» »

The Orange Box

The Orange Box

«
1
2 3 4

Tr0n ::



The Orange Box preorder na Steamu = $44.95 (+tax) + dostop do TF2 bete v ponedeljek, 17. septembra.

The Orange Box
  • spremenil: Tilen ()

Highlag ::

Bomo videli kako bo laufalo....
Pričakovanja so velika......>:D
Never trust a computer you can't throw out a window

Tr0n ::

Hmm, no love for The Orange Box? Se eden spil Peggle Extreme dobis zraven. ;)

Pesimist ::

Mah nej reje dajo beto TF2 zastojn, da sprobam malo, Ker nemislim kupovat macke v zaklu za 50$! Drugo kaj pa je zram pa mi je tak fejst neinteresantno da bi senko komu ce bi slo locit. :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

M-XXXX ::

Predvidevam da za bas s Black Box velja enako?

bluefish ::

po ogledu predstavitvenega videa me tale oranžna škatla ni preveč navdušila. Je vsekakor zanimivo reševanje nekaterih problemov ob pomoči tistega "portal-guna", vendar pa bi se je verjetno hitro naveličal. Večja pričakovanja letijo na TF2.

Pesimist ::

TFC sem za svoje case kr igral. Ampak glede na to, da je to velika arkada in arkad sploh ne maram, skoraj quke styla nevem ali sem ga igral zato ker je bil tak fajn ali zato, ker ni blo nic druga takrat. Zato nebi upo reskirat denarja brez da bi beto probo... sej ze imam toliko iger, ki stojijo na polici, da je ze skoraj grozljivka.:\ Sploh mi ni tesko dati denarja za igro, katero vem, da bom igral se leto po tem. Za taksne kot pa samo probas in ugotovis da so bad ali pa ki nudijo ne vec kot par ur igranja pa mi sploh ni vredno.

Ja kaj govora o kaksnih beta weekedninh ko so imeli za DOD:s nekoc?

Aggressor ::

Portal resno trga. Jaz bom stvar vzel sam zaradi njega.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

miteq ::

Ravno danes sem kupil Orange Box, ker se mi zdi to vse skupaj dosti poceni, pa še Team Fortess 2 čakam kar nestrpno, tako da je to čisto dobra kombinacija. Half Life 2, Episode One in Lost Cost se ti prenesejo na računalnik, TF2 pa lahko prednaložiš. Beta za TF2 pa bo na voljo v ponedeljek, tako kot je OP napisal. Davek je nekje 8$, tak da me je stalo to približno 54$, kar ni neki velik denar, glede na vse te igre, ki so v paketu. V glavnem, po dolgem času nekaj, za kar se mi zdi, da je vredno dat denar.

EDIT: Pa še nekaj ceneje je preko Steama, kot pa če bi kupil v retail trgovini.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miteq ()

LjubimPeezde ::

To je beda.
Kaj pa tisti ki bi radi naložili le Episode 2?:\
Upam da se bo dobilo to posebej ker če ne bom prisiljen v piratiziranje!! Namreč drugo že imam in samo za Episode2 pa nisem pripravljen dati 50 zelenih! Drug stuff iz paketa me trenutno ne zanima. Pa upam da ne bodo spet pretiravali s ceno Episode 2 če bo slučajno že posamično!

Tr0n ::

Davek je $9.99 oz. vsaj taksen je bil, ko sem kupil BioShock.

Bioshock $ 49.95
Tax (Slovenia) $ 9.99
-----------------------------------------------
Total $ 59.94

jamiroq ::

episode 2 stane $29.95+tax (toliko kot hl2!), ti na steamu lepo piše.

miteq ::

@ Tr0n

Moj davek je bil:

The Orange Box $ 44.95

Tax (Slovenia) $ 8.99
-----------------------------------------------
Total $ 53.94



Abuuu, hehe:P

Tr0n ::

Team Fortress II = PWN!

That is all.

Aja, joinajte se na ST Steam Community.

kihc ::

Mah ja, glede na to da mam HL2 + EP1 bi lahk dal mal več kot sam 5$ popusta.
x

Tilen ::

Aja, joinajte se na ST Steam Community.

Kliknem join pa me ne doda. :'(
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kihc ::

Stran moraš odpret v Steamovem browserju.
x

Tilen ::

Urejeno, hvala.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tr0n ::

11 nas je ze. Lepo. :)

LjubimPeezde ::

30USD za dodatek kjer bo verjetno spet 4 urce igranja. no thx

Klemzz ::

jst mam pa black box pa je še nism sprobu >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

Tr0n ::

Recmo tak, TF2 je po Quake1/2 in 3 edina multiplayer igra, ki me je dobesedno zasvojila.

'nuff said. :)

Pesimist ::

Povej reje kdaj bojo jo ponujali kot samostojn dodatek. Ker onega halflife 2 dreka res nerabim.

Tr0n ::

Saj ze zdaj lahko samo TF2 kupis na Steamu. :)

Pesimist ::

lazes. Mislis kupis TF2 za 50 al kolko je in zram dobis ostali pohandrek? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Ok, 10. oktobra. Sem mislo, da je ze zdaj pre-order mozn. :)

Zraven dobis se EP2 in Portal, tak da 38 €, kolko pride na koncu z davkom je senkano ce mene vprasas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Pesimist ::

Bom se 10tega enrkat vpraso kak fejst te je zasvojilo, da vidim ce se vedno spilas :D

Klemzz ::

jst sm probu zadevo pa mi zmrzne čim kej kliknem u meniju, CSS in DODS ter Insurgency delajo brezproblema :\

Tr0n ::

Aja? Meni dela super smooth.

