» »

Totalno nesposobna ekipa ST

Totalno nesposobna ekipa ST

1 2
3
4

Dr_M ::

kej tazga pa od Primoza neb pricakoval.

ampak dobr, stvari se spreminjajo. na zalost nekatere tut na slabs.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

zbogi ::

M$ ne se sekirat.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

R33D3M33R ::

Microsoft: nič ti ne morejo. To z računi je larifari, ki je verjetno nastal, ker si preveč gnjavil. Saj ti pravim in marsikdo drug pred mano. Objavi članek na svoji strani -> pa ne kot krneko html datoteko, ampak upoštevaj, kar so ti zgoraj povedali -> razdeli na poddatoteke in tako naprej. Ko bo na slo-techu objavljeno, pač bo, ne gnjavi jim več. Saj vidiš da iz te moke ne bo kruha.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

OmegaBlue ::

Joj ljudje kupte si detektor za sarkazem.. niso dragi
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Dr_M ::

a pol je bgiu tut to sarkazem, da mam jest PR??

haha, zelo smesno...


faking asshole...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

flipflop ::

Počasi bomo tisti brez naziva bolj "izstopali" kot tisti ki ga imajo.0:)

CaqKa ::

microsoft.. to glede plačila..
ja kot je omegablue povedal.. ampak če ti še malo bolj zakompliciram..
primož ne pozna (i), (/i) taga kakor tudi ne display:none. on to kr vse na plain tekst piše. ;)
tako da ko se z njim pogovarjaš enostavno 'preslišiš' zadeve ki ti niso všeč.
pač zlo težko je z njim komunicirat.

OB
za tak detektor ki zna primožove izjave izluščit rabiš onega iz najtadražjega ranga.

BigWhale ::

Al pa mene prosis za razlago... ;>

strictom ::

Prosimo te za razlago :) Resno :-)

iggy ::

@flipflop: se podpišem pod tvoj post :\

Pa da ne bo kdo misliv da so moderatorji zájebani k talajo nazive. Do sedaj so me redki z nazivi presenetili kot ljudje, ki znajo celo napisati post, ki pomaga!
Hey, you're fat!

zbogi ::

po mojem mnenju so tile nazivi postal bolj modna muha, kot pa sredstvo za "označevanje" kretenov. Sej se nobeden od "označenih" ne sekira kej dost, ubistvu so prav ponosni. Kar se pa tiče namena, da ostali userji takega kretena opazijo in ignorirajo, pa pol pridemo na v to situacijo, ko se večini izobraženih uporabnikov, ki bi znal pomagat, dejansko ne da več ukvarjat z temi kreteni in pol forum postane beda, nekako tako kot je zdaj.

p.s. dejansko bi blo treba uvest dodatne sankcije, ala prepoved delanja novih tem in v končni fazi prepoved objavljana postov za določeno obdobje, ter ban.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zbogi ()

BigWhale ::

Jaz sem ze enkrat predlagal 'Nadlezni Uporabniski Vmesnik'.

Tak, ki bi odprl 20 Yes/No/Maybe dialogov preden bi nadlezni uporabnil trollal ali pa teme odpiral. Tudi pri pametnih postih. Pac, cena, ki jo treba placati, ce si poreden... :P

Nejc Pintar ::

Are you really really sure that you want to write a new post?

Odgovori:
No
Absolutely not
I'm not sure
Lahko je biti prvi, če si edini!

iggy ::

Se strinjam z velikim sesalcem. Če bi uporabniški umesnik dodelali "za poredne" me prav zanima kakšen odziv bi bil!

No more: LOL, ROFL,0:) :D :)) :| 8-) :'( :O 8-O ;(( :8) >:D ;( :\ :) |O :P ;)
Hey, you're fat!

64738 ::

ST bo propadu.

OmegaBlue ::

To se zdej govori že 3 leta vsaj, itak bo tud microsoft propadu... kdaj?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Poldi112 ::

MS ne bo propadel. Postal bo pro linux. Isto kot slo-tech,... :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

64738 ::

Meni ni jasno zakaj ne morete objaviti tako dobrega clanka?? Saj vam ni poslal nekih bedarij, ampak dober vodic za vse, ki jih tematika zanima. In to zastonj, brez racuna. Kaj je tako tezko objaviti nekaj kar je ze bilo lektorirano... Ehh, zato sem napisal da bo ST sel v propad, ker se ne zmeni za uporabnike. ST drzi gor vcerajsnja slava in nekako ze 3 leta spi na lovorikah.

