» »

Totalno nesposobna ekipa ST

Totalno nesposobna ekipa ST

1 2 3
4
»

Trubadur ::

Hehe...napisal je članek, ki ni bil objavlen ker je on nenormalno težil.
Berite Thomasa!

Microsoft ::

Sicer je pa tudi vodstvo reklo, če narediš nov dizajn se bo prenovilo.
Vodstvo je tudi reklo, da ce nardim clanek, da ga objavijo, pa ga niso.

...ker je on nenormalno težil.
Ker so obljubljali, da bo in ni bilo. Veckrat.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

wishmaster ::

Slo-tech forum je res dober. Na tej strani manjka raznovrstnih člankov, kakšnih testov strojne opreme ipd. Nič čudnega če so taki pogoji. Da morš pisat tak kot nekdo drug hoče. Jaz če bi bil admin tega foruma, bi članek pregledal če ima slovnične napake in vredu obliko in ga brez komentarja objavil. Ker je pa po domače rečeno vse skup zategjeno. Tu se pa glih tak nekatari obnašajo kot da bi bil Slo-tech kakšno državno podjetje in sam nekaj komplicirajo. Marsikdaj bi tud sam napisal kakšno novico na temo linuxa, sam ko bi s tem sprožil vojno in čist nič druga. Sem si prebral članek od MS in lahk rečem da je dober članek in tud jaz ne vidim razloga da ga ni na Slo-techu. Preseneča me zakaj ni nobenega članka na temo navijana, hlajenja ipd. Na forumu se pa največ govori o tem. Skor ne verjamem da ni interesa napisat članka. Glavni problem ga je spravit na to stran.

Poldi112 ::

O navijanju se govori precej malo. Čisto po mojem občutku prevladuje politika. Oz. mogoče ms vs quality software :).
Moraš pa gledati teme zadnjih 24 ur da vidiš o čem se največ govori.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Pyr0Beast ::

Mjah, bi koga zanimal volt-mod switcha ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Trubadur ::

Ja:D
Berite Thomasa!

Pyr0Beast ::

Mod narejen, poslikano, članek pa še pišem. Zdaj nimam pretirano veliko časa, smo danes tretjo kontrolno ta teden pisal, jutri še četro. Naslednji teden jih imamo 5 ;((
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

vrtnyka ::

Apache, kaj ce bi se ti malce pozanimal o uporabnikih preden jih tak kruto obsodis kakor si omego? Mislim, da nisi ravno pristojen, da bos odlocal kdo bo tukaj moderiral in kdo ne. Kot drugo OmegaBlue ni noben moderator je tajni policaj in to funkcijo si je pridobil ko je izkazal zaupanje slotechu in dokazal, da zna vzdrzevati red na forumu. In verjemi mi, pri toliksnem obisku kot ga ima slotech to ni lahko delo.

Kar se pa tice ostalih ..
Torej namesto, da bi jim bili hvalezni, da svoj prosti cas posvetijo forumu in se trudijo, da ostane normalen jih vi se obsojate ? Jaz vidim tu gruco ljudi, ki se zgrne nad vodstvo slotecha samo zato ker jih eden sinfa? Sploh ne poznate ozadja ampak kr sinfate in grdo govorite ? Ne branim vodstvo slotecha, nisem proti vam samo svetujem vam, da dejansko 2x preverite nekaj preden jih nekaj optozite.
vrtnyka ma resota rada

r33tr0 ::

še mal pa bo ST postal forum za babice

alum ::

vrtnyka, se mi zdi, da ne slediš ravno povsem. Pa saj ne, da bi se čudil.

Odkrito rečeno mi "dol visi" za to, kaj se dogaja na slo-tech(u). Tu sem zaradi informacij. Nisem pripadnik opozicije slo-tech(a), niti njegove pozicije. Konkretno, vseeno mi je tudi, če bo članek od Microsofta objavljen ali ne. Se mi pa zdi nepošteno in ogabno (brez pretiravanja), da nek članek ni objavljen zaradi "kvazi_pritiskanja" in pumpanja vašega ega; da se obnašate, kot da je boniteta uporabnika, da je njegov članek _lahko_ objavljen; itd.

