» »

Company Of Heroes

Company Of Heroes

1
2
»

ABX ::

Igra je super, endino ta micro-management mi gre na živce.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Berserker ::

Evo uraden izid tak vsaj pise na gamespot je 7 aprila, za dodatek tales of valor. Komaj čakam baj je več multiplayer načinov, panzerkrieg, coop pa hold position pa se nekaj poleg anhillation pa tsta zastava na točke. Upam da so tudi v misije vložili kaj truda, sicer pa že vidim kako bom pol ducata shermanov spremenil v rjaveče krste z tigrom.

Lama ::

Jaz pa igram samo Company of Heroes in sem pi misiji, ko treba strojnico uničiti hh :) Sem igro ravno dobil in zelo uživam ko streljam švabe hh :)

Lp, Lama

Outsajder ::

A bi mi lohka en link za opoosing fronts crack pokazal k ga ne najdem

Rotaidal ::

st0jko ::

mogoče mu gre pa samo na K ker mora imeti original dvd vedno v pogonu. :D
keks?

Berserker ::

Matr igra pride ok 30 €v BB ko sem igro tak preizkusil če je vredna toliko denarja sem si takj premislil, mal so enote zamnejali dodali par misij pa še nekaj MP načinov druga pa nič, se ne splača kupit.

OldSkul ::

tale tales of war je sicer dobra zadeva, samo tiste dodatne misije so đabe. MP izboljšave pa so dobrodošle...

Berserker ::

Ej nerazumem ko igraš recimo skirmish pa izberem recimo britance bom imel te enote kengooro carrier pa tistehga lahkega oklepnika kot zamenjavo cromowell tanka, če pa igram proti britancem pa oni nebodo imeli teh novih enot, enako je za nemce.

Dobrawc ::

To je tko: če ne kupiš nimaš prednost v multiju. Nekatere nove enote so fuuuuuul dobre in z njimi se da na hitr zmagat (M18 hellcat) spet druge so totalno neuporabne (schwimmwagen). Moje mnenje je da je Tales of Valor en Velik nateg sam jebiga, če nimaš pušiš pr multiju.

Igram multiplayer in ime mi je Slovenc.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Company of heroes 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7817560 (4318) keba
»

Dobra strategija?

Oddelek: Igre
212838 (2047) GabrieLeo
»

iščem ultra realistično vojaško strategijo (taktika,operatika,strategija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
638100 (5841) Berserker

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811305 (9104) Tilen
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36227798 (17767) Berserker

Več podobnih tem