OmegaBlue ::

To, da se ne zmenimo za uporabnike ti pa zelo zamerim.. Če bi ti vedel koliko časa in napora vložimo v s-t nazaj pa dobivamo nehvaležnost uporabnikov in sem pa tja še kakšnega "prostega radikala", ki me označi za prepotentnega mulca in da samo njemu brišem/ga imam na piki ali pa se mu enostavno vtrga v forumu (lep primer zadnje čase so edward, sok, roki1..), sicer pa kaj pa če nehamo vzdrževati (moderirati forum) - joker #2, koliko bi vas rado to imelo?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Azrael ::

Preberi celotno zadevo (vse 3 strani), preden govoriš nekaj na pamet in vališ buče.

Vodič bi bil objavljen, če ne bi bil avtor tako prekleto neučakan, manj kot 12 ur pred objavo se je vsul javni plaz njegovih obtožb in kritik. Zakaj, ve samo avtor sam.

Ker je avtor objavil že več kvalitetnih novic, povsem dobro ve, da se včasih objava zavleče in mi je njegova reakcija še toliko bolj nerazumljiva. BTW, nekateri članki so čakali in čakajo na objavo pol leta in več.

Od neutemeljenih obtožb do logike: S teroristi kateregakoli kova se ne pogaja, ni več daleč. Žal.
Nekoč je bil Slo-tech.

64738 ::

Saj sem prebral vse 3 strani in odkrito receno mi je zal casa, ki sem ga namenil branju. Samo zagovarjate vaso odlocitev in oznacujete uporabnika, ki si vzame cas za tako dolg clanek za terorista! To je pa res dosezek. Pa naj vodstvo kaj zanimivega napise, ce ste ze tako alergicni na tuje dosezke.

alum ::

BTW, nekateri članki so čakali in čakajo na objavo pol leta in več.


Da se lahko objava clanka tudi tako zavlece?

Zakaj? Premalo ljudi, ki seveda delajo zastonj.

Ok. Pa dodajte nove globalne nazive:
oseba_ki_lektorira_in_popravlja_clanek + (avtar).

Zaradi avtarja naval prav gotovo bo. Glede na poste izberete strokovnjake za posamezna podrocja, kaksnega lektorja in na objavo clanka vec ne bo potrebno cakat (pol leta ali vec).

Da pa zavrnete objavo clanka iz osebnih razlogov. WTF?

Ne bom rekel, da ne razumem vas, ne razumem pa tistih, ki clanke se sploh pisejo.

Ziga Dolhar ::

Emmm ... rahlo offtopic, pa vseeno.

> In primerjava z ZUP zato, ker če si jemljejo pravico postavljati svoja pravila in sankcije in jih tudi izvajati nad svojimi uporabniki (kar je v bistvu princip delovanja držav), potem se naj držijo tudi nekaterih drugih pravil, ki so bila postavljena NJIM.

Boeing, lahko razložiš, prosim?
https://dolhar.si/

Trubadur ::

Uf škoda da ne moreš dat šamara preko neta:'(
Kako ste nekateri sitni, to ne moreš vrjet.
Berite Thomasa!

Vikking ::

Se strinjam z velikim sesalcem. Če bi uporabniški umesnik dodelali "za poredne" me prav zanima kakšen odziv bi bil!

Problem bi nastopil, ker bi potem vsi hoteli imeti takšen vmesnik...

Trubadur tvoj šamar se ti lahka povrne v obliki tepeža.>:D

Microsoft ::

Azrael, jst gledam iz druge strani. Ce bi mi rekli, da bo clanek objavljen v roku 12h (IN BI SE TO TUDI DEJANSKO ZGODILO), ni problema. Ampak, ce ti to nekdo 10x rece, ces "danes bo", "jutri ko pridem, bojavim", "samo se linke popravim", "bla bla bla", potem se mal zamislis, kaj si grejo. Mene tako nategovanje razjezi. Skratka, da ti 10x tko recejo (oz. te nategnejo), pac ne gre.

Prav tako tistega, da bi bil clanek skoraj objavljen, sploh ne gre resno jemati. 10x sem dobil obljubo, da bo, tako je bilo tudi 11x. Pac, cakalo se je na mojo jezo (tale tema), ki pa je hkrati postala izgovor za neobjavo clanka in razglasitev mene za terorista in izsiljevalca. Do danes pa se nisem dobil info (moram pa tudi rect, da tega nisem iskal) od kogarkoli, kaj tocno sem izsiljeval. Naj bi bilo nekje v tej temi, a to je vse.

Tko nekak, no.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Če jaz prav razumem, si z javno pritožbo izsiljeval objavo.

