» »

siol-tv mi nagaja

siol-tv mi nagaja

domennorc ::

Z punco sva se odločila za siol-tv in ko sva ga KONČNO dobila zdaj ne dela čist tko kakor obljubljajo. Če ma kdo podobne težave in pozna rešitev prosim naj pomaga.

problem: Vsake toliko začne slika in zvok dobivati čudne motnje, mogoče celo prebavne. Slika postane motna in "šteka", medtem ko zvok "trokira". Settop box je z modemom (sagem fast...) povezan prek 10m crossover kabla (oznaka- ftp 26awgx4p če komu to kaj pomaga), ampak mislm da kabel ni vzrok težave, ker je po zagotovilu "izdelovalca" zelo kvaliteten.
Motnje niso prisotne ves čas le na vsake toliko in tudi trajajo ne zmeraj enako dolgo. Bolj po obrokih.

Torej, če ma kdo kakšno idejo kar na plan z njo!

Vanadium ::

raj pokliči na siol ker dvoomim da je kaj narobe pri tebi, prijatel ma tudi siol tv pa mu vedno šteka in so mu vse zamenjal pa je isto, torej je kvečjemu težava na centrali ali kje drugje.

garv ::

Verjetno je težava v centrali. V manjših krajih so pogoste težave zarad zastarelih central, res najboljš da kličeš na siol pa jim težiš. Pr nam (Laško) je prva dva meseca bil slab signal pa je fotr kr naprej na siol klicu pa se jezil. Dokler niso upgradal centrale je blo za znoret.

Poldy ::

Da se slika zatika pa zvok trokira? U, to je pa napredek, ker jaz lahko že tretji teden gledam v črnino in poslušam tišino.

Stepni Volk ::

Tema obstaja Siol TV <-> client za PC, etc.... Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380106325 (22692) jurre
»

"Kockanje" na siol TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5310326 (8621) rezator
»

Siol TV brezžično do prenosnika

Oddelek: Omrežja in internet
3110123 (6912) trnvpeti
»

ADSL TV @ SiOL (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Omrežja in internet
65957228 (17552) dinozaver7
»

Lastovka vs Siol TV

Oddelek: Omrežja in internet
113614 (3146) Alexius Heristalski

Več podobnih tem