» »

The Orange Box

The Orange Box

1
2
3 4

miteq ::

Tr0n nabija samo svoj rocket launcher, hehehe...

Kaj ko bi se vsi ki imamo Orange box zmenili za določen čas in se srečali na enem serverju?

Tr0n ::

Engineer pa Soldier sta mi trenutno cool. Sniper tudi. Pyrota pa Spyja pa nekak ne maram. :)

miteq ::

Ehehe, jaz pa morem priznat, da sem kr dobil občutek za praženje ljudi, tako da mi Pyro leži v rokah. Opažam, da je za njega potrebna popolnoma drugačna mentaliteta kot z drugimi karakterji, saj je potrebno pazit, da nisi nikoli preveč na odprtem. Na hodnikih pa boljše, da me ne srečate.>:D
Aja, med Sudden Death pa vedno preklopim na Medica, saj takrat zginejo vsi health packi in se lahko ekipa zdravi samo preko Medicov.

m.

[EDIT: Napačn link :P]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miteq ()

Highlag ::

Pa ne pozabit, da Dispenserji tudi talajo zdravje.:P
Never trust a computer you can't throw out a window

M-XXXX ::

Sam ima problemček- imam black box, portal je normalno downloadalo za HL epizode 2 pa mi že dneve in dneve piše:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Tr0n ::

Zbrisi tisti clientsettings.blob al kaj je ze v steam direktoriju pa se 1x pozeni Steam.

M-XXXX ::

Kaj moram zbrisat? ker datoteke clientsettings (natanko tako ime) na mojem kompu ni!

Tr0n ::

ClientRegistry.blob

M-XXXX ::

Ne pomaga;((

Witboy ::

Jst bi tut mel black box... kje se ga hudica dubi?!?

M-XXXX ::

2900 XT

Zheegec ::

Je že kdo probal Episode Two? Zdajle se downloada, bo še kar trajalo, komaj na 50% sem ;((
Sem pa opazil, da so dodali opcijo "gift" za tiste, ki so kupili HL2 in/ali HL2: episode 1, potem pa še Orange Box, torej se lahko začnemo obdarjevati s HL2 :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Witboy ::

Ja, to so naredili navecjo bedarijo kar je mogoce... mam vse spile in zdej naj zatad tf2 pa ep2 kupm se enkrat vse.... in da nebi mel po dva izvoda bom tok prjazn in senkoval okoli... WTF?!? Loh bi dal nazaj black box debili.;(

Tr0n ::

No ja. Ce je bedarija ali ne, ne vem. Vem samo, da sem v TF2 beto ze vlozo vec kot 40 ur in se mi je investment ze zdavnaj poplacal. Pa se Portal in EP2 sploh ni v to vracunan. :)

Mavrik ::

Njeh, Portal je razočaranje. Ideja je odlična, misije kažejo ogromen potencial. Samo kaj, ko je vsaj 15 od tistih 19 misij v bistu samo "tutorial" in ne nudijo prav nobenega izziva, kar je za miselno igro kritična napaka. Portal se konča že, ko bi se komaj moral začeti... naloge, pri katerih je v trenutku jasno, kaj moraš narediti in so celo oznake na ustreznih mestih narisane... to ni noben izziv in zato ni niti zabavno.
The truth is rarely pure and never simple.

m.i.h.a. ::

@Mavrik: nič ni razočaranje prav kul je in igra se btw ne konča po 19 levelu....pravs imel tisto je le tutorial za kar sledi po lvl 19, pač ne se pustit vržt v ogenj ;)

Tr0n ::

Heh, portal pa ja seka. Fun game do konca (in cez). ;)

Pesimist ::

ti ko se ze nad kinderjajcko z kaput igracko razveselis. :D

miteq ::

Meni je Portal boljši kot EP2:8) Ob komentarjih GlaDOS-a pa praktično crkuješ od smeha.

Evergreen komentar: [SPOILER]



Didn't we have some fun though? Remember when the platform was sliding into the fire and I said "Goodbye." And you were like "No way!", and then I was all "We pretended we were going to murder you."? That was great.

... Is anyone there?


lol ne moreš no:D

Pesimist ::

Sem probo pri frendu. Ni nevem kaj, bedno skakanje okol, bedni damage, bedne hitrosti premikanja. Prekratke runde. Bah... sux pac.

cyber77 ::

Pomoje je Portal tut en boljših špilov. K se zakomplicira se kr dobr zakomplicira. Tko, da ga je treba špilat pa ne sam probat pa spluvat.

