» »

Napad psov N0`2

Napad psov N0`2

Izi ::

Mar bi si kupil 3 ovce kot vsak normalen zoophile >:D
Kaj pa je pričakoval, če že tako divjemu psu raztrgaš danko z vibratorjem je jasno, da ne bo samo veselo migal z repom :D

Sicer pa bi morali pasjeljubci zagrabiti novico, ki kaže, da so se psi samo branili in niso podivjali kar brez vzroka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Thomas ::

Jaz vem, no vsaj kolikor je vedeti mogoče v tehle slo razmerah, da je Požar objavil "sledovi igel pri dekletih umrlih pred Lipo". Potem se je izkazalo, da so bili to vbodi nastali med obdukcijo.

Kako rumena je tale novica, je zato vprašanje. Ne vemo (še).
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Double_J ::

No ja... ampak da je bil ženska si verjetno sedaj izvedel?
Dve šivanki...

donfilipo ::

Thomas>> da je Požar objavil "sledovi igel pri dekletih umrlih pred Lipo".

No ja. Tudi če bi bile narkomanke, jih ne bi bilo zato treba ravno zgaziti do smrti. In igle so bile samo namig, ki bi ga lahko tolmačili tudi tako, kot so ga pravilno kasneje. Suhoparna dejstva (namigovalna, pa vendar), ki so zahtevala dodatni pregled.

Če so pa tu vse dejstva, suhoparna, pa moraš biti sam zlodjev odvetnik, da lahko pojasniš okoliščine:) Ampak ne dvomim, da se bo ta našel:) In bo nemara požar preplaval rumeno, resni raziskovalni novinarji bodo pa ostro ustavljeni.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Thomas ::

Prvič slišim za vse tole. Se mi pa ne zdi skrajno neverjetno.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

NorK ::

Ojej... če je to res, je pa takoj jasno zakaj so se nekateri tako močno borili za pse. :))

Thomas ::

Tudi če bi bile narkomanke, jih ne bi bilo zato treba ravno zgaziti do smrti.


Se razume. Jasno. Hotel sem poudariti to, da Požaru ni vsega verjeti. Še več! Da si komot izmisli karkoli.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

donfilipo ::

Thomas>> Prvič slišim za vse tole. Se mi pa ne zdi skrajno neverjetno.

Tudi jaz. Vendar sem v bogati dolgi zgodovini buljenja v modre cevi in po novem oranžkaste plošče:), večkrat naletel na namige o povezavi moči elite, dekadentnega sexa in nadpovprečne uspešnosti v določenih okoliščinah. Le za nas masturbatorje slabo kaže:))

Pa me zanima, ker je tole pa res blizu, kaj je res in bi si lahko dopolnil sliko o silni novi liberalnosti slovencev:) Lahko pa gre seveda tudi za povsem načrten napad na del liberalnosti.

Ja požarja pa je vsekakor treba gledati skozi strog filter. Ker igra podobno vlogo tampona kot humoristi!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Bomo videli, kaj bomo zvedeli prav kmalu. Al gre za gnusno sočne zgodbe ali pa samo za navadno korupcijo na kmetijskem ministrstvu. Zaenkrat sem mnenja, da morata Pogačnik in Kresalka oditi. Zakaj Kresalka? Zaradi moža.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Icematxyz ::

Se pravi trdi se da:

Trditev 1
nekaj deset centimetrov dolg umentni penis (dildo) s pasom za pripenjanje okrog bokov. Šokirani policisti so tudi videli, da je bil čez umetni penis nataknjen kondom.


Trditev 2
je ležal gol. Takšnega so ga videli tudi redki sosedje, vendar so očitno napačno sklepali, da so mu obleko požrli psi (?!); v resnici pa je bil Sašo Baričevič ob tragičnem dogodku brez obleke


Trditev 3
Pri prvem veterinarskem pregledu ustreljenih oziroma evtanaziranih živali pa naj bi ugotovili tudi nekatere fizične spremembe na njihovih telesih (na tem mestu jih zaradi pietete do pokojnika razumljivo ne gre podrobno opisovati), ki namigujejo na nenavadna dogajanja, celo na sodomijo


Trditev 4
Tega ne bo mogoče prikriti, to bo prišlo ven, to je videlo preveč ljudi," je že v sredo popoldne dejal naš vir, saj naj bi bile te ugotovitve znane več kot dvajsetim ljudem


Trditev 5
Zato obstaja bojazen, trdijo naši viri, da naj bi "politika" in druge vplivne slovenske osebnosti skušale preprečiti izbruh dokazov, ki utegnejo pričati o "dvojnem življenju"


Trditev 6
Znano je, da je bil Sašo Baričevič rojen kot ženska Saša, po koncu gimnazije pa se je odločil spremeniti spol. Nekateri policisti, ki tega niso vedeli, so bili toliko bolj presenečeni ob pogledu na golo in delno razmesarjeno telo pokojnika


Trditev 7
S pokojno Zoro Roter naj bi "živela bolj kot brat in sestra," trdijo naši viri, ki so zelo dobro poznali Saša Baričeviča. Isti vrti še trdijo, da naj bi si Baričevič šele pred kratkim opomogel od Zorine smrti, slednja, ker psihično menda ni več zdržala, pa naj bi naredila samomor, čeprav je uradno umrla od srčne kapi, pravijo isti viri.


