» »

WOMAN - BEJBA

WOMAN - BEJBA

«
1
2

Medved ::

a se je kdo kaj vprašu zakaj na slo-techu ni žensk (lepih bejb)??? hmm, a je kaj narobe? na slo-chatu jih je ogromn tle pa nč, mogoče niso navdušene za OC hmm, kaj mislte??;((

Thomas ::

Če bi ti vedu Medved o čem govoriš - bi bil lepo tiho.

(Tele bejbe tle ne da so samo pametnejše od povprečja - tud zgledajo boljš.)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tomi ::

Na Slo-techu je nekaj punc( sicer sem samo eno videl v živo ).
In sicer trillian ( witch_ursula ), Goddess, teena, Tinka Pinka, LaraK..
Sicer je pa res, da punc ne zanima najbolj navijanje..procesorjev:D
metrodusa.blogspot.com

Medved ::

vem kaj govorim, rad bi kakšno žensko mnenje o vsej stvari, ne pustiš ženske, da se ukvarjajo z tehniko??? hmmm, misliš da je računalništvo domena moških???;((

Avenger ::

Ženske nej delajo to kar najboje znajo. Moškim naj nosjo per ko so žejni... >:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

trillian ::

ves, dragi moj..
zenske tu so... in vedo marsikaj.
ne bos verjel.. sama sem tudi zenskega spola.
izgledam pa sploh imenitno.
:)

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Kekec ::

Hehehe objavi kaksno slikco pa bomo mi ocenili kako izgledas!

trillian ::

ja najbolje, da si omislimo en del slotecha, kjer bi dali svoje slike gor in potem bi te lahko kdorkoli ocenil.
o ja..
seveda.

verjemi mi na besedo. imenitna sem. :)

lahko pa tudi jaz zacnem na veliko jokat..
na slotechu je toooliko fantov. zakaj ni nobenega dobrega..
blesav topic. da.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Medved ::

to je vesela novica, lepa bejba med nami, kuj se bolš počutm, od mene lohk kupš 2x128 Mb RAM-a , 8.000 sit oboje, zate 5.000 sit:)

Medved ::

ker si prva bejba ki sm jo spoznal na tem forumu, ti prodam siemensa C25, brezhiben, cena 15.000 sit, SAMO ZATE srček, 10.000 sit, res je ugodno, me je kr sram:))
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Tr0n ::

EHM??

OZZY ::

Medved: Kaj naj rečem na tvoje poste. Če je to tvoj način osvajanja............ Bod raj tih.
Go with the flow.

JurijTurnsek ::

kao osvajane neki on razkazuje splošno omejenost njegovih misli(omejuje jih zadeva med nogami)
http://www.slatnaskejta.com

JurijTurnsek ::

on ne osvaja ampak razkazuje svojo splošno zaostalost in debilnost
http://www.slatnaskejta.com

Binji ::

trillian: nobenga dobrega?? Kaj pa jst?:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Avenger ::

Hm... a lahko te lušne gospodične mogoče prezentirajo kaj vizualnega v, recimo, jpg formatu? ;)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

TinkaPinka ::

No, tu se pa lepo opazi, kako ste moški vizuelni tipi...|O

Seveda smo tukaj tudi ženske. V manjšini, ampak se število počasi veča...
I am easy to please as long as I get my way.

jeti ::

Men se pa zdi TinkaPinka ful simpatična ker ma take dobre dogovore...0:)
seveda, tudi trillian, pa teena- ne zaostajata prav nič
LareK pa že dolg nism vidu nč pisat (ker poležavam samo v Loži večinoma, verjetno bo to razlog:))

V bistvu se mi zdi ful lepo, da se tudi število uporabnic foruma počasi veča (čeprav žal počasi), ker je potem bolj zanimivo. Moški pa tudi bolj pazijo, kaj pišejo, se mi zdi, če jih berejo tudi predstavnice lepšega spola.:))

No, LP vsem!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

R0K ::

Ja to ful lepo da so še dekleta na forumu.Vendar jih je res ful malo in te ki so so že stare znanke.Nobena nova se ne prjav :|

Medved : Če hočeš prodat mobitel maš topic "mali oglasi", če pa hočeš bit owca pa je primozev mejl 24h na dan odprt in sprejema tvoje prošnje.

Avenger ::

TinkPinka: na tvojem mejkapu se pa dobro vidi kakšni tipi so teb všeč. Vizualni.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

jeti ::

Aja, da ne bo pomote - seveda gledam tudi na videz in to je pač eden izmed dejavnikov, ki vplivajo pri izbiri. In ne rečt, da punce ne date ČISTO NIČ na videz, ker vam preprosto ČISTO NIČ ne bom verjel.:D
Tako da glede tega podpiram Avengerja.
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

SkIDiver ::

Hm tuki pa ene par razmišla z narobno glavo, se prav da z uno malo ne z velko. Sicr pa kdo je reku, da tehnika ni za ženske. Men je pa prov zakon vidt žensko k se zanima za tehniko.

TinkaPinka ::

jeti: o hvala. :)

Avenger: na kakem mojem make-up-u? Kje?

