» »

Modem v Zlatem Paketu ISDN

Modem v Zlatem Paketu ISDN

jokeman ::

Modem je vgrajen v bazni enoti Gigaset 3070. Zanima me ce kdo ta modem ze ima in ce ima ze kaksne izkusnje z njegovo uporabo v windowsih XP.

Tomi ::

Jaz ga imam, in dela..
Sicer je potrebno zatežiti, da ti pošljejo gonilnike, samo ko dela, dela bp. Pa še firmware je nov, in omogoče nekaj novih lastnosti prenosne slušalke.
Sicer pa bom gonilnike dal na server.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

jokeman ::

Komu moras pa zatezit za gonilnike? Telekom? Siemens?

Tomi ::

Na telefonski 01 5107150 ( Telekom modem help ).. Lahko pa ti jih jaz pošljem, če te zanima.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Quickbeam ::

Tomi to misliš gonilnike za win2000 (xp)?
Jaz sem se cel dan ubijal s tistimi ki so jih dali poleg na cdju dokler nisem ugotovil da gonilnikov za win98 pač ne bo šlo posnet na 2000 :\
Zdej nisem nič gledal na internetu, pa se dobi to al bi lahko celo poslal?

jokeman ::

Dej prosim poslji mi jih na vozeljb@email.si
Ce niso preveliki.

Tomi ::

Oziroma že pošiljam..
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Mobidick ::

Fantje, jaz imam tudi ta gigaset 3070 in sicer sem pred kakšnim mesecem in pol dol potegnil driverje pa dela z njimi v winXP, samo imam en drug problem.
Tudi v win me, tako kot v win xp se povežem in mi čez nekaj časa vrže napako in morem resetirat računalnik. plato mam ECS k7s5a, ampak sem probal tudi na msi turbo 2 v5.0 pa je isto sranje. Bi lahko blo krivo, da nimam ozemljitve v sobi; ali mogoče 235 W napajalnik - ker sem izklopo vse drugo, pa je blo isto, nebi reko da je to; ali je to napaka v bazni enoti. Se je pa zgodilo, ko sta jo gospoda iz telekoma prinesla, da tista taprva sploh ni delala, pol pa sta jo zamenjala z drugo. Malo sem potem firmware flashal pa mam zdaj enega, mislim da verzijo 2.125 ali nekaj podobnega. Katero verzijo mate vi.
> Tomi, še lahko meni prosim pošlješ gonilnike na MAIL.
;(
- Mogoče vete kaj bi blo lahko temu tako???
The future is digital!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mobidick ()

krucymucy ::

Tomi: Tud jest bi te prosu ce lahko!!! posljes - aja se mejl TNX!

Tomi ::

Mobidick, krucymucy: dajta poklicati na 01 5107150, kjer vam bodo poslali gonilnike. Ker jaz sem trenutno v Ljubljani, in domov pridem šele za Božič, tako dolgo se vama pa verjetno ne da čakati.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gigaset 3070 drivers

Oddelek: Pomoč in nasveti
112908 (2699) Tomi
»

ISDN modem

Oddelek: Kaj kupiti
191240 (1040) Tomi
»

Anologni modem +ISDN linija?????

Oddelek: Strojna oprema
161241 (1038) Tomi
»

I-SURF ISDN & WIN XP - Končno

Oddelek: Strojna oprema
61205 (1051) grizli123
»

XP in ISDN modem I-Surf

Oddelek: Strojna oprema
131814 (1542) JohnyB

Več podobnih tem