» »

šolski pravilnik

šolski pravilnik

burekar ::

Zaenkrat sem še vedno v tej p******i gimnaziji, in me zanima, kje se da prebrati(po možnosti na netu) celoten šolski pravilnik. Vem, da smo pravilnike enkrat celo v šoli zastonj dobili, ampak sem svojega ga izgubil.

Počas mi je že dost tistih profesorjev, ki mislijo da imajo vedno vse prav, in kratijo nam, dijakom, pravice.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

ChiefThunder ::

kako pri 23-ih v gimnaziji? :|

drugač pa; tuaj.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

burekar ::

Hvala, je kar zanimivo branje.

Aja, od kdaj sem pa jst 23 let star?
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

ChiefThunder ::

v profilu ti piše...

drugač pa; never mind :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Tomi ::

Piše v tvojem profilu..
Tako da, ker to ni res, potem si popravi.
metrodusa.blogspot.com

tejka ::

Tule je kompletna zakonodaja, pa se to poglej, ce bos kaj nasel.

frudi ::

Počas mi je že dost tistih profesorjev, ki mislijo da imajo vedno vse prav, in kratijo nam, dijakom, pravice.

profesor te lahko v mejah pravilnika dosti bolj zajebe kot ti njega! tak da se pazi, da se ne spraviš na kakega, ki ima dejansko kaj soli v glavi...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

tejka ::

frudi, tole imas cisto prav :D

Dejstvo je, da ce bi se ucitelji drzali pravilnikov kot "pijanec plota", bi bilo verjetno se hujse, in bi prihajalo do se vecjih razhajanj v razredu. :(

Me pa zanima, kolikokrat se vsi tisti, ki se sklicujejo (-te) na vase (dijakove) pravice, zapisane v pravilniku, vprasate, v koliksni meri pa VI izpolnjujete svoje dolznosti, ki so tudi zapisane v raznoraznih pravilnikih?

frudi ::

Dejstvo je, da ce bi se ucitelji drzali pravilnikov kot "pijanec plota", bi bilo verjetno se hujse...

jp, to lahko iz osebnih izkušenj potrdim. ko je v prvem letniku gimnazije stara za slovenščino prinesla pravilnik o ocenjevanju, so postale pri spraševanju ocene nad 3 redke ko diamanti. notri je lepo pisalo, da mora dijak za 3 znat vso obravanano snov, za 4 še dodatno gradivo za 5 pa naj bi znal toliko kot profesor...

in če malo kritično in realno ocenim svoja leta v gimnaziji - sploh se ne gre za to, kaj je fer in po pravilniku; glavno da prideš čimbolj na izi skozi...

in če sem še malo bolj kritičen, bi lahko rekel - get used to it, kaj boš šele rekel, ko prideš na faks. in verjemi mi, tudi ti (burekar) se boš čez par let čudil dijakom, kaj ku*ac se sploh bunijo, ko da jim je tak hudo ;)
ampak če se hočeš začet jebat s profesorji v gimnaziji, kr daj... se spomnim, da je ful užitek :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

burekar ::

frudi:
Če se oni spomnejo mene je*at v glavo, jih bom tud jst nazaj(če le lahko). Sej vem, da dijakom ne gre tok slabo, ampak lahk bi se pa kak butl v šolskem ministrstvu že enkrat spomnu mal razredčit učne načrte, tak kot nam je bilo obljubljeno pred parimi leti.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

R0K ::

aaa a ve kdo kako lohk jst mal jebem v glavo kašnga učitla v osnovni šoli ? :) ....
....no mislim če ve kdo za kako luknjo v sistemu ker jst sm že uso ono knjižico predelal pa nism našu nč pametnega :)) ......

A.J. ::

ROK: odvisno od učitelja. Jst sm v 8. razredu cel šolsk let tri učitlce (glasba, slo, angleščina) polno v glavo jebu, razred se je režu:D, nardit mi pa nobena ni mogla ke velik ker sem imel ocene dost dobre. Mogoče sem imel srečo da me ni nobena ven poslala al pa opomina dala. Sam blo je pa carsk v osnovni. V srednji še nč ne upam zajebavat, sam tud to še pride na vrsto>:D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115599 (11143) Phantomeye
»

Zakon v srednjih šolah

Oddelek: Šola
61086 (823) Hexx
»

Vzgoja otrok in učiteljeva avtoriteta (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6210119 (8813) gruntfürmich
»

SŠ - koliko pisnih preizkusov na dan max? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
555454 (4600) balocom
»

kazenski test 13. junij, a ni da 2 tedna pred koncem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
779308 (7888) ERGY

Več podobnih tem