» »

Half Life 2 brez interneta

Half Life 2 brez interneta

dronyx ::

Sem lastnik originala Half Life 2 in sem ga ob izidu namestil na svoj PC ter zadevo aktiviral v uro in več dolgem procesu prek klicne linije.

Ker sedaj nimam doma več dostopa do interneta, oziroma se mi z počasno klicno linijo niti ne ljubi ukvarjat me zanima, kako bi lahko usposobil Half Life 2, da bi igral tudi brez interneta?

Morda se da namestit na kakšnem drugem PC z ADSL v internet ter potem samo skopiram kakšne datoteke?

Highlag ::

Saj dela tudi brez interneta. Izbereš offline način pa je.
Never trust a computer you can't throw out a window

dronyx ::

Igro moram nemstit ponovno in na domačem PC nimam več interneta. Mislim da ne bo delovala brez ponovne prijave prek interneta na Paro.

Buggy ::

Tudi jaz imam isti problem. Sem sedaj prestavil masino na lokacijo brez interneta in HL2 ne morem igrati. Verjetno bi se moral zopet povezati na steam in tam v accountu izbrati offline mode. je morda se kaka druga resitev?

DrYuri ::

Ne. Moraš se povezati na svoj račun na Steam, šele potem lahko izbereš "offline" mode.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DrYuri ()

Tr0n ::

Ali pa uporabis offline crack, ki pa ga bos moral poiskati sam.

n1-gik ::

Najprvo, na zadnjem delu škatlice half life 2 ti lepo piše "MINIMALNE ZAHTEVE", kjer je podana tudi internetna povezava. Tako da brez interneta ne bo šlo.

Lp

Daedalus ::

Gre brez interneta...sam gugla nucaj.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

kriko1 ::

Update, offline. Dela. Rabil sem pa 3.5 h da je vse dol zvleklo.

dronyx ::

Jasno da piše na škatli v drobnem tisku da potrebuješ za igranje internet.

Ima pa tak način še eno recimo temu slabost. RABLJENA IGRA NI VREDNA ČISTO NIČ (Z BESEDO 0), ker ti jo nihče ne vzame v račun. Sam veliko iger zamenjam v Mantisu in kupujem rabljene, samo ta je mislim da edina, ki nima rabljena nobene cene.

Sam vem da od Pare originalov ne kupujem več. Ta zaščita sicer deluje, samo če obstaja razbita piratska verzije deluje samo za tiste, ki kupijo original. To pa je brez veze.

Fury ::

Po drugi strani pa ko enkrat mas igro na Steamu, jo mas kjerkoli, kadarkoli - sam da mas internet (ce ga pa nimas si pa zlo v manjsini). Jest sem bil pred kratkim v san franciscu in sem lepo na laptopu steam DLjal in pobral dol CS in sel spilat. Men se zdi to tok fajn :)

dronyx ::

To je sicer verjetno res, samo potem nima smisla prodajat CD oz DVD verzijo v škatli za recimo 12.000 SIT. Če dam 12.000 za igro pričakujem da jo lahko igram brez da mi teži za priklop v internet. Sam sem uporabljal sicer offline način, samo čez čas to ni več delovalo, ker se je zopet hotel priklopiti na Paro in pri klicni liniji bi to trajalo spet 2-3 ure.

Ta način distribucije pri današnjih hitrostih povezave v internet sicer podpiram, če bi bila potem cena takšne igre temu primerno nižja, saj ni stroškov z distribucijo, trgovinami, pakiranjem ....

Realna cena bi po mojem potem morala biti za takšno igro okrog 5.000,00 SIT.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life II (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Igre
1677112381 (2996) opeter
»

Gameroom: Facebook odgovor na Steam

Oddelek: Novice / Igre
4413280 (10732) Jerry000
»

The Orange Box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16815796 (9870) Bor H
»

Chronicles of riddick: assault on dark athena (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
676166 (4391) opeter
»

Counter Strike za telebane

Oddelek: Igre
92744 (2509) neres

Več podobnih tem