Glede nategovanja pa... kaj pa ko te Redmond nateguje z roki...? :D
sudo poweroff

Microsoft ::

Ja nevem tocno, kaj sem izsiljeval. Je pa to tale tema, ja. Pa se terorist sem postal. Kul.

Glede Redmonda je pa tko, da ce te nategne, ok. Samo vseeno z zakasnitvijo potem izdajo tist, kar jim prej ni uspelo, za razliko od ST, kjer moj clanek nkol ne bo objavljen.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

iggy ::

...in nam bo prihranjeno branje o tem kako je microsoft cool itd...
Hey, you're fat!

Ziga Dolhar ::

> Samo vseeno z zakasnitvijo potem izdajo tist, kar jim prej ni uspelo, za razliko od ST, kjer moj clanek nkol ne bo objavljen.


Čak mal. Zarad koga zdej članek ne bo objavljen?
https://dolhar.si/

Microsoft ::

Moj clanek je javno dostopen in si zelim, da je tule objavljen. Razlog, da do sedaj ni bil objavlen, je ta, da sem terorist, ki izsiljuje. Clanek je namrec bil ze pripravljen, a je ta tema objavo preklicala. Vsaj tako mi je bilo sporoceno.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

borchi ::

pomoje da so se ustrašli slasdot efekta, če bi objavli tu tvoj članek.
l'jga

zigi ::

Mislim da so nekje lepo poudarili da teroristov ne podpirajo. Škoda časa da se še mučiš.

eDDi ::

vodstvo ga zgleda serje po celi linij... so pač najjači... kot pravi biki... pa ne po moči.

Azrael ::

Tisto o zamikih sem navedel iz lastnih izkušenj. Zamikov je veliko, dobrih lektorjev in drugih strokovnjakov, ki preverijo članke po slovnični in strokovni strani ni na pretek in večina jih nima veliko prostega časa. En članek običajno pregleda vsaj 5 ljudi, raje več in ko se vsi strinjajo, da je OK, gre v objavo in kljub temu se včasih kaj izmuzne.

Zato sem bil resnično presenečen, da so z lektoriranjem in preverjanjem tvojega vodiča tako pohiteli, kljub njegovi obsežnosti, očitno so ga res želeli objaviti. Verjetno tudi z razlogom, da se pokaže, da ni to samo nek pro Linux portal, kot se lahko bere v raznih kreganjih.

Najbrž je hitenje tudi botrovalo nerealnim obljubam (kot sem rekel v igri je precej več ljudi, kot samo ti in Primož), ki so na koncu izbile sodu dno in si ti stvar popopral s tole temo.

Verjetno bi bilo res najbolje lepo priznati, da vsi delamo napake in vodič objaviti. Ker, če do objave manjka še 12 ur, je stvar dokončana, slike uploadane itd. in se čaka samo še na čas, ko je na forumu dovolj ljudi, da članek preberejo in dobro pokomentirajo. Tole temo pa zakleniti ali izbrisati, ker ni v čast nikomur. Zajeb obeh udeleženih strani.

Ampak še enkrat, jaz nisem vodstvo S-T in so vsi moji prispevki v tej temi samo moje osebno mnenje. Kaj bo iz te mineštre naredilo vodstvo, jaz nimam vpliva.
Nekoč je bil Slo-tech.

BigWhale ::

> Samo vseeno z zakasnitvijo potem izdajo tist, kar jim prej ni
> uspelo,

Microsoft nima pojma o Microsoftu... ;> Pobrskaj malo za projekti, ki so jih ustavli... :P

Nejc Pintar ::

@Azrael: po Jimi-jevem pripovedovanju je bil odnos očitno ignorantski, zato je verjetno tudi težil.
@Spoštovana ST Bwana: Če bi bil eden izmed lektorjev bi vsekakor zahteval objavo potem ko bi porihtal besedilo. Sploh se mi zdi neumno da zaradi osebnega spora članka ne objavite!
Lahko je biti prvi, če si edini!

apachee ::

@OmegaBlue: A zdej boš pa še jokal kolk si bogi ker tolk časa nameniš urejanju foruma. Če bi svoje delo opravljal kakor se spodobi ti nebi nobenod nas česa očital. Tako pa smo prav mi tisti ki te prosimo da si vzameš več prostega časa in NEHAJ bit moderator tukaj ker temu nisi dostojen, primeren, kvalificiran, kulturno dovolj razgledan itd.

Sej če pogledaš fašisti so tud žide sežigal in their free time, ampak noben ni bil in tud danes tega ne obravnava kakor dobro delo, cenjeno delo, ... Prav nasprotno. Prav vsi bi bili bolj veseli če tega ne bi nikoli počeli.

Upam da vidiš na kaj ciljam?

