» »

Brat me blokira

Brat me blokira

simnov ::

vsak imava svoj pc povezan v omrežje in potem me blokira da internet ne dela vem samo to
da to naredi preko mirca

BladE_ ::

Ja pejd dol z mIRCa :D
Akcija - Reakcija

simnov ::

jaz mirca nisemm še nikol imel na svojem pc-ju

SaXsIm ::

ja on to kao naredi preko mirca... V resnici je pa "pameten" in ga še bolj "pametni" ddosajo :P
SaXsIm

BlazP ::

Kaj bo pa dosu? svojo lastno povezavo na kateri je brat? To pa mastno plune u svojo skledo(ce to res brat pocne)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BlazP ()

SaXsIm ::

like ne? Brat je pač l33t, in ga nekdo na iz irca dosa. Ker verjetno uporabljata isto povezavo v internet jima zato internet nekaj časa ne deluje...
SaXsIm

#000000 ::

he he ne brat je pameten na mIrcu in ga drugi uporabniki dol tolčejo, trpita pa oba brata :D

simnov ::

saj se jaz tud mislu da se važi da mu ne uspe in ga nekdo ddosa samo je čudno ker men crkne njemu pa še vseeno deluje

SaXsIm ::

čudno. Mogoče pa samo kej downloada preko DCCja ali pa pošilja?
SaXsIm

#000000 ::

>:Dbtw. poglej če ti ni kabla iztaknil LP

simnov ::

če bi kabel izključil bi napisalo da nisem povezan v omrežje

miha_zupinec ::

Če nejemu dela tebi pa ne ti vrjetno blokira porte na ruterju!

simnov ::

nimamo ruterja

matjash ::

pa na switchu?
... bolje pozno kot nikoli.

deco16 ::

Ali ti deli povezavo in potem ko se on spomni pač samo prekine deljenje? če ni preko switcha....

muzičar ::

Hijao. Rukn ga ene parkrat po pesi tko k sm jst mojga ucasih pa bo :D noja samo takrat ni bilo interneta... mah sej ni vazno kaj je razlog vazno da mu nabijes malo pameti v glavo>:D ... cez kak kabel to peleta? crosslink?

simnov ::

zdaj sem si inštaliral antivirus in napiše netbios in zraven ip internet pa dela lepo
(jo je zanič firewall od xpja)

simnov ::

Sploh ni brat

tole mi antivirus pokaže


smo ne razumem da bratu dela meni pa ne no zdaj dela ko imam antivirus samo mi gre
vseeno na živce

simnov ::

slikca

muzičar ::

zanimivo... a je to tvoj IP ali je od brata? ce od nobenega potem ves da ti hoce nekdo vdret v rac., ki ima ali pa je wire-u IP 193.77.89.198 in ima adsl pri siol-u... naceloma se da ugotovit kdo to je...

simnov ::

samo to je zdaj že 18 naredilo odkar imam antivirus pa vsakič drug ip največkrat so samo številke kdaj pa tudi zraven dial up..dsl.siol.net

kam to prijavit

BlazP ::

Najboljs da izklopis warning za to. Ker tega je v omrezju ko dreka in ti bo tudi nonstop javljalo da se skusa nekdo konektat s tem.

Pa da ne bos mislis, da se to samo tebi dogaja. Kjerkoli se bos priklopil na internet, ti bo to isto delalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BlazP ()

simnov ::

do zdaj mi je internet še zmeraj delal z firewallom od xp

muzičar ::

No zdaj ti pa pac ne vec. Firewall od Windowsov so tako lepo pogruntal da sploh ni vec varen. Skratka drzi se ZoneAlarm-a in ne zmen se za ta opozorila ker dokler so ni problema ker jih blocka.

DejaVu ::

tega je ko dreka, samo ce firewall odklopis, vidis kolko se valja teh stvari po netu, in vecina iz siolovega omrezja. sami kekci pac, ko ne vejo, da majo trojance in crve na kompih.

simnov ::

pa to bi lahko vse pri siolu brisali sproti

ERGY ::

Moje mnenje je, da te kr lokalno dosa. Tisti netbios itd. NAstimaj rule za vse podobne porte, da jih blokira.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

InstallShield mi nagaja? pri TIS-u in acrobat readerju? prosim pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
10932 (841) Klemenn
»

Natis The Occult Conspiracy (Hitler Okultno Poreklo Nacizma) je kdo gledal?

Oddelek: Problemi človeštva
71559 (1387) Thomas
»

FileZillo u tray!!

Oddelek: Programska oprema
91667 (1569) andper
»

windows xp sp2 + mobitel mobitel

Oddelek: Omrežja in internet
61158 (926) faca5
»

Težave pri menjavi hladilnika na Northbridgu

Oddelek: Pomoč in nasveti
81034 (891) Wolverine

Več podobnih tem