» »

Wolf

Wolf

1309976 ::

Zdravo!

Mi lahko kdo pove kako uporabiš snjperja...sem poskušal s spremembami zoom in / out pa nič ni pomagalo..strelja mi kot navadna...kak ga dobim v teleskop?

LP

bastadu ::

"z" oz. "y", lahko si pa kakšno svojo tipko definiraš. Zumiraš pa lahko zudi z wheelom na miški (če ga maš)...

matter ::

Na zečetku ne morš še uporabljat mauserja.
Morš met scope :)
Sej boš še dobu kasneje.
Samo je pa v tisti grobnici vzdušje dost creapy man ;)

1309976 ::

....

Vem kako bi moralo potekati...a mi tipke ne primejo..sem že dobil scope..pa si naštimal svoj zoom in/out pa nič ne pomaga....brezsnajperja sicer gre vendar z mauserjem na slepo streljam....

...trenutno sem pri Helgi..ki mi neke duhece pošilja ki si jim nekak ne morem in morem izognit...kak ste Helgo obrnal..oz tisto veliko crno živino ki ti pride nasproti?

LP

zile ::

Brrrr grobnica yiieee mamma, sploh pr 5 boxih.

luni ::

priporocljivo je, da imas vsaj kaksen C4 se shranjen... ko gorostas prilomasti do zascitne ograjice se tam ustavi za sekundo ali dve... eksploziv torej vrzi tako, da bo eksplodiral tocno ko bo mrcina nad njim.... potem pa je tudi dobro, da imas shranjenega thompsona in lepo nazigas v njega... vedno se motaj okoli stebrov in ko vidis da ti zacne posiljat duhece se premakni tako, da je med njim in tabo steber in bodo duhci izginli... pac ga nazigas dokler ne crkne, zombije pa pol pobijes
Artificial Intelligentia

Igor ::

309976 95% nisi dobu scope ampak daljnogled :)
ker ce si ga dobu zoom dela
najlazje pa probas tko da vzames mauserja v roko, odpres konzolo (tipka levo od 1) pa vpises not /weapalt
in pol more zoomat ..

Pendexter ::

Kako za hudiča se infiltrirat v bazo, da te ne opazijo ?
Mogoče pa se motim ...

matter ::

HEhe samo za mojstre :)
ZA opis bi rabu dost časa pa se mi zdele ne da. Lahk samo rečem da na začetku greš iz one bajte kjer je tisti gramofon, ob robu in robu od ebega tunela do drugega. Tisteha snajperista ne fentat k dol pade pa pol alrmfolk pržgejo. Naprej pa že steče, samo priporočam malo več savov za ta level :)

Pendexter ::

Živce zgublam v Rocket base, kako preprečit, da se rakete ne izstrelijo ???
Mogoče pa se motim ...

NoUse4AName ::

idi do kontrol stolpa(po neki lestvi prides gor) in tam je self destrukt gumbek, cim hitreje, da ti ne zmanjka casa. Jst sem kr precej pred vami, pri nekem super soldier bosu, in se mi zdi da ga je rahlo nemogoce ubit.

1309976 ::

Za vse ki imate podobne probleme ...z zoomom na snajperju...

imam navadno miš in tu mi zoom, kljub vsem spremembam ne dela...potem pa sem priklopil logitekovo wheel mouse (brez žice...za katero sem svoje čase velik denarja ven dal..pa potem ugotovil da ga bo treba še več...ker nenormalno batarije kuri ...tako da zdaj kar dostikrat kar staro uporabljam)...

Zdaj sem pa lahko vese,l da nisem zastonj tolk denarja ven dal...

Zoom se mi namreč aktivira le ko pritisnem wheel gum na miši...

LP
:\

Charls ::

Infiltriral sem se v bazo ,postrelil vse vojake razn zadnjega.Misijo ne zmorem zaklučiti ker ne vem kje najti kakor na mapi piše(recover OSA M1S Snooper RIFLE)ne vem kje to najdem.
že vnaprej se zahvaljujem za vsako informacijo.;(

chucki ::

to pa najdeš tam kjer sta bila 2 vojaka! zraven je bila tudi strojnica! ter lovska koča! tam je! če me razumeš! ko boš tam boš videl bazo....pojdi desno in tam je...!
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

nojus ::

Tud mene j*** 3 Misija, isti problem. Zadnjega fanta se ne sme ubit, ker napiše da še nisem biv v rocket base. Kje pa je ta rocket base, bi pa tud sam rad vedel????