Bedasto.

vrtnyka ::

Jaz sledim boljse kot pa bi si ti mislil ... in ne rabim prebrat vseh strani, da bi vedela zakaj se gre. Mislim od tega clanka je minilo ze toliko casa pa se vedno vlece to zadevo usak na svojo stran in upate, da bo nekje pocilo. Dol ti visi ? Ni videt, drugace se nebi vtaknu v tole zadevo.
In spet .. kot sem ze omenila. Ne poznas obeh strani zgodbe. Kaj torej se vleces na svojo stran? Noben si ne pumpa egota tukaj no ... kdaj boste to dojeli? Saj pa niso neki roboti, ki so tu, da vam unicujejo lajf.
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

alum ::

Jaz sledim boljse kot pa bi si ti mislil


Potem pa začni to kazat! Nočem bit nesramen, ampak žal.

Dol ti visi ? Ni videt, drugace se nebi vtaknu v tole zadevo.


Glej, vseeno mi je, če jutri slotech propade. Resno! Zame je, vsaj zaenkrat, nadomestljiv vir informacij. Bom pač iskal drugje. Se mi pa zdi, kot sem že rekel ogabno in nesramno, da se nekdo potrudi pa se ga skencla z res bedastimi argumenti.

In spet .. kot sem ze omenila. Ne poznas obeh strani zgodbe. Kaj torej se vleces na svojo stran? Noben si ne pumpa egota tukaj no ... kdaj boste to dojeli? Saj pa niso neki roboti, ki so tu, da vam unicujejo lajf.


Daj si nehaj laskat no.

Izstopam iz debate iz varnostnih razlogov.

Pyr0Beast ::

Kolikor se mi zdi, Vrtnyka nima nobene zveze s člankom, za to jo nimaš kej krivit. Stanje na forumu je pa takšno kot je. Sej se brišelo teme/posti ampak z namenom, da se folk "umiri".
Glede članka: Modderji so se ga naveličal poslušat in skenslal stvar. Bi se tebi dalo urejat 50 slik, jih ul na server, poleg tega pa še poskerbet za obliko na več kot 30 straneh in zraven ti bi še eden težil? Lepo bi bilo, da bi članek objavili pod vodiče, ampak vse ma svoje meje.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Microsoft ::

Bi se tebi dalo urejat 50 slik

Men se jih je dalo 170 poslikat in pocorpat.

...in zraven ti bi še eden težil?

Kok mislis "zraven"? A ce ti recejo, da bodo cez en teden naredili, ti ta cas cakas in nic ne komuniciras z njimi, nakar jih po enem tednu prasas, kje so, je pa to zdej kar tezenje? Poleg tega, zgleda kot da so vas napumpali, da sem jim na neke cudne nacine tezil. Dajte, razveselite me, kaksno tezenje neki je to bilo?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Pyr0Beast ::

Če ni čez en teden, kontaktiraš. Pohvališ njihov trud in vprašaš če so že pri koncu. Če ni odgovora, veš kje si in nima smisla več težit. Če boš pa lepo prosu in se te bodo usmilili, no mogoče.. ;)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Pyr0Beast ::

>> 12.12 - Posljem mu mejl, in vprasam, kako kaj napreduje lektoriranje.
15.12 - Ker se nisem dobil ogovora, se enkrat vprasam, kako dalec so ze.
Ker nisem dobil odgovora, sem sel na mirc.
A vredu, poiscem Primoza in ga kontaktiram, da ga vprasam "Kdaj bo clanek?". V enem tednu bo. Ok, mine teden. Nic. "Kdaj bo?". "Jutri bo.". Mine dan, itak ni nic.
Nakar se v zadevo vkljuci Sergio in zacne v privat sporocilih neki sestavljat clanek. Ga vprasam, zakaj traja tako dolgo, ker je trajalo dva dni.
Po dolgih dneh "Kdaj bo?", dobim odgovor, da so slike ze na serverju, linki pa popravljeni.
Tu pa se zgodba skoraj ustavi. Vse, kar se izvem od Primoza je to, da bo "jutri, ko odpise kolokvij, objavil clanek".