Mas zadnje gonilnike & stuff?

Klemzz ::

jp, zadnji ati gonilniki so.

Klemzz ::

stvar sem uspeu pognat tako da sm mal parametre spremenu -windowed -debug -width 1024 -height 768 -refresh 60 :| pa je delal dobrih 10min...na strani od TF sm najdu post da ima en isti problem k jst, oba mava 2900xt, rešitve (še) ni. zgleda bo treba mal počakat :\

Tr0n ::

Danes je bil update, tako da porocaj, ce dela. :)

frikec() ::

Klemzz,

imam enako kartico kot ti in mi enako zmrzne (če sploh pridem do menija).

Lp

Klemzz ::

ewo update je steama je narjen, grem probat pa poročam kaj pa kako se obnese :)

edit1: ok, u menijo loh delam zdej use, problem je ko zberem resolucijo in dam apply :) takrat nastane black screen, TF2 proces killam in grem še enkrat not...resolucija ostane tako k sm nastavu. igra dela dobrih 5min potem se ustav.

edit2: nope, spet je zmrznal...bojo mogl še mal popraut :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

Highlag ::

Torej meni je pred dvema dnevoma TF2 delal, včeraj se je pa med zagonom sesul. Obiskal sem Steam forum in malo pobrskal. Težave povzroča menda refresh rate monitorja. Moj LCD sem imel nastavljen na 75Hz - z overridom v nastavitvah gonilnika. Potem sem osveževanje nastavil na privzetih 60Hz in zadeva je delala brez problema.

Se pa da refresh rate nastavit tudi za samo aplikacijo z dodajanjem parametrov v ukazno vrstico za zagon aplikacije.

Me pa zanima kako se naštima nickname v TF2 :8). Nisem imel še časa za iskanje. Name v ukazni vrstici nekako ne da zadovoljivega rezultata....
Never trust a computer you can't throw out a window

Tr0n ::

V opcijah v spilu se bi moralo dat nastavit.

Klemzz ::

@Highlag, nickname = SteamID, tako da spremeni SteamID name.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

Ahiles ::

Če mate probleme z zagonom se mal z temi ukazi poigrajte men je tole pomagal

-fullscreen -width 1680 -height 1050 -refresh 60

change xxxx to what you want

nekaterim je pomagal tudi -windowed +ostalo...

Highlag ::

Malo sem razočaran, ker so omejili hitrost respawnanja. Šibrovke so za moj okus premočne. Sploh od blizu lahko z enim strelom Scout ubije HW-guya. Medic nima nobenega pamenega orožja ...... Se bo treba še malo privadit. Da ni granat, me pa niti ne moti toliko.

Razočaran sem tudi nad prerformanso na mojem PC.ju. Z recomended nastavitvami za privzeto resolucijo 1280x1024 samo 25-30FPS Bo treba res za kakšno novo mašino pogeldat :'( .

Slučajno že kdo ve za kakšnen vodič za optimizacijo? :O
Never trust a computer you can't throw out a window

miteq ::

Jaz pa sem Tf2 zaigral tisti dan,ko je prisla beta, zvecer pa sel na morje... Tako da tudi cakam, da se pridruzim vasemu steam comunityu cez kak teden. Ze prvi dan sem razturaval kot Medic, tako da, ce kdo od Slo-techarjev zeli dobrega Medica, da ga heala, naj sporoci. :p Opazam, da bom zelo dolgo ob tej igri, hehe.
Aja, Tr0n, so ze morebiti kaksni Slo serverji za Tf2?

Lp vsem iz Korzike :p

Highlag ::

Sem ugotovil tudi, kako da mi nick-a ne kaže.

Imel sem lepo vpisanega v Steam Id, a mi ga vseeno ni kazalo...:\ Pomagalo je, da sem ga spremenil, shranil in ponovno spremenil nazaj. Po tem posegu je zadeva pričela delovati.
Never trust a computer you can't throw out a window

mateii ::

OK, eno vprašanje:

Če mi kolega prednaroči orange box preko steama na njegovem računalniku pač na en steam account katerega bom uporabljaj jaz in je to vse kar on naredi (ne zdownloada nič...) in potem se jaz na mojem računalniku povežem na steam account in bom lahko potegnil igre dol (ko bodo/ki so že) izšle oz katere spadajo v orange box???

Lep pozdrav

Klemzz ::

ja lahko ja, sam takoj ko dobiš acco "nazaj" zamenjaj geslo :)

kihc ::

Če sem te prav razumel, DA.
x

Pesimist ::

Tr0n: si se ze navelical TF2 ? :D
Lahko bi mi za 1 uro posodo da probam. :P

Tilen ::

Gusarji, mir! >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

steev ::

Kdo je gusar? :))
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

Pesimist ::

Tr0n: priznaj da si se ze navelico nub. :D

Tr0n ::

Vsaki dan ene 4-5 ur vlozim v spil. Za kaj vec ni cajta. :'(

TF2 je po originalni Quake seriji edini multiplayer spil, ki mi je res fun in addictive za spilat.

Razni BFji, pa klasicni FPSi nimajo za burek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

cyber77 ::

Se strinjam s TrOn-om. TF2 je res dobr špil. Pa da vidimo jutri še Portal :)
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half Life 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18836324 (1024) D3m
»

Half-Life 2 Episode Three (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12319058 (10404) tt2
»

Portal 2 v letu 2011, na PS3

Oddelek: Novice / Igre
265286 (4286) Bananovec
»

Online PC Streljačine

Oddelek: Igre
324737 (4256) Tomozuki
»

Kupiti orange box?

Oddelek: Igre
101358 (912) MeJerry

Več podobnih tem