Please help me,

DANKE!

Charls ::

Ne vem ali sem tako glup ali pa se mi že ne da več iskat.Chucki še enkrat bi te prosil da mi poveš če se ti bo dalo.Govoril si o dveh vojakih, strojnici in lovski koči.ali misliš to drugo kočo kjer se je začela ta 3 misija.če grem tam desno so neka vrata kot zaklonišče vendar ne morem nič narediti.
Please help me again????

NoUse4AName ::

ko gres skozi tisti tunel je naprej en stolp, pod njim pa 2 vojaka in strojnica. Od tam je potka(okoli so drevesa) ki pelje za vogal proti gori, pod njo bos naso sniperco.

matter ::

Sej boš vidu ko je na drevesu padalo :)
Če se mi bo dalo pogledat, ti povem :)
Mogoče še kak skrenšot pošljem, samo daj mail

matter ::

Zadeva je poslikana in uštimana (clo paint sm uporabo hehe), ti samo daj mail pa dobiš

samo reci kaj maš rajš zip al rar al nč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

nojus ::

Katere 4 stvari v misiji 3/1 je treba prnest v tist truck??
ena mi manjka??

nojus ::

Napiše mi "Mision failed you failed to enter the rocket base".
Od zahtevanih stvari mi pa zahteva kao naj preverem če so vsi alarmi sesuti. Ampak so! ...saj pomoje
Če bi kdo kej vedu kwa se tle dela nej please pomaga!:'(

zile ::

Bog pomagej no.

sinko999 ::

Super Solderja se da ubiti , fukni mu dinamit enih 5 paklov bi moralo biti dovolj .
>:D>:D>:D
Ni? ni ve?no !

chucki ::

kura ste bogi! Ko prideš iz tunela! jst nisem šel skozi tunel ampak čez vrata! če rabi kdo SAVE file mi naj pove...mu ga pošljem!
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

tec ::

Cist neumesno, kaj tole pomen ?
GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem
Dobim ko cem zalaufat Wolfa pod XPji

Mr.B ::

Če vzameš snajper v roke (Y) potem pa držiš tipko C , se lahko s snajperjem premikaš in sreljaš v zoom modu! , ker če ne držiš C tipke se potem ko se premakneš zgubiš zoom.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

CWIZO ::

Sej mogoče sem jazst(tm) tole mal anrobe razumel.
SAm če hočeš sniperko uporablat, moreš najprej si naštimat tipko za alternitev fire (zoom) pol pa tist stisneš pol pa zumirašz unim tipkama k si si naštimal (zuum in, zuum out)
Aja jest se tut tm zajebavam v 3 misiji. Pa unga vojaka na 2 stolpu lahko ubijep (moraš znat- priporočam nož v glavo).
Sam povejte mi kje nej grem v bazo, al direkt čez vrata ali kjet okoli.
Pa kaj je stem da morš v tovornam vneset stvari ?


hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

sinko999 ::

Torej oni alarmi tam v bazi so na naslednjih pozicijah na vhodu v kapiji , potem v prvem nadstopju in pa v bunkerju na hribu . Zdaj pa si izberite taktiko . To je pozicija če greš skozi vrata.

LP
Ni? ni ve?no !

Dzqint ::

Wolf je zame bedn špil. Nič ni novega in vse je že videno. Obrnu sm ga že in nism kej preveč navdušen nad njem :)

CWIZO ::

Men je pa zelo všeč
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Luigi ::

Men je pa bla najboljša plana una, ko moraš Panzerja (tankič) spremljati skozi porušeno mesto.

