare
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619094 (8537) Nejc Pintar
»

ADSL v Ljubljani ni mogoč!?

Oddelek: Omrežja in internet
161365 (877) Tomi
»

ADSL montaza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
764488 (3124) eiht
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422907 (1676) kleDo

Več podobnih tem