» »

A kdo ve...

A kdo ve...

1309976 ::

Zdravo!

Imam kabelsko povezavo do interneta in sicer prek Arnesova pipe....a ve mogoče kdo kako bi bilo mogoče pospešiti prenose? T:)renutno gredo dwl do max nekaj čez 60kB/s...imam 512kb paket...

Imam namreč malo nostalgijo za časi iz študenta, ko so bili prenosi dwl včaih kar skoraj 1MB/s (takšnega sem imel ko sem dwl *** file od enega tipa iz Kranja).

Če ima kdo kakšno idejo, prosim...

LP

chucki ::

ti imaš 512kbit/s 512 deli z 8 pa dobiš 64 kbajtov/s! v tem je razlika! Tak da več ti ne bo mogl snemat!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

1309976 ::


Saj nisem rekel, da ne vem rezlike med biti in bajti.. če bi bol pozorno prebral bi videl da sem ti tudi v B napisal..sprašujem za ideje kako pospešiti prenos...v bistvu če se da kako okol prenest njihov server,;(:\;(( da pi pustil hitrejše prenose...bral sem nekaj o razdeljenjih prenosih...pa ne vem če bi ravno funkcioniralo...v bistvu je pa tudi res da se vedno najde kaka brihtna buča ki pogrunta sistem....

LP

nsignific ::

ti se sam goni nekam! upam da se ne da in upam da ti nihce ne bo pomagal ker ZADNJE kar rabmo je enga k fila linijo s svojimi pateticnimi downloadi! 60k/s ti za normalno delo MORA biti dovolj. odjebi.

1309976 ::

Brez komentarja....

LP
:D

p.s.

V bistvu drugič raje sploh nič ne piši, če pišeš takšne bedarije...ne boš nič bolj /manj pameten izpadel!
:\

PaJo ::

zal te bom razocaral, amapk verjetno nebos mogel cez njihovo barjero, ker majo to oni lepo fiksno narejeno, edino ce koga poznas tam na kablu da ti malo odprejo pipico, lai pa da se nazaj v studenta preselis:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

nsignific ::

sej ti pa si pametn egoist jadan. pol se pa folk cudi zaka jim net vlece ko puž.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

wireless LAN (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
734553 (3306) pujsek_
»

wireless mreža (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10412339 (8893) pujsek_
»

nestabilen sistem

Oddelek: Pomoč in nasveti
8853 (777) Han
»

Wireless Network - Strojni del

Oddelek: Strojna oprema
51306 (1187) janezl
»

WIRELES home edition

Oddelek: Strojna oprema
292245 (1739) Spajky

Več podobnih tem