» »

Lastovka vs Siol TV

Lastovka vs Siol TV

Blaz22 ::

Lep pozdrav!

Ker sem nov na forumu upam, da me ne boste takoj napadli zakaj sem odprl novo temo itd.

Ker mi v kratkem poteče pogodba s Siolom (paket DUO) me zanima, kaj je po vašem mnenju najboljša rešitev. Odločil sem se, da bom imel tudi Televizijo, zdaj pa je nastal problem, ker ne vem za katerega ponudnika bi se določil. Možnosti dostopa kabelskega interneta nimamo, torej ostaneta samo SIOL in Lastovka TV. Jaz pri televiziji preferiram slednjo, saj ima Športklub...

Čez Siol je bilo podanih ogromno pritožb, zato tudi sam nekako upam, da bi morda našel kako drugo internetno rešitev. Telemach in T-2 odpadeta na žalost...

Razmišljal sem, da bi pri Siolu podaljšal paket DUO in vzel televizijo pri Lastovki TV, ki stane 13€na mesec. Siol TV v paketu trio stane 41€ na mesec... torej, razlike med SIOL Triom in Siol DUOm+Lastovka TV je zgolj 5€...

Res me zanima vaše mnenje in nasvet!

Najlepša hvala. ;)

Sergio ::

Zakaj pa odpadeta Telemach in T-2? Ni centrale, al kaj drugega?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Blaz22 ::

Centrala je preveč oddaljena, da bi nam zrihtali kabel... :(

Smo edini v radiju 1km, ki si sploh želimo kabelske. pa tud kabla ni nikjer v bližini da bi ga potegnili k nam.

Ker je zame Športklub eden bolj obveznih programov sem razmišljal prav o Lastovki TV, ki je brezžična kabelska televzija. To bi pa lahko imeli... SIOL TV pa itak nima ŠKja. :S

DeletedUser ::

http://forum.sibila.si/viewforum.php?f=...

mal več informacij o lastovki

Jan987 ::

Imamo siol TV že kar nekaj časa, pa moram reči da do sedaj deluje BP. Mogoče se na vsake toliko časa kdaj za trenutek pojavijo kockice a zadeva tako hitro spet začne delovati normalno da ni moteče. Večjih izpadov pa do sedaj ni bilo! Slika je lepa, izbira kanalov pa je tudi kar pestra. Dobro deluje tudi če laufam televizijo + tv na dveh računalnikih preko VLC-ja in še torrenti na polno. Je pa res da sem od centrale oddaljen 150m!

Tako da iz moje strani siol TV priporočam!

Blaz22 ::

Ma kdo kake izkušnje z Lastovko? Na unem forumu sem bral, a se zgovarjajo samo o stvareh, ki mene ne zanimajo. Zanimajo me izkušnje z njo, kako deluje, kakšni so kaj programi, cene itd....

Matheeew ::

Kok si pa oddaljen od centrale?

Če si dovolj blizu gre moj glas za IPTV. Med drugim 2x več programov + dodatne zadeve (EPG, VOD...). Če si dovolj blizu...drugače raje ne.

Tody ::

http://www.lj-kabel.si/index.php?option...

To maš uradno, neuradno pa zadeva dobr dela, razen če so kake hude atmosferske motnje ali pa če ti kaj zastira hrib, kjer je oddajnik.

Ejsi_Disi ::

Tako, kot je Tody rekel, če ni kakšna nevihta s točo ali pa 'orenk' sneg, potem dela odlično.
Rock n' roll ain't noise pollution!

mtic ::

Imam oboje doma in lahko rečem, da kar se kvalitete signala tiče, je nekako na istem nivoju, pri obeh občasno slika zamrzne ali se pojavijo kockice itd, vendar v nobenem primeru ni problematično. tudi resetiranje sprejemnika (izklop iz el. omrežja) je pri obeh potrebno vsake toliko časa... Kvaliteta slike pa se mi zdi pri siol tv malce boljša. Torej, če ti pomeni športklub veliko, vzemi lastovko. Po drugi strani pa imaš na siolu več programov, med katerimi je kar nekaj zelo zanimivih..

luggy ::

Moznost je pa total tv.... Saj ne bo treba placat zacetnih 83eu stroskov, kot so pr lastovki, ja sport klub je zraven....
To je neki podobnega k lastovka sam da je preko satelita....
http://www.sibila.si/telstar/
___________________________________
I'm a SKATEBOARDER and I'm proud of it,
no one and nothing can't take that from ME. - Mike Vallely

Alexius Heristalski ::

Moznost je pa total tv.... Saj ne bo treba placat zacetnih 83eu stroskov, kot so pr lastovki, ja sport klub je zraven....

Seveda ne, saj je treba obvezno kupiti sprejemnik, ki stane 135e in je mimogrede beden v več pogledih, brez njega pa ne gre, četudi že imaš drug satelitski sprejemnik. Letna naročnina je 168e, kar znese 14e na mesec. Približno polovica (morda celo več) programov je srbskih ali s srbskimi podnapisi. Tudi srbski Športklub, ne slovenski. Baje slednjega nameravajo vključiti zraven, a to se že vleče kot kurja čreva. Tudi slika je tehnično gledano slabša kot pri Lastovki. Zato bi jih jaz razporedil nekako takole:

SiolTV > Lastovka > Total TV

Jasno, če ima Športklub prednost, vzemi Lastovko.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amis ali Telemach

Oddelek: Loža
175532 (4840) mazid
»

Lastovka TV - Krim (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16930416 (19036) Marko86
»

Lastovka TV

Oddelek: Zvok in slika
3913861 (4386) Scorpia
»

Lastovka tv ali total tv?

Oddelek: Zvok in slika
137893 (7147) Scorpia
»

SIOL TV VS. T-2 TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
559331 (8143) antireal

Več podobnih tem