» »

Counter Strike za telebane

Counter Strike za telebane

PujsaPepa ::

Gledam to igrco. Baje je že več izvedenk: Source, Zero COndition... Ima kdo čas na hitro v nekaj stavkih povedat kaj je treba kupit in kako se igrajo posamezne igrce. Se lahko samo prek interneta ali tudi single player kot Call of Duty ?

Na internetu obstajajo tudi neki non-steam dodatki. So to uradni dodatki, da lahko sploh igraš single player, ali je to piratski način za izogibanje uradnih serverjev ?

COD mi je super, pa bi rad sporbal še CS - a preden začnem kupovat, da viidm v čem je fora...

Thanx!
  • spremenilo: PujsaPepa ()

chucki ::

Counter Strike Source je zadnja izvedenka te igre. Condition zero je dodatek k counter strike 1.6. Lahko igraš tudi single player vendar samo z boti, ampak to ni kampanija kot v call of duty. Non steam ti že samo po sebi pove , da ni legalno. Med COD in CS je velika razlika , ker COD je predvsem arkadna , ter imaš različne načine igranja. V CS pa rešuješ talce (policaji) ali deaktiviraš bombe ,ki so nastavljenje iz strani teroristov.

PujsaPepa ::

Lahko igraš tudi single player vendar samo z boti, ampak to ni kampanija kot v call of duty.


a ti boti so on-line ? lahko CS sploh igraš off-line ?

kristijan87 ::

Ti "boti" so samo poimensko rečeni za nasprotnike, ki jih upravlja računalnik. Counter Strike poznam že od 1.5 verzije in je od takrat veliko napredoval sploh v grafiki če pogledaš CS 1.5 ali pa CSS (Counter strike source) zadnja verzija, to igram tudi sam. Narejena je bila od vsega začetka za igranje preko interneta. In res je sta dve ekipi Teroristi in Policaji in kot je že nekdo omenil v nekaterih misijah morajo terroristi preprečiti policajem da bi rešili talce (to so boti). V drugih pa morajo teroristi nastaviti bombo ki je ponavadi naštimana na 30 sekund in naloga policajev je razorožiti bombo in pri tem paziti seveda, da jih nasportna ekipa ne pobije med tem. Sicer je pa non-steam ilegalna verzija. Sam pa igram tudi cod5 in moram reči, da je razlika precej kot očitna in mi je grafično cod5 res lepši in gameplay ampak obvladam bolj cs, css pri cod5 sem bolj noob tko da heh. :D je pa fajn špil in maš tud razlićne možnosti ni samo da igraš mape s talci ali pa plant-defuse. Lahko igraš tudi fun maps kjer se izključno igra dokler katera ekipa ne eliminira druge..itd..itd :D

PujsaPepa ::

Ti "boti" so samo poimensko rečeni za nasprotnike, ki jih upravlja računalnik. Counter Strike poznam že od 1.5 verzije in je od takrat veliko napredoval sploh v grafiki če pogledaš CS 1.5 ali pa CSS (Counter strike source) zadnja verzija, to igram tudi sam. Narejena je bila od vsega začetka za igranje preko interneta.


Lahko pa igraš tudi doma sam (katere verzije CS?), če nisi priklopljen na internet ?
A Condition-Zero je lahko tudi dodatek za CS Source ali samo za osnovni CS ?
Kam spada "Counter-Strike: Anthology" ? obstaja še kak paket ?
A igralci piratske NON-STEAM verzije se lahko pomerijo z "steamovci" ali so "nesteamovci" na svojih ločenih serverjih ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PujsaPepa ()

neres ::

Lahko igraš brez interneta z boti (igralci, ki jih upravlja računalnik). Ni tako fajn kot proti ljudem, ampak za silo je.

Condition Zero je naslednik prvega CSja. To ni popularna verzija, ne splača se s tem ukvarjat. Counter Strike: Anthology pa še manj.
Relevantni in popularni sta dve verziji: Counter Strike 1.6 in Counter Strike: Source.
Najbolj očitna razlika je v grafiki. Source je novejša verzija in izgleda precej boljše, ampak mogoče ti bo tudi 1.6 všeč. Seveda za Source potrebuješ tudi malo boljši PC kot za 1.6.