Ej če to ni totalna "Ryan" scena. Ful noro.
Pa Norveška je tud ful kul (tko lepo božično vzdušje). Sam je pa pol un Super Soldat res jeba. Ma kdo si ga je zmislu.

matter ::

Hehe tele super soldate boš mogu še 3 počedt :)

Pendexter ::

Men se je pa ustavlo pri Henricku I.
Pomoje se ga sploh ne da fentat ...
rabm pomoč, taktikw, ....

Mogoče pa se motim ...

bastadu ::

Edino pravilo, ki je meni pomagalo pri zadnji plati (Henriku) je: Ne stoj primiru, samo laufaj in streljaj, pa ga boš fentu.

Caboose ::

č
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Caboose ::

ok... zaj sem pa fasau hud popizditis.. napišem že skoraj opis igre pol mi pa jebeni site napiše nimate dostopa... GRRRRR;((

Dobro še enkrat torej..Hmm kako se že začel...aja:
Torej to pišem vsem, ki ste napisali da igra sux, pa da je igra že videna in podobni nebodijihteba.

A ste vi nebodijihtreba sploh pomislili kdaj med igro kako vse skupaj izgleda, kako se odvija? Kot ste že sigurno slišali je igra narejena z srčiko iz Q3A. Ampak kako je narejena! Bravo janezek sedi pet. Če kdo samo muksne glede grafične podobe špila naj ga koklja brcne. Dvakrat. Upam, da ste vsi opazili zaobljene obraze, Zelo podrobne teksture, ki peljejo celo slavnega max-a scat. Predvidevam, da ste tudi že zelo opevan flamethrower opazili, ki je naravnost fantastičen (sumim, da so avtorji kopirali ogenj iz max-a) :P Skoraj vsi filmčki so narejeni z g. pogonom, in pa igra niti ni neusmiljena z hardwerom (jaz imam PIII650, GF2MX, 128MbRam-a, in me ni sram pognati igro pred sosedom), saj lepo deluje tudi na običajnih abakih. Toliko torej o grafični podobi... Naj vam še zatežim o umetni inteligenci. A ste vi sploh opazili, da se sapieni obnašajo drugače, vsak svojemu orožju primerno? Npr.: sniper se bo skril in menjaval lokacijo, medtem pa uporabljal KRITJE (!!!) celo orožje znajo menjati, ko jimpridete preblizu. Strojničar se bo skril za nek rob ko bo mogel reloadati, ter se kotalil po podu. Postavljali vam bodo zasede, ki so sicer napovedane (oglasijo se: get ready, glasba), znajo pokukat za vogal etc... Preidimo k monstrumom. ti so itaq razdeljeni na dve skupini: JURIŠ na vas ter taktično premikanje proti vam, dokler niste v kotu nato pa...šiškebab... V prvo spadajo zombiji, ki imajo daljno in bližjesežno orožje, Močnejši sovražniki, Bossi? [ti se včasih obnašajo kot totalno tupi, ampak vseeno zbežijo če jim trda prede], v drugo pa kajpak kostkoti[tisti z mečem], ljudeki, oni električni na rokah ,bossi? etc...Ahh naj se še dotaknem zgodbe, ki je čista FRP. A se samo meni zdi, ali je tisti kamen v začetni sekvenci ZELO podoben soul-stonu iz diablaII? Priznam, da igre še nisem preigral v celoti, saj sem šele pri 3ji misiji, ampak zgodba je vrhunska, vzdušje pa pravtako. Kolikokrat me je že vrglo iz stola, ko se je za mano naenkrat zaslišalo: gruuughhh uaaaa...., ali pa ko me je nenadoma sesipalo v četrto klet katakomb. :( Pa saj ni nič revolucionarnega, bi rekel nekdo. A da ne? Da te lama pljune! Ravno prej sem težil o UP in g. izgledu ! torej edino kaj igri manjka so misije v več. Oh kako lepo bi bilo, kakšno dve tri misije s krdelom vojakov vpasti v bazo in zravnati vse z zemljo. Obvezno moram omeniti MP! Tu ni soliranja, saj solisti ne naredijo nič proti dobro branjenem sovražniku. Treba si je izbrati poklic vojaka (navaden vojak[vsestranski, ni specializiran], medicinc[življenje se mu samo obnavlja, vendar je sirota pri streljivu], stotnik[obratno kot medicinc, le da im še posebnno močno granato-my favourite:D] ter inženir[edini zna postaviti dinamit])
Torej sedaj veste zakaj bo po mojem to igra leta. Če bi jo jaz ocenjeval bi ji kratkomalo prisodil oceno 97% saj je fantastična igra, le nekaj bug-ov so fantje spregledali :\
Torej kdo je z mano? Vsi ki ste karkoli rekli proti Wolfu naj vas koklja brcne! neštetokrat!