Gr0unD Zer0 ::

jaz sem portal igral vsega 30 sekund, in v tem času mi je skoraj uspelo dvakrat xbox 360 crashat:D it has a black mark since then

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Gr0unD Zer0 ::

nice... daj še kaki SS gozdička...

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tr0n ::

Se vidi, da je HL2 engine ze dolgo dotrajan. Zgodba in gameplay pa sta se vedno cool.

Gr0unD Zer0 ::

kje pa je oni malo večji gozd iz trailerja?

/me se nostalgično spomni na park pozimi v medal of honor, poln smrek...


meni še je zaenkrat čisto vredu grafika pri hl2...
(zanimivo, ravno prej sem bral eno temo o graphics vs gameplay)

destroyer2k ::

Sem obrnal half life in morem rečti da episoda 2 je odlična. Malo me motilo tisto po tunelu hoditi samo potem ko pa prideš ven pa je superca. Z portal pa sem pa zadovoljen z načinom igranja, ampak sem razočaran z težavnostjo levelov nič niso bili pretirano teški.

Tr0n ::

Ce kdo nuca Valve glasbo (se posebaj zadnjo pesem pri portali). Here ya go.

http://freeweb.t-2.net/tron/ValveMusic.zip [ MP3, 154 MB ]

kotnikd3 ::

pravkar obrnu špil.
zakon. 9/10
to pa zato, ker imam občutek da še vedno nisem ravno prepričan za kaj se gre:D
oblublali so,:'( da bomo velik zvedl.....
kumi čakam eposode three. a mogoče kdo ve, za kdaj je najavljena? 2009?:O

PS: haha

macgajver ::

Prou najhujša igra danes sem obrnil Tud grafika se mi zdi odlična Čisto cela igra od začetka do konca me je tolk vlekla da nisem mogel nehat špilat zjutraj sem začel in popoldne nehal idino južnal sem še vmes.

Take bi mogle bit igre res se lahko zgledujejo po half life najbolj všeč so mi bili ti efekti kako raznese tiste velike na treh nogah in tisti na koncu eden je še umes ki te zgrabijo in s takim jezikom napade vse se trese in lomi pa kako se robot pes klofa nepopisno jutri bom 100% določene stopnje preigral še enkrat kar ne morm se nagledat te igre zdej bom vs napsihiran dokler episode 3 ne pride ker tud zgodba mi je najhujša.

Če bo kdo delal po tej odlični igri film mislim da ga bodo in upam da ne (uwe) naj ga nrdi ornk vsaj tko kot transformerje.

Moja ocena 98/100.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

kotnikd3 ::

macgajver danes poznamo pike. (.)

pravkar obrnu portal......zakon.....in ni samo 19 chapterjev (res:D )
kumi pa cakam HL2 Episode Six.....sj ne...Three
Half-Life 3 juuuhuuuhuuu

matter ::

M-XXXX: To napiše ker nimaš instaliranega Episode 1.
Ampak obstaja workaround.
Presnemi tile datoteke : http://ep1.4shared.com/
Nato pa opdakiraj v : ...\steam\steamapps

In nato zbriši ClientRegistry.blob v ...\steam

edit
TO ADMIN!
Glede legalnosti je tako, da ta fix le naredi episode 1 preloadan, ni ga pa možno igrat , ker ga je za to potrebno kupiti.
Naj se admin odloči o legalnosti, in izbriše če ni ok.
Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

steev ::

Zdej trenutno sem odigral samo Portal. Kar v redu, je pa res da zgleda kot nek demo za igrico ki bo uzunaj cez 2 mesca. Ideja portala je odlična. Spremlja te tudi odfukan glas. Episode 2 bom pa odigral ko kupim nov komp (8800gt).
:|

Tilen ::

Za EP2 rabiš samo en hud CPU oziroma za vso gaming sceno HL2 pogona. Men dela čisto tekoče na 1920x1200s tem kar imam v podpisu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

M-XXXX ::

matter: zadeva se je že uštimala (nevem po kašnem postopku), vendar mi je enkrat začelo downlaodati in dela normalno (čudno ja), venar vseeno hvala za pomoč:D

steev ::

Tilen, verjetno. Samo jaz sem sedaj na P4, GF4 TI4200. :D
:|

sajmonmofo ::

tr0n pod nujno si vklopi vsaj 4x msaa in 8x af , slika je dosti lepša...

MSAA+AF

macgajver ::

Še jas prilimam nekaj slik.







tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

macgajver ::

Še par uporabnih stvari pri tej igri tudi če imate procesor klasse Q6600 na default 2.4ghz zna ta igra včasih izrabiti celo jedro do 100% in takrat se opazi rahel padec fpsjev zato v nastavitvah omogočite več jeder da bo delalo gltko.

odprete konzolo in vpišete

r_threaded_particles [0,1] - Determines whether the particle system is multi-threaded. This should be set to 1 on systems with mult-core CPUs.

r_threaded_renderables [0,1] - Determines whether part of the rendering system is multi-threaded. This should be set to 1 on systems with mult-core CPUs.

