» »

Grem na T2! PAPA Telekom!

Grem na T2! PAPA Telekom!

miha_a ::

No zadeva je končno stekla...

Nekaj pa me močno moti! Poklical me je namreč nek možakar iz Telekoma in mi sporočil, da pride po vso opremo (modem, splitter, isdn,...) ker je le ta v lasti Telekomovih ptičkov... Ob podpisu pogodbe za ISDN sem davnega leta N odštel dobrih 50K za vso opremo, kasneje pa sem tudi ADSL modem plačal (še pred časmo akcij za 1 SIT). Po kakšni logiki, mi lahko Telekom vso to opremo odnese, če sem prekinil pogodbo. Na pogodbi o tem nič ne piše (by the way pogodba je napisana na nagnusno tankem papirju in je zelo nepregledna)...

Res je da opreme sicer ne bom potreboval, ampak lahko pa jo prodam komu ki ga je udarila strela....

Če ima kdo kakšno idejo s priporočam!

Lep dan še naprej!

Miha
  • zaklenil: Tero ()

Dr Evil ::

Nič ne dajaj stran.Če maš črno na belem,potem je to tvoje.

Spock83 ::

To si podpisal in pika. Pač prej je bilo dražje in so lahko tudi mastno zaračunalni za internet. Glede na to sem imel Siol 1Mbit paket + ISDN in na začetku sem za vse to skupaj dal 80k SIT... danes pa imam povezavo preko optike + IP telefonijo, seveda zastonj sem dobil... pač napredek in konkurenca delata svoje (vrnil pa sem vse razen ISDN telefonov)

AndrejS ::

Modem je last telekoma. In če udari strela vanj potem ti telekom da novi modem.... Naj bi bilo tako.

Spock83 ::

Je bilo včasih, zdaj pa en vem, če je tko. Naj nekdo potrdi...

zee ::

zdaj je modem tvoja last in če ti strela skuri, ti ga Telekom ne zamenja več zastonj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

madmitch ::

Zee, baje je še vedno tako, da je modem last SiOLa al TK. Vsaj tako so mi povedali na 0801000.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

miha_a ::

Poklical sem na SIOL. Tam mi je gospa znala povedat, da je modem v lasti Siola in če bi ga skurila strela bi ga takoj zamenjali. Torej je njihov. Vse to mi je znala povedat, brez naročniške številke. Mogoče sem pa edini Miha pa me usi tko dobr poznajo... Predstavil sem se namreč le po imenu. Na ADSL pogodbi nikjer ne piše da je ADSL modem v lasti Siola ali Telekoma... Kasneje me je gospa vezala na "Naročniško službo", kjer se je oglasila druga gospa (alpa gospodična... nebi vedu). No ko sem njej povedal svojo življenjsko zgodbo, mi je povedala da naj kličem naročniško službo... Jao!

Na Telekomovi pogodbi pa sem opazil vrstico v kateri piše "NT naprava je del omrežja in je last Telekoma". Torej NT lahko odnesejo modema in ostale opreme pa ne...

Teli telekomovi ptički pa so nekej... Že na začetku se je zapletlo, ko sem plačeval zadevo po obrokih. Ja DDV ob nakupu ISDNja je bil plačan dvakrat. Najprej v celoti s prvo položnico, potem pa še na vsaki naslednji položnici dodatno obračunan DDV - pa ne samo od naročnine in pogovorov, ampak tudi od opreme, torej drugič. Pa jim nisem prišel do živga... Zakaj smo sploh kupovali ISDN, če je že takrat bilo ADSL možno priklopit brez ISDNja le da je Telekom tril drugače? Zato, da so prodali ISDN, ker so ji imel preveč...

Zj je pa začel grmet... A če mi dons skuri ADSL modem, mi bojo prnesli novga, al bom mogu ta skurjenga še plačat preden ga odnesejo...

Zakaj grem preč? Sj bi ostal na Siolu, če bi bli vsaj tok pošteni, da bi tudi za obstoječe naročnike zmanjšali naročnino. Tako pa majo ugodnost samo novi... Pizda so kekci!

A se kdo ne strinja?

BluPhenix ::

Mislim, da je tem o T2 že dovolj. Ne vem zakaj nisi mogel tega napisati v eni od dveh. Dokler se boš vrnil bo to verjetno že pod ključem.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tero ::

Uporabi obstoječe teme o t-2
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znižanje stroškov ADSLja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7310706 (9408) Lonsarg
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135878 (19824) Bug
»

Težave s SiOLom in Telekomom

Oddelek: Omrežja in internet
201985 (1542) AlesC
»

siol ali t2? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
766678 (4421) Nixxon
»

SiOL stari vs. novi naročniki

Oddelek: Omrežja in internet
182377 (1749) Primoz78

Več podobnih tem