Thank you for your understanding.
Let the game-god be with you!
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caboose ()

Luigi ::

Sej ne rećem, da ni dober špil. Jest sem tud not padu. Ampak, do tistega tapravga mu pa manjka še kar nekaj:
  • Umetna int. je včasih prav zoprno gljupa. Mislim, da iz gruče ljudov ustreliš enega, ostali pa kot zadetki buljijo dalje.

  • Še vedno je to špila, kjer se sovragi pojavljajo po vnaprej določenem vzorcu. Mnogokrat tudi večkrat na istem mestu. Primer: če si vklopite kode in zaženete /no clip (hoja skozi zidove), se lahko sprehodite-poletite skozi celo plato. V tem modu boste videli, da ni NIKJER nobenega sovražnika. Prazno. Nada. Njič sploh.
    Mislim, da je edina špila, ki je imela že na začetku plate določene vse ljude in njihovo obnašanje DeusEx. In v tem pogledu še ni nobena igra prišla blizu.

  • Grafični pogon ima lepe texture, je hiter in zna izkoristiti strojno opremo. Ampak, opa zaenkrat še, še vedno ne uporablja detailnih textur (uporabljene v UT-ju in Serius Sam, npr.). Zato je pa tudi toliko hitreje. Vsak GF2 počepne pri uporabi teh textur. Ampak, zakaj potem to izločiti. Uporaba tega močno polepša izgled. Mah, poglejte si v Serious Sam kakšno texturo od blizu.


  • To je tolk na hiter. V glavnem, jest še vedno čakam na DeusEx 2 (damn, kje je šele naslednja jesen, .... .... .. ..)

    Jst ::

    S katerim orožjem najhitreje in najlažje sesuješ UberSoldate?

    Zdej sem una 2 ubersoldata sklestu in potem sem šel v podzemlje in imam samo 2 zdravja. Potem dobiš še 30 in to je 32. Nato pride ubersoldat in me 2x ustreli in umrem! Kako naj ga najlažje sesujem?
    Aja. Špilam pa na najtežje.

    cahahopie ::

    Uberja vbiješ če ga filaš s metkami iz one vrteče strojnice. Toda ima dolg odzivni čas...
    Zelo koristna je tudi navadna snajper-puška. Kakšnih 3-5 natančnih strelov. Koristen tudi on šmajser z rašpitinom. Predvsem ti heavy orožja. Tudi bazuka ni slaba. Samo brezveze, ker bo moral pokasirat tudi kar 2-3 rakete. Vse ostalo je brez vrednosti.

    cahahopie ::

    P.s. Pomaga če se skirvaš in se postaviš v kakšen plac, kjer se lahko hitro skriješ.

    Btw... Wolfa špilam na High details, 32 bitnih teksturah, 1024x786 oz. vse je na high! na abaku Athlon 1,3Ghz, 256Mb RAM, Kyro 2 64Mb, Msi K7t turbo limited! Jahuu!!!! Sekaaaa!!!!....Halt! ... Jaaaooo Mein Leben!:D


    Vredno ogleda ...

    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    »

    S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

    Oddelek: Igre
    52389056 (6936) Meizu
    »

    Company Of Heroes (strani: 1 2 )

    Oddelek: Igre
    595696 (3609) Dobrawc
    »

    Operation flashpoint 2 (strani: 1 2 )

    Oddelek: Igre
    655418 (3636) Dobrawc
    »

    Medal of Honor: Allied Assault! (strani: 1 2 )

    Oddelek: Igre
    875754 (3737) GaPe
    »

    Operation Flashpiont težava!

    Oddelek: Igre
    471634 (1088) Binji

    Več podobnih tem