Poleg tega pa - ženske se ličimo ravno zaradi tega, ker ste moški vizualni. In ne obratno. Ugotovljeno je pač, da bolj palite na lepše ženske.. :)
I am easy to please as long as I get my way.

Kekec ::

Normalno da palimo na lepše ženske, no seveda pa je intelegenca tudi pomebna!

Kekec ::

Aja pa nekateri tudi na DOBER KARAKTER (.)(.) :Djoke!

Medved ::

ROK ne prodajam jz tuki nč, samo ponujam TRILLIAN in TinkiPinki staf po zelooo ugodni ceni, ker sta bejbi na forumu hehe, seveda to ne spada v male oglase, ker bi potem vsi navalili za tako ugodno ceno:):D

kn3z007 ::

Jaz mislim, da ni lepšega, če ti doma nekaj na računalniku odpove in pride zraven punca, odpre računalnik in sama popravi zadevo.
Seveda je obvezna asistenca, da se ne pokvari še kaj...ups... da ji pomagamo dodajati orodje.:D Če je poleg tega še pametna in lepa je to še toliko bolje. Sicer pa zakaj visite na netu (razen tisti, ki delamo :'(), ko pa se zunaj sprehajajo same lepotice. samo malo je treba iti ven.
Aja pa še to: res bi lahko nekje visele slike vseh, ki so registrirani.
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Medved ::

james bond hudičevo prou maš no comment, ti veš kaj je život, ampak treba je bit v službi šit:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

jeti ::

To pa ne bi blo slabo, da bi bila nekje ena galerija uporabnikov (in uporabnic;)). Bi pač vsak pač poslal svojo fotko, kdor bi se želel znajti na listi.

TinkaPinka: jst pravim, da je kr prav, da se mal zrihtate, da vas je veselje pogledat.:)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Medved ::

predlagam da TinkaPinka odpre svoj lastni forum s svojo sliko, recimo:
''TinkaPinka svetuje in odgovarja'':)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

ahac ::

Sej sploh ni važn kako izgledajo ženske na forumu. Predstavljajte si jih kakor hočete.

TinkaPinka ::

Medved: hehe....

Meni sicer tista ideja o slikah uporabnikov ni kaj posebej všeč, ker se mi izgled ne zdi kaj posebej pomemben. Lahko pa se vidimo na naslednjem srečanju slo-techa. Ko bo. Če bo. ;)
I am easy to please as long as I get my way.

Yohan del Sud ::

in medved se potwm čudi, da mu grozijo, ko pa take klati :D

Medved ::

hehe TinkaPinka midva bi lohk eno mašinco sama sestavla in jo predstavla na slo-techu, sam bojim se kako bi to zgledal, saj veš, nimam izkušnj z žensko ekipo hm hm, kaj ti mislš?? lohk greva pa sam na sladoled in mal podebatirava o OC in ostalih stvareh:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

TinkaPinka ::

Sorry, Medved, ne bo šlo. :\
I am easy to please as long as I get my way.

Avenger ::

TinkaPinka: aha, izgled ni pomemben. Seveda, važno da ima tip denar, pa je... :D Ne, hecam se. Ti pa tudi. Izgled je pomemben, KOLIKO, je pa drugo vprašanje. Prosm, ne mi tuki neki nabijat, da ti dol visi kako tip zgleda, take punce jaz še nisem spoznal, pa jo tud ne bom. Pa kaj. Smo pač vsi vizualni, tega se ne da zanikat. Če bi nam nos mal bolš delu, bi skakal za ženskuljami, ki oddajajo lepše dišeče feromone, no, glede ušes je pa itak znano, da radi slišmo kšno ki ma seksi glas, da se ti dvignejo vse kocine, pa še kej druzga. Ampak videz je kljub temu pomemben. Zakaj je ogromno ljudi razočaranih, ko se po mesecih dopisovanja po internetu dobijo na drinku? Al pa grejo na blajnddejt? Prav zato. Vizualnost. A zdej boš rekla, da smo tipi vizualni, ženske (ti) pa niste? A še nikol nisi prjavla kok dobro ritko ma ta-pa-ta tip? Pa kok je Brad Pitt seksi in oh... Leonardo...? Ti je vseen če se tip oblač k tazadn čeh? Ti je vseen če ma nos širok kot Grand Canyon? Če je ima rdeče lase inu kocine in je kosmat kot orangutan? Če ma zobe kot bisere; ne tko bele, ampak tko redke? Če ma kakih 40 kil preveč in kake 10 centimetrov (vertikale in horizontale) premalo? Seveda, ni problema, sej ženske niste vizualne. Ampak tud taki ružni tipi še zmer rabjo eno vabo, sej takih žensk se kar tare, in zato se vi lepo napravte, date gor minike, se našminkate, namejkapate, namaskarate in vse vesele po težkih mukah uhvatite tipa ki je po poklicu sicer doktor znanosti, je pa žal brez enega očesa, plešast, visok meter pa gozdno jagodo, z bleščeče svežo protezo in lepo ukrivljenim nasmehom. Itak. Seveda se bo tak tip delu 'hard-to-get' da se boste mal namatrale dobit ga. Ampak ko ga boste pa mele, pa juhu... aja, zakaj bi ga pa hotle sploh komu pokazat? A... inteligenca, gotovo bi vse vaše kolegice očaru s svojimi razglabljanji glede problematike korupcije in približevanja evropski uniji in brezupnosti slovenskega mini trga. Pa sej to ni važn, važn da je vam všeč. Po karakterju seveda. Mar ne?