Vir

Kaj je resnica in kaj je laž. Verjetno bo odgovor na ta vprašanja se razpletel v nekaj dneh. Zadeva pa za moje pojme kakorkoli jo vzameš mora nositi svoje posledice. To pa ni več šala. Karkoli se izkaže na koncu. Uf.

Icematxyz ::

Zadnji stavek izrečen danes s strani novinarke v prispevku oddaje 24ur potrjuje trditev 3?

Okapi ::

Kaj je rekla?

O.

NorK ::

Da so bili psi zlorabljeni.

Okapi ::

A ko so bili prej 3 leta ali koliko že v zavetišču, pa ni nihče nič opazil?

O.

tsh2 ::

po statistiki naj ne bi bilo tako malo seksa ljudi z živalmi (največ psi). tako da tole ni tako neverjetna zgodba.

podbevna ::

Če je to res, potem si tip (ali ženska) res zasluži nominacijo za Darwinovo nagrado. Zlorabljanje 3 70+ kilskih bulmastifov naenkrat? Damn!

Drugače pa je to malo nedosledno od nje/njega. Če so ji bili všeč psi na ta način, bi se morala spremeniti v psa in ne v moškega. Mogoče bi uveljavila nov pojem transspeciizma. To ni bolezen, je le način življenja :).

USS Liberty ::

mene v tej državi nič več ne preseneča. Itak je že dolgo jasno, da odkar je ta leva vlada prevzela oblast, našo državo vodijo homoseksualni perverti... Glavne zakone o družini nam pa pišejo v eni cvajtaktarski odvetniški pisarni...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

dronyx ::

Ali morda kdo ve, v katerih Ljubljanskih garažah prakticirajo nekrofilijo?

dronyx ::

tsh2 je izjavil:

po statistiki naj ne bi bilo tako malo seksa ljudi z živalmi (največ psi). tako da tole ni tako neverjetna zgodba.

Pojdi enkrat v videoteko in si poglej oddelek z "erotiko". Veš koliko imaš tam naslovov na temo animal sex? Če bi uspel dobiti podatke iz računalnika, kdo vse si to izposoja, bi si verjetno lahko ustvaril kar lepo (reciva raje grdo) sliko! Moje mnenje o sodomiji, ki ga je danes prek iskalnika našlo prek 500 ljudi, pa sem nekoč zapisal tule (link na blog).

Eden je v komentarjih na 24ur.com dobro napisal, da če ima pedofil dobrega odvetnika, bo nazaj dobil tudi zlorabljenega otroka!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

PacificBlue ::

Al gre za gnusno sočne zgodbe ali pa samo za navadno korupcijo na kmetijskem ministrstvu.


V zgodbi o napadalnih bulmastifih je prišlo na dan, da je bila med prvimi na prizorišču torkovega napada državna sekretarka na kmetijskem ministrstvu Sonja Bukovec, ministrstvo pa se v svoji zgodbi vse bolj zapleta.


http://www.rtvslo.si/slovenija/ministro...

USS Liberty ::

Komentiranje novice na rtv so pa onemogočili... najbrž zaradi prtiskov levega homo lobija, ki je na oblasti in se je šel seks "igrice s kužki"... v Odmevih pa namesto, da bi poročali o tej svinjariji, nam serjejo z nekimi pirati iz Somalije...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Aston_11 ::

Je imela Saška kliente na ministrstvu?

dronyx ::

USS Nimitz, politiki in celi plejadi pomembnežev je jasno, da se lahko usuje plaz, ki bo pokopal pod sabo celo serijo ljudi. Saj verjetno se te pasje orgije ni šel samo pokojni zdravnik, ampak še kdo drug in verjetno imajo "zidovi ušesa".

