» »

Hočen zaslužit s bannerji!

Hočen zaslužit s bannerji!

TheHijacker ::

Takole. Imam stran is preko 1000 obiski na dan. Ker imam na strežniku samo 1GB limita na mesec in mi vsak dan upodarniki naredijo 100MB bi rad razliko v denarju nekje dobil. Kako?
Koliko se da zaslužiti s bannerji in kako potem dobivaš denar? Ali pošiljajo v Slovenijo?
Kje naj začnem?

Hvala.
http://www.google.si

Loki ::

Central Iprom

sam ne pricakovat, da bos kaj prevec zasluzil.
I left my wallet in El Segundo

TheHijacker ::

Tu sem se že prijavil, samo me niso kvalificiral, ker je stran v angleščini.
http://www.google.si

AlBundy ::

Smem vprašat za naslov strani?>:D

TheHijacker ::

http://www.google.si

Elemen_T ::

V tujini nekaj takih servisov je. In glej ga zlomka, lahko zaslužiš ogromno novcev.
Problem je le ta, da jih večina denarja ne pošilja v Slovenijo. Tisti, ki pa to že omogočajo pa so bolj tako ...
Mogoče bi se lahko s katerim naknadno zmenil.....glede na to, da imaš stran v angleščini. Vendar je še ena fora. 1000 obiska dnevno je v ZDA recimo cca 100 obiskovalcev dnevno v Sloveniji.

Bom se pa pozanimal pa ti poročam, namreč tudi sam bi rad o teh stvareh kaj več izvedel...trenutno nisem ravno na jasnem kaj se dogaja z e-oglaševanjem po svetu :|

Glede CentralIprom.
Moja stran jim prikaže okoli 1200 različnih prikazov dnevno, pa dobim mesečno komaj 5000 SIT. ;(
Bolj jalovo vse skup. Folk pač ne klika na oglase. Klik je pa vreden več kot CP za njih da. ;((

rc-car ::

Mi imamo tudi na centraliprom...
Ta mesec smo dobili komaj 5k... upam, da bo naslednji boljsi, ker nam povisajo sit/klik..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Elemen_T ::

rc-car:

Katera stran to?

btw, ali ni tako, da se vsota dohodka prišteva vzporedno z številom prikazov? (torej pod 20k prikazov 15 SIT, od 20k do 50k 20 SIT in nad 50k -25 SIT)

lp

rc-car ::

Stran je slo.worldpatches.com
Glede tega placevanja na prikaz se mi zdi da je tko, da se ti poveca za naslednji mesec, ce si presnji mesec presegel..

Mi smo se sredi novembra prijavili na to. Dobivali smo 15/klik. Ze novembra smo dosegli to mejo, kjer naj bo dobili 20/klik. Cel november dobimo 15/klik, sedaj od decembra pa 20/klik.
Torej to najbrz pomeni, da se poveza sele potem... itaq je pa ta servis bolj beden in mi ze iscemo novega.. Pojavijo se razne fore, da smo dobili kar kak dan samo 2 klika, pa smo vsi moderatorji kliknili vsaj na tri bannerje in pa tudi obiskovalci so povedali..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Elemen_T ::

rc-car: Hm.
Tudi meni se zdi za CP nekoliko goljufa in tudi mi smo stvar stestirali in sicer takole:
5 ljudi.
Vsak je vsake cca 24ur (opcija je 12ur-tako, da je zagotovo) kliknil banner. To naj bi torej zneslo 5 različnih klikov samo od nas.
Stvar pa je zgledala nekako takole:
1. dan - 12 klikov
2. dan - 4 kliki (!!!)
3. dan - 2 klika (!!!!!!)
Kriza čist.

Jest razmišljam o agenciji Httpool

rc-car ::

Mogoce ves, ce je Httpool dobra? Poznas koga, ki to uporablja?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Elemen_T ::

Httpool se hitro razvija.
V začetku je bila bolj prisotna le izmenjava (ker ni bilo oglaševalcev), zdaj pa je, ogromno oglaševalcev.

Plačujejo pa na prikaz! Torej če računaš je že 1 SIT na prikaz dovolj, da zaslužiš kar dovolj. Ampak 1 SIT je le najmanjša možna opcija.

Problem je le ta, da v mrežo ni lahko priti. (zahtevajo ažurnost, poznanost in najmanj 100.000 zadetkov dnevno, ter vsebina, ki mora ustrezati njim - Najraje imajo kakršnekoli portale).

rc-car ::

Ja, 100.000 je res mal tezka..
Samo placilo na prikaz, to bi pa meni zelo prav prislo!