In za še manj zatikanja.

datacachesize [0-128] - Determines the amount in MB to allocate to the game's general data cache. The default is 32MB, and the maximum is 128MB. I recommend setting this to at least 64MB for 1GB of RAM or 128MB for 2GB of RAM as it should help in reducing stuttering, though it will add to initial load times. Note - if you see strange white textures after altering this setting, return it to its default of 32MB.
tenstan krompir je pa zakon

Tyrion ::

Portal je res mogoče mal prelahek in prekratek.. Ampak zasnova je pa super.. Upam da bomo to orožje videli v EP3 ali kaj podobnega..

Sedaj grem pa EP2 igrat.. Slin..

Jst ::

Zgodba super, špil dobro optimiziran v grafičnem delu, (brez tistega hacka, opisanega zgoraj) od štirih, mi zaposli dva jedra.

Absolutno prekratka. Ne vem, kaj so počeli toliko časa.

Dejansko bi se lahko veliko razvijalcev iger zgledovalo po igralnosti hl2-ep2. 10/10 za igralnost.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

drummerboy75 ::

Fantje a kdo mogoče ve če že obstaja kakšen Slovenski Team Fortress 2 klan in kakšno je ime ter naslov?

miteq ::

Zaenkrat je najboljše, da se pridružiš Slo-tech Steam Community-u. Vsak teden imamo skupno igranje... Čeprav nas ni ravno veliko. Če mogoče najdeš kak klan, mi prosim sporoči ;)

psygoat ::

Alo,

kot vedno se morjo men problemi dogajat......kupu sem zdejle box v normanu pridem domov dam Disc 1 v računalnik se ne požene nič, opazim da Autorun sploh ne obstaja....ter nimam sploh opcije za English....samo neki polsk, švedsk, portugalsk.............ma kdo kak nasvet kaj je to sploh fora in kaj lahko naredim??

hvala
e6600/Asus P5B E-plus/Patriot 800mhz, 2x1giga/8800gts 320mb/19" samsung 971p

psygoat ::

oke mi je nekak nekak uspelo zadevo inštalirat. zaseda mi okol 11giga na disku, sedaj ko pa sem probal pognati Portal mi pa piše da bo igra ready čez 7ur?!?!!? zdej ne vem a to toliko časa traja update ali mi gladko cel špil zdejle dol vleče?
e6600/Asus P5B E-plus/Patriot 800mhz, 2x1giga/8800gts 320mb/19" samsung 971p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: psygoat ()

Tr0n ::

Ce imas CD/DVD box, potem razen popravkov preko Steama ne rabis nic downloadat, se manj pa cele igre.

Poglej v prilozena navodila.

psygoat ::

Ja navodila pisejo daj dvd noter in to je to. Kot pravim na cdju ni niti autorun.exe, ni english installerja ni nic...steam se mi sploh nalozu ni, sem mogu iz njihove strani dol potegnit...to usposobim dam cdkey noter mi jav kaj bom nalozu, gre direkt downloadat sploh ne praša za dvd...dam steam offline mi končno nalaga iz dvdja špil...na disku direktorij velik 12 giga...hočem pognat mi jav da more update naredit no to zdej traja že 3 ure pa sem na 22% tko da ne vem...počasi postajam sit teh orginal špilov pa inštalacij...ilegalo nalozi zmeri brez problema, kar pa orginal kupujem od bioshocka, airborne - od novejših naslovov pa samo jajca :/
e6600/Asus P5B E-plus/Patriot 800mhz, 2x1giga/8800gts 320mb/19" samsung 971p

T-Majo ::

Mene zanima kaj je Half-Life 2 Lost Cost? To je med episode 1 in originalom? al o čem gre? Preigral sem vse kar spada HL2 razn tega.

BTW: se splača it še HL1 preigrat? Bolj bi ga zarad zgodbre preigral.

jamiroq ::

lost coast je hdr tech demo. lost coast@wiki
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half Life 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18836125 (825) D3m
»

Half-Life 2 Episode Three (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12318989 (10335) tt2
»

Portal 2 v letu 2011, na PS3

Oddelek: Novice / Igre
265265 (4265) Bananovec
»

Online PC Streljačine

Oddelek: Igre
324718 (4237) Tomozuki
»

Kupiti orange box?

Oddelek: Igre
101352 (906) MeJerry

Več podobnih tem