Dokler se ne zgodi kaj tako bizarnega, kot je tole, seveda nihče ne bo verjel, da se kaj takega res lahko dogaja in tudi če kdo pride s tem na dan, ga odpeljejo takoj v Polje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Aston_11 ::

V sloveniji ne bo plazu.

dronyx ::

Ja, žal. Katarza bi mislim da dobro dela temu narodu. Se pa vsaj lepo vidi kako delujejo naši mediji leta 2010, ko se samocenzurirajo tako, kot če bi leta 1980 kaj grdega morali napisati o Titu. Ko je pa nek tip ovce posiljeval, so ga pa raztrgali kot stekli psi. MARŠ!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Pšenični ::

"USS Nimitz, politiki in celi plejadi pomembnežev je jasno, da se lahko usuje plaz, ki bo pokopal pod sabo celo serijo ljudi. Saj verjetno se te pasje orgije ni šel samo pokojni zdravnik, ampak še kdo drug in verjetno imajo "zidovi ušesa""

Ravno sem gledal film na A kanalu in je bil napis da so "uboge kužke" Zlorabljali. takoj grem za računalnik in na slo tech, da vidim kok smo že "naprej". Tkole na brzino bi človek sklepal, da je našim aristokratom zlo dolgčas in so si omislili nove "igrice". Sicer pa ko sem tole vse preletel mi je ratal slabo in grem najprej kozlat. Potem pa naprej.

Vajenc ::

Hudiča. Nakako so nam vsilili homoroke in gey posvojitve otrok. Da ni to sedaj predpriprava na kakšne nove člene zakonika?! Kje je sedaj jype, da pove kako kuža ne zna reči "da"?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Pšenični ::

Mal me bode v oči, da se je gospod Pahor še včeraj hvalil, da tega (ne vem kako bi ga imenoval) osebno pozna. Heh, heh,.....

dronyx ::

Pahorju očitno ni bilo nič jasno, ker sicer tega ne bi priznal. Če dobro pomislim, sem zadnji dve leti tudi jaz hodil v njegovo ordinacijo (barsos ali nekaj takega se ji reče, ima pa sedež ulico stran od študentskega servisa) na obvezne zdravniške preglede, ker me je služba tja poslala. Sedaj če dobro pomislim...8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

USS Liberty ::

mislim, da je lahko v vsaki stvari tudi nekaj dobrega in tudi pri tej zgodbi je dobro to, da bo sedaj tem LDS pervertom, ki so spisali novi družinski zakonik, dosti težje, da nam bodo še naprej vsiljevali homoseksualizem kot nekaj najbolj normalnega...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

dronyx ::

Homoseksualnost je vsaj človeška. Za posiljevanje živali bi to težko trdil.

Pšenični ::

"Pahorju očitno ni bilo nič jasno, ker sicer tega ne bi priznal."

To bi se popolnoma strinjal ampak smešno je pa.

Poleg tega še ni jasno, kdo vse je vpleten. Če sploh je? Ena fina gospa je bla menda zlo hitr na prizorišču...

"Mar bi si kupil 3 ovce kot vsak normalen zoophile"

A koze ne pridejo v poštev..??

Zgodovina sprememb…

Pšenični ::

Zadeva tud zlo smrdi. Na partisu so novico že umaknili.

dronyx ::

Še boljše vprašanje je, koliko časa so te boge pse "zlorabljali" in ali je bil tudi že prvi napad posledica tega? In naprej? Ali so že takrat "pasjeljubci" in "kinologi" vedeli, da so psi "zlorabljeni" in je denar odločilno prispeval k razpletu? Baje je njegova bivša partnerka umrla v sumljivih okoliščinah, ki naj bi nakazovali na samomor, uradno je bilo ugotovljeno drugače. Čuda sila neprijetnih vprašanj, ki pa nekako nakazujejo, kako ta družba dejansko funkcionira v ozadju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Pšenični ::

"Bomo videli, kaj bomo zvedeli prav kmalu. Al gre za gnusno sočne zgodbe ali pa samo za navadno korupcijo na kmetijskem ministrstvu. Zaenkrat sem mnenja, da morata Pogačnik in Kresalka oditi. Zakaj Kresalka? Zaradi moža."

No, zgleda da nam bodo ubogi kužki pomagali razčistit politično sceno. Če se ne motim, je Gospa Kresalova iz druščine Zares? Ubijalska kombinacija. Majo zgleda vse profile.

"Še boljše vprašanje je, koliko časa so te boge pse posiljevali in ali je bil tudi že prvi napad posledica tega?"

Zna bit lih to. Ker jaz sicer psov ne maram, ampak sem bil zadnjič pri kolegu, ki ma doma pitbulčka. In se je vame zaletaval ko kakšen cucek. Veliko je odvisno zgleda od pristopa. Že če kužka ne sodomiziraš verjetno pomaga...da upošetvajo bonton in te ne grizejo.

JayKay ::

scena je to. Tu v Angliji Terry love affair, v Slo pa take šale. Človek ne more več dohitevat vseh članovkov in postov. :D

USS Liberty ::

>>>>>Če se ne motim, je Gospa Kresalova iz druščine Zares?

kresalova ni iz zares, ona je predsednica LDS
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Pšenični ::

"kresalova ni iz zares, ona je predsednica LDS"

Eto hvala.

dronyx ::

Tole je tudi zanimivo branje.