Prenehaj s moderatorstvom in si najdi kak drug hobi, recimo kvačkanje?
You can't win without The Finn!

NavadniNimda ::

Kwa ste eni tečni, kot upokojenci na 400 m z ovirami!;((
ST je najboljši forum, tukaj se zbira najbolj pismen in brihten folk. Gotovo imajo tudi admini in modi svoje zasluge za to.:|

para! ::

ST je najboljši forum, tukaj se zbira najbolj pismen in brihten folk.

Hahaha, ha ,ha , hahaha, od kje ti ta podatek?

lp
Death before dishonor!

NavadniNimda ::

Jaz sem že en takih!:D

Fizikalko ::

para!, povej kakšnega boljšega (slovenskega, seveda).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

para! ::

Forum je zame najboljši, ker se zanimam za računalniško tehnologijo, če bi se zanimal za letala bi bil ta forum samo še ena smet na poti do cilja...

Smešna se mi namreč zdi izjava, da se tu zbira najbolj pismen in brihten folk :)

lp
Death before dishonor!

Fizikalko ::

Ja, o tem bi se pa res dalo diskutirat.

NavadniNimda ::

@PARA & FIZIKALKO - tale tema ni strogo računalniška, tudi letalska ne. Gre pa za široko in strpno razpravo o neki tematiki (niti ni pomembna v tem trenutku). Torej smo lahko vsi skupaj lahko vzor družbi - v Sloveniji na široko potekajo razprave o raznoraznih problematikah, kjer se folk precej bolj neobzirno obklada z žaljivkami, nestrpnostmi in podobno, kar je čisto drugače, kot tu na Forumu. Morebiti bi kazalo, da tudi politiki, šefi uprav in podobni kljukci, upoštevajo stvari, ki jih preberejo na tem Forumu. In vemo, da čisto VSE preberejo.:O :|

Microsoft ::

Tudi, ce je ST najboljsi forum, ne pomeni da je dober. Sploh meni ni kaj posebnega, ker je subjektiven (pac, nocejo slisat o MS stvareh), ima enih par podn vodilnih je (ki so itak kul, ker se lazejo da se danes smrdi), pa se razvoja ni nobenega. Kar poglejte, kaj se je zadnjih par let naredilo. NIC.
Niti ene uboge ikonce ne morejo dati pred "zasebna sporocila", pa je folk to prosu, da bi mel. Folk na veliko kritizira, ce naredis okvirje strani s tabelo, tale stran je pa ena sama tabela. Od kar sem tule gor, se ne spomnem, da bi blo kaj novega nareto. Po drugi strani pa propadajo stvari. DVD recenzija je itak ze desetkrat propadla.

Podn.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Fizikalko ::

Navadni, moj post se je nanašal zgolj na pismenost in brihtnost, ne pa na zvrst foruma. Se strinjam s tabo glede tolerance in to, dvomim pa, da vsi politiki in ostali VSE preberejo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

NavadniNimda ::

@MICROSOFT: Tudi jaz vedno in povsod hvalim Microsoftovo tehnologijo. Namerno ne delam z drugimi rečmi. Ampak to je subjektvino. "Vsak berač svojo programsko opremo hvali", kot pravijo!:D

@FIZIKALKO: saj se strinjam s tem, kar si napisal. Pomembno je, da vemo, da je takle Forum prava zakladnica demokratičnega delovanja družbe. Vsak pove, kar hoče, če le ni preveč žaljiv ali nestrpen. In svoboda do mnenja in pravica do izražanja le-tega je najvišja vrednota!:|

Zgodovina sprememb…

Trubadur ::

Uf mi gre to na jetra, ko vidim folk, da se nekaj pizdi kok je forum podn sam pa ni naredil NIČESAR da bi bil boljši. Ane microsoft? Če pa si, me pa prosim razsvetli.

Glede razvoja...mislim, da vse tiste ankete niso bil za brez veze narejene, se že nekaj pripravlja.
Sicer je pa tudi vodstvo reklo, če narediš nov dizajn se bo prenovilo.
Berite Thomasa!

alum ::

Trubadur napisal je članek, ki pa ni bil objavljen (ne zaradi slabe kvalitete, ampak iz osebnih razlogov).

Upam, da se je razsvetlitev prilegla.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[+/-]Kritika NOVIC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Slo-Tech
49145869 (21136) CaqKa

vodstvu ST!!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
16012144 (7915) perci
»

Pomanjkanje novic na S-T

Oddelek: Slo-Tech
462278 (1558) Nejc Pintar
»

Resna kritika piscem novic, člankov in testov (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
856539 (4243) Stepni Volk

Več podobnih tem