Teženje ? Jst sem dobil tak vtis. Pa pazi! Ne folku težit če piše kolokvije or whatever.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

CaqKa ::

>>> Ne folku težit če piše kolokvije or whatever.


če nekdo piše kolokvij naj jasno in glasno pove, da piše kolokvij in posledično nima časa. naj še pridoda, da bo zaradi tega delo, ki ga more opraviti čakalo en mesec.

/edit:typo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Microsoft ::

Tocno tako, CaqKa! In Pyr0Beast, to se ni zgodilo (kar pravi CaqKa).


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BigWhale ::

Vrtnyka je itak VSEGA kriva!

Vem, ker sem bil zraven! Vrtnyka in hrcki.

BluPhenix ::

Oh spet se vleče ven o tistem članku, ni bilo dovolj povedano že do sedaj? Patetično že.

Na eni strani govorite kako bi si ljudje na slotechu morali vzeti več offline časa in ne bi stalno tukaj, potem pa, da morajo biti stalno v slotechu, da na hitro opravijo vse.

Microsoft, težil si. Polek vodstvu si šel na živce še marsikomu. Kaj ti si res navajen, da ko ti reče nekdo: "ej stari, jutri pa bo", da se res tako zgodi? Če je tako ti povem da odraščaš v napačno mišljenje v napačni državi. Ko boš začel delati boš to frazo tolikokrat uporabil, da jo boš izgovarjal že podzavestno, ko se bodo iztekali deadlini. In to boš ponavljal "ej, jutri pa ja" in ta jutri bo zelo dolg dan. Bo pa ena razlika ja, ti boš za tisto delo plačan, kar pa se razlikuje s stanjem tukaj. Tako da nehaj se cmeriti, res, ker drugače ne vem kako boš šel skozi na tem svetu.
Povprašaj malo ostale, koliko čakajo na objavo članka...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

hruske ::

Microsoft ... lej, ti si spisal clanek in ga dal v objavo. V kolikor ni objavljen, ga se vedno lahko objavis nekje na svojih straneh, glede na to, da si avtor prispevka.

Slo-tech pa je relativno prostovoljna organizacija, ki nekaterim vseeno pozre veliko casa. Primoz ima faks in zivljenje offline, a zal tudi brutalne nacine osebne komunikacije. Tako kot imas ti zilico za bentenje cez nekaj, medtem ko venomer govoris, da zafrkavas vse po vrsti. Je pa razlika med vama, predvsem v tem, da je primoz vedno tak kot je, ti pa se nekaj casa zafrkavas, nekaj casa na vnemo kritiziras kako ima st nesposobno vodstvo. (Ne pravim, da je perfektno)

Meni se zdi, da je precej naravno, da te nekateri potem razumejo kot mr. Provokacija. Tako kot je primoz tebe nazaj provociral z 'racunom za lektoriranje'.

Pac se je pri objavi clankov potrebno sprijaznit, da zadeve niso irc, ki ima "samo" 3s laga.
Rad imam tole državico. <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hruske ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[+/-]Kritika NOVIC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Slo-Tech
49145860 (21127) CaqKa

vodstvu ST!!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
16012142 (7913) perci
»

Pomanjkanje novic na S-T

Oddelek: Slo-Tech
462278 (1558) Nejc Pintar
»

Resna kritika piscem novic, člankov in testov (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
856539 (4243) Stepni Volk

Več podobnih tem