» »

iRiver Music Managment

iRiver Music Managment

SeeN000 ::

Zanima me kako bi iz mojega mp3 dau musko na PC. Uporabljam program ki sem ga dobil zraven iRiver music managment, in gor na mp3 lepo dam mp3, z mp3 na PC na noce..napise mi can not upload Audio Type file. Ampak ko pod lasnosti pogledam pise da je mp3. Gdo mogoce ve za kak program da bi lahko prenesel z mp3 na pc? aja nimam usb mp3, ampak je tak prikljucek kot za digitalno kamero ali fotoaparat ki ga potem v usb dam. plis pomagite hvala

BluPhenix ::

iRiver, oziroma program ki pride zraven ima onemogočeno dajanje mp3jev na PC zaradi avtorskih pravic. Pač gor lahko naložiš, dol ne gre. Tako je nimaš kaj.

Edino kar te reši, je da naložiš drugi firmware, s katerim tvojega iRiverja PC prepozna kot obični usb ključ in lahko potem po mili volji prenašaš podatke iz enega na drugega. Edina "slaba" stran je ta, da ne moreš več uporabljati priloženega programa, kar sploh ni slabo.

Katerega iRiverja imaš? Drugače poglej si iriverjevo stran in si poberi nov firmware, mislim da je WDM kratica zraven ampak nisem siguren, malo pobrskaj, saj piše zraven.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

SeeN000 ::

iRiver mam IFP-890. Sm mal pogledu za ta firmware ampak ne znam tega. a je to kak podoben program kot iriver music manager al je to kaka datoteka da jo v mp3 das? malo bol natancno plis. thx

BluPhenix ::

evo povezavo

Piše vse kar moraš vedeti. Firmware updejtaš na svojo odgovornost in če se boš lotil naredi točno tako kot piše v navodilih. Jaz sem ga fleshal 3 dni potem ko sem ga kupil in deluje brez problema od takrat.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Bojan xxxx ::

@SeeN000
Malo preštudiraj, če se ti to splača počet. Imam podoben model iFP-895. Ko sem se odločal ali naj ga preflešam z UMS FW-jem sem videl, da bi s tem dobil malo manjšo funkcionalnost, zato sem rajši ostal na klasičnem FW-ju. Ker je od tega že skoraj eno leto sem detajle pozabil, mislim pa, da diktafon z UMS FW dela malo slabše ... uporabi google. Ne vem, mogoče se je pa od takrat že kaj spremenilo.
Sicer pa pod linuxom z iRiverjem nimam nobenih takih problemov o katerih praviš. Pravzaprav nimam nobenih problemov (ifp-line + ifp_gui; samo zadeve običajno rajši naredim kar iz konzole)

BluPhenix ::

V bistvu je snemanje omejeno na 96kbit. Kar ni fanj, vendar boljše to, kot pa da ne moreš kopirat. Vsaj zame.

Torej premisli, še vedno pa lahko potem greš spet na drugi firmware (tisti ki je original gor).
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Bojan xxxx ::

Če imaš zadržke proti temu, da ga sam preflešaš ga nesi v trgovino, kjer si ga pač kupil pa ti to oni naredijo, se mi zdi. Vsaj meni so v Eventusu rekli, da mi ga preflešajo kadarkoli ...

iso2000 ::

Heh!
Će imaš linux si poišči programček ifp gui, ki je dokaj dober posnetek iRiverjevega programa, vendar pusti kopirat tudi s predvajalnika na pc. Vsaj meni z 899-ko to dela!

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175633 (31331) M.B.
»

Kateri mp3 predvajalnik, ki dobro snema?

Oddelek: Zvok in slika
91823 (1667) nokia6310
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608491 (7389) Roadkill
»

Nakup MP3

Oddelek: Kaj kupiti
472833 (1935) G@MER
»

mp3 playerji (flash)

Oddelek: Kaj kupiti
101355 (1222) Mamaplata

Več podobnih tem