Steam vs. non-Steam: Če imaš Steam verzijo lahko igraš na Steam ter na piratskih severjih. Če pa imaš non-Steam lahko igraš samo na piratskih serverjih. Slednje je mogoče ok za začetnika, ampak Steam serverjev je bistveno več in če se hočeš res kvalitetno naigrat je boljše imet original, Steam verzijo.

PujsaPepa ::

Relevantni in popularni sta dve verziji: Counter Strike 1.6 in Counter Strike: Source.
Najbolj očitna razlika je v grafiki. Source je novejša verzija in izgleda precej boljše, ampak mogoče ti bo tudi 1.6 všeč. Seveda za Source potrebuješ tudi malo boljši PC kot za 1.6.


Prav berem, da se da celo po več igralev v istemmoštvu skupaj igrat ?
koliko je max ? se vedno vsi skupaj borite proti računalniku ali je
lahko npr. 6 policajev in 4 teroristi, ki online drug proti drugemu gredo ?

Kako močan računalnik potrbujes in kako hitro linijo za uspeno igranje v skupini, da je več playrjev on-line ?

A Half-Life je pa bolj Call of Dutyju podoben - arkadna streljacina ?



Steam vs. non-Steam: Če imaš Steam verzijo lahko igraš na Steam ter na piratskih severjih. Če pa imaš non-Steam lahko igraš samo na piratskih serverjih. Slednje je mogoče ok za začetnika, ampak Steam serverjev je bistveno več in če se hočeš res kvalitetno naigrat je boljše imet original, Steam verzijo.


A z eno kupljeno licenco lahko samo enega igralca v STEAM prijavis ?
A non-steamovce VALVE kaj s policijo išče, kot delajo galsbene in filmkse založbe z DIvXarji ?

sass628 ::

PujsaPepa, maximalno število igralcev je lahko toliko kot se naštima na serverju, sepravi če daš na max. 20 igralcev jih igra samo 20, potem se tukaj razdelijo igralci na teroriste in policaje(10 vs 10). Pa ne potrebuješ močnega računalnika za to igro, ker mi laufa CS:S brez problema na 7 let stari mašini. NonSteamovce policija ne išče nič( nisem lih 100% preprican v to :) ) vendar ti priporočam da kupiš originalno licenco ker se ti veliko bolj izplača( veliko,veliko več serverjev imaš ).
Drugače pa CS:Source je edina igrica, ki mi je ni bilo žal kupiti.

chucki ::

Evo tule maš en filmček za predstavo:

neres ::

Kako močan računalnik potrbujes in kako hitro linijo za uspeno igranje v skupini, da je več playrjev on-line ?

Za kolikor toliko spodobno igranje bi reku vsaj:
P4 3Ghz ali A64 3000+ in eno grafiko tipa 6600gt. Za imet konstantno 60+ FPS pa je boljše kaj novejšega. Kar se linije tiče recimo 1Mbit, ampak tudi 512kbit bi moralo bit dovolj.

A z eno kupljeno licenco lahko samo enega igralca v STEAM prijavis ?

Da.

A non-steamovce VALVE kaj s policijo išče, kot delajo galsbene in filmkse založbe z DIvXarji ?

Ne bi rekel. Tudi sam sem uporabljal non-steam da sem videl kako izgleda, ampak potem sem kupil original in mi ni žal, ker je precej boljše.


A Half-Life je pa bolj Call of Dutyju podoben - arkadna streljacina ?

Kolikor jaz vem je Half Life enoosebna igra z neko zgodbo. Igra, ki jo odigraš enkrat in to je to. Popularna igra, ampak meni ni bila všeč.
Counter Strike (Source) je bolj kot nekakšen e-šport. Lahko igraš vsak dan, treniraš, se meriš z drugimi ekipami itd. Mimogrede, ravnokar poteka nekakšno evropsko prvenstvo v CS:Sju (in tudi drugih igrah): link.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853575 (18108) Bananovec
»

Online PC Streljačine

Oddelek: Igre
324748 (4267) Tomozuki
»

Kupujem Counter - Strike 1.6

Oddelek: Igre
292962 (2696) win64
»

counter strike 1.6

Oddelek: Igre
194444 (4005) LaFe
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511607 (8398) BigFoot

Več podobnih tem