Pozna kdo kako evropsko agencijo, ki je dobra, posilja v slo, in placuje na prikaz?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

evropejci smo (pre)pametni in nimam takih servisov...vse kar je, je čez lužo.....
.....hmm ja 100.000 zadetkov to je kar dost ampak vsej je možno....hmm moja stran (k je še bla ;() je mela okol 200-300 zadetkov torej mi manka še samo 999.700 ;))

rc-car ::

Kaj kaki cezluzniki posiljajo tudi v slo?
Mi smo se enkrat nekam prijail, pa nismo dobili niti dolarja...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

PaJo ::

iprom resnicno visoko cila;(

No dobro S-T bi prisel med izbrano grupo, samo mi mamo po 3500 obiskov na dan, kar je za slo razmere kar visoko>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Elemen_T ::

Hm. Nevem če smo se prav razumeli.
Zadetek naj nebi pomenil obiskov, ampak pač število hitov...
Recimo moja stran ima cca 1.000 obiskov dnevno in 20.000 prikazov dnevno...

lp

Elemen_T ::

Pajo: Zakaj ne stopite v stik s httpoolom? 8-O

To mi pa res ni jasno...V bi lahko z obiskom zaslužili dobesedno maljone >:D

Sicer pa verjemite, da bi lahko tudi s CP kar nekaj dobili.
Recimo, če imate povprečje 3500 visitors dnevno to znese 30x3500=105.000 obiskov in s tem najmanj 150.000 prikazov
Če vzamemo 100.000 prikazov (50k vam gre sigurno za izmenjavo) in če RPK 0.8% (ponavadi je tolko) potem to znese 800 klikov x 30 SIT=24.000 SIT

Noja...številka me je kar malo presenetila.
Namreč 100.000 različnih prikazov oglasa je DEFINITIVNO vrednih več kot 24k SIT :|;((

rc-car ::

Saj iprom nima tako velikih zahtev... Httpool ima zelo visje.
S-T bi pa lahko na Httpoolu veliko zasluzil!
Najmanj 1 sit/prikaz + se denar/klik in imeli bi veliko vecji budget!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

PaJo ::

Ja saj smo se na zacetko nekaj dogovarjali, samo potel so neke smesne pogoje postavljali pa smo raje pustili roke vstran od njih;(

No saj pravim, drugace se nam zdaj obeta ne zelo zanimiv oglasevalec(kakor verjetno ze opazate), zdaj pa bomo videli kaj bo iz tega ratalo:D

Sicer pa kar se tice prikazov, pa jih mamo v povprecju okoli 200000 na dan, vcasih vec vcasih manj:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

TheHijacker ::

Uf dečki, ste se pa razpričal. Mogoče ima kdo še zame kakšen nasvet? Rabim kakšnega tujega...
http://www.google.si

Loki ::

Pajo zakaj pa ne uorabite kaksnega servisa tipa izmenjava.com?
ValueClick - Hijacker.
Sam ne kej prevec upat, da te bojo odobril...>:D; poskusi pa vseeno.
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

rc-car ::

Roberto: sam na ValueClick ne posiljajo denarja v slo, oz. slovenije vsaj ni na spisku drzav kamor posljejo denar :\

Pozna kdo se kako tako agencijo?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

MitjaM. ::

Poglej na Clickxchange.com placajo na klik, lead, sale. Sam izberas kaksne oglase hoces in od koga. Moznost imas tekstovni oglasi (lahko jih vkljucis v mailing listo) ter ene par velikosti bannerjev...
Placajo ti ko presezes 10$... Placajo sigurn sem dobu ze ene par cekov od njih...

Aja dej ce se bos vclanu prosim pri Member Referral ID vpisi: 578784

LP, MitjaM.
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO
http://mitjam.4ever.cc
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO

Ip3t3rI ::

Hijacker: Tako kot je dejal MitjaM Clickxchange je ena izmed opcij. Tu pa so še CJ.com (že prejel par čekov od njih), Fineclicks.com, Amazon.com, Advertising.com,...

Drugace pa pojdi na nasl. forum in se tam vprašaj:
geek/talk
ali pa na slovenskega Forum TolarNaTolar
http://www.iskalniki.com ---> +2500 Iskalnikov in Imenikov na enem mestu!

http://ecestitke.on-your.net **Pošljite brezplačno elektronsko čestitko svojim najdražjim**

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ip3t3rI ()

[BISI] ::

on-your.net: pri Amazonu dobis samo na klik, ali se motim?

rc-car ::

Pa ti ziher posljejo vsi v Slovenijo?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako poteka spletno oglaševanje?

Oddelek: Izdelava spletišč
141960 (1452) lamz
»

Dobiček spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
453282 (2503) fahrenGONE
»

ipromovih 10

Oddelek: Izdelava spletišč
91298 (1095) Elemen_T
»

kako je z oglasi na s-t

Oddelek: Slo-Tech
212453 (2094) Primoz
»

CentraIprom

Oddelek: Omrežja in internet
211804 (1553) freejack

Več podobnih tem