Jaz od ženske ne pričakujem da je popolna, ne karakterno, niti vizualno, popolne sploh nočem. Zelo bi pa bil vesel z dobrim približkom... Priznam da hočem eno fejst babo. Pa kaj? Je to kej slabga? Sicer ma pa vsak svoj okus in svoje vrednote, nekateri furajo estetiko grdega, jaz pač ne in to tud priznam. Ampak ne me zdej nalašč narobe razumet, videz še zdaleč ni vse, je pa nek temelj, telesna privlačnost pač mora bit. Videz in karakter sta meni enako pomembna, če vse skupaj stlačimo v eno dimenzijo. Pomembnost videza s časom upada, pomembnost karakterja se pa s časom dviga. Torej sta v povprečju enaka. Vsaj zame. Pa za mnoge druge tud, za Jetija vem da isto misl k jaz - precej podoben okus mava. 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

jeti ::

Tale je pa hitr dobil košarico.:D
Verjetno zato, ker je preveč kosmat.>:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

TinkaPinka ::

Hehe Avenger... Ti si pa to vzel kot totalen napad...

Nikoli nisem rekla, da ženske nismo vizualne, le menim, da ste moški bolj. Meni pač še na pamet ni prišlo, da bi prosila za slike udeleženih tukaj v forumu na primer, za to se mi je to zdel pač primer tega.
Sorry če sem te užalila, no.
I am easy to please as long as I get my way.

Medved ::

TinkaPinka a me res ne maraš zato ker sm kosmat, mal sm razočaran, a nisi ti rekla da videz ni pomemben hmmm, ampak medved ma tebe še vedno rad hehe:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Avenger ::

Eh, Tinka, ne bit zdej kle sarkastična, nisem vzel tega kot napad, ampak se mi zdi da je pač tud splošno mnenje žensk tako, a pač tipi dajo (skor)vse na videz one pa kao nič.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

TinkaPinka ::

Medved: nimam želje po še enem fantu.. Sem z mojim zelo srečna. :)

Avenger: seveda tudi ženske gledamo na izgled, samo pač ne toliko, kot moški. Zato pa je na žalost nastal ta predsodek, kot si ga opisal.
I am easy to please as long as I get my way.

Medved ::

saj nism mislu da bi bil tvoj fant Tinki Binki, samo da bi sestavla eno mašinco na brzino hehe:)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Binji ::

Medved: za tvoje in nase dobro SPIZDI s te strani!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

R0K ::

in kaj če njen fant bere te poste ??? pol boš tepen :D

||_^_|| ::

hehe, temu medotu pa res dogaja:)

TinkaPinka ::

Hehe... Moj fant redno bere ta forum... :P
I am easy to please as long as I get my way.

Medved ::

BINJI KRETEN, podiš me s strani KI SM JO JZ ODPRU, a se ti zmešal;((
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Medved ::

TinkaPinka srček odpri svoj pelđ, pa da navalimo vsi ke - pliz. Predlagam naslov ''PRIDTE K TinkiPinki'':)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Kekec ::

Vao tale BINJI pa kar grozi, hehehe a si ti munjen al kaj to je javna debata ce komu ne pase naj ne bere!

DOLF ::

Hm... a da bi imal doma partnerico, ki bi bila strokovnjak na istem področju kot jaz... saj bi bilo verjetno uspešno sodelovanje, sam po drugi strani pa bi bilo življenje preveč usmerjeno v samo eno stvar. Bo že prav, da partner ne bo preveč 'mahnjen' na iste stvari, in da te zna večkrat odvlečt stran in ti pokazat še drugačno življenje... Sicer pa je dobr oz. nujno da ima določeno mero tolerance do tvojih tehnoloških potreb...
Ampak tema so dekleta na taj strani... prav rad bi kdaj poklepetal s kakšno o tehničnih stvareh. Pa saj se menda obeta spet kakšno slo-tech srečanje pa bo priložnost za tovrstne klepete...

P.S. Pa kolk je deklet na tem forumu????
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali mislite, da imajo Big Kahune smisel za humor?

Oddelek: Loža
362115 (1339) jRk0
»

dekleta na forumu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
674771 (3650) Klemenn
»

commandosi 2 prosim vas pomagajte mi prosim !

Oddelek: Igre
321661 (1206) ChiefThunder
»

Koliko jih je???????

Oddelek: Loža
262325 (1926) Klemenn
»

Kaj manjka Slo-techu...

Oddelek: Slo-Tech
271800 (1412) luni

Več podobnih tem