Kaj ljudje vse ne izbrskajo. Zanimivo pa je, da se pri nas slej ko prej vse konča pri ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Double_J ::

Ne razumem zakaj ni kot ženska normalno seksala z kužki. Ampak, da se pretvoriš v moškega ter jih posiljuješ?

Zakaj so nekateri ljudje tako sprijeni?;((:D
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Okapi ::

Jaz pa ne razumem, kako je mogoče, da eni kar vse verjamejo.

O.

Pšenični ::

"Jaz pa ne razumem, kako je mogoče, da eni kar vse verjamejo."

"Seveda je vse napisano verjetno čista laž." Morda napaka?

Pyr0Beast ::

Bi se kar strinjal z Okapijem. Bolj kot je novica 'sočna', bolj jim je všeč.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Pyr0Beast ::

"Seveda je vse napisano verjetno čista laž." Morda napaka?
Laž kot čista laž ne. Je pa hudo izkrivljanje dejstev.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Pšenični ::

"Bi se kar strinjal z Okapijem. Bolj kot je novica 'sočna', bolj jim je všeč."

Novica mi sploh ni všeč. Upam, da ni resnična, če pa je, potem bodo zadevo težko prikrili. Glave bodo padale, mislim politične. Naše diskusije so pač nekakšen političen pritisk. Da se to v nobenem primeru ne bi več ponovilo. Da je zadeva lahko resnična, zakaj pa ne. Poznam zelo sočno zgodbo ki mi jo je zaupal nek preprost delavec z gradbišča, ko je neka gospa v sosednji hiši kjer so delali, psa najprej skopala, potem pa.....rajši ne nadaljujem....Hočem reči, da se dogaja kar se dogaja.

NorK ::

Zoofilska scena je kar razvita... celo forum imajo :)) http://zoo-sola.com/forum/index.php
Ampak niso še ničesar "sočnega" napisali o tem primeru.

Pšenični ::

"Zoofilska scena je kar razvita... celo forum imajo :)) http://zoo-sola.com/forum/index.php
Ampak niso še ničesar "sočnega" napisali o tem primeru. "

Svinjarija na kvadrat.

Icematxyz ::

Trditev 3 so potrdili v oddaji 24ur zvečer kot dejstvo?

Minister za kmetijstvo pa mislim da tokrat ne bo obstal. Bil je dober članek čez 2 strani v časniku Večer 2 dni nazaj. Bi ga poiskal in prilepil link. Pa vidim da po novem zahtevajo plačilo. Je pa nekdo podal link v tej temi že na tednik RTV Slo. Mislim da minister nima kaj dosti za razmišljati? Časnik Večer pa je v svojem članku šel morda še malenkost dalje. In na nek način razumeš zakaj LDS sedaj krčevito brani kmetijskega minista. Tako da ta zgodba bo imela tudi politične posledice. To mislim da je že vsem jasno.

Pšenični ::

Ma jasno je. Samo po moje je tud čas, da letijo tud tisti, ki to zagovarjajo.

Icematxyz ::

V bistvu ni problem ta da kdo to zagovarja. Vsaj sam še nisem slišal izustiti kakšnega politika da to zagovarja. Se pravi to kaj je vsebina članka iz portala požar report.

Politika bo utrpela posledice za to ker je izrabila svojo politično moč in vpliv da je delovala proti zakonito. Ne sedaj v tem konkretnem primeru. Ko so psi nekoga pokončali za to da so se kot vse kaže rešili zlorab. Ampak v preteklosti. V primeru kako ravnati in kaj narediti po razno raznih incidentih ki so se dogajali. Zavestno so šli mimo zakona in stroke. Odločitev je na koncu vedno bila politična. In v času ko se politika ljudem studi. Ko mediji poročajo senzacionalistično. Ko je boj za oblast postal neusmiljen. Je to atomska bomba.

Ne pomeni to da bo konkretno Janša ali Pahor dobil ali zgubil oblast. Bo pa odslej marsikaj se zgodilo in marsikaj bo drugače. To pa. Je pa ena stranka ki pričakujem da bo še najbolj na udaru zaradi vsega skupaj. Bomo videli.

Bi pa rad jasno poudaril. Da za moje pojme v kolikor se določene trditve v naslednjih dneh izkažejo za resnične. Ta primer NE MORE biti nikakršna podlaga za spremembo zakonodaje in razprave o "nevarnih" psih. Lahko pa je podlaga za popolnoma druge vrste razprave. To pa se strinjam!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se braniti pred psi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9614900 (9206) Vice
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955941 (45788) Massacra
»

Napad psov (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Problemi človeštva
2515213582 (151248) Pyr0Beast
»

Sosedov pes (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9511557 (7500) Ramon dekers
»

prepovejmo pse v mestih! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10922344 (20593) krneki0001

Več podobnih tem