» »

barva pisave ob ikoni

barva pisave ob ikoni

urosz ::

zanima me, kako spremenim barvo pisave ob ikoni, saj mi ob preecj svetlem ozadju ne paše zraven glih najbolj bel napis z nekaj temnejše sence.
kako spremenim barvo??

JOKER ::

Desna miškina tipka -> lastnosti -> videz -> dodatne nastavitve, ter tam izbereš element : ikona !

Lahko spreminjaš pisavo, barvo, barvo senčenja ... itd.
________________________________________________________
Ka te češ ....

urosz ::

nep. možnost nastavljanja barv je onemogočena. zbiram lahko le med velikost in slog pisave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urosz ()

CaqKa ::

glede na to da imaš za namizje nastavljeno sliko, nastavi za ozadje namizja eno bolj kontrastno barvo k tekstu.. če praviš da imaš bel tekst daj črno ozadje za namizje (sliko pa pusti pri miru)

urosz ::

heh, ampak to ni rešitev mojega problema. to je le predlog, kako drugače barvno uskladiti namizje. jaz hočem obdržati svojo trenutno ozadje.
ps.: saj vem, da to sploj ni pomembno za rač. ampak me vseeno muči.

CaqKa ::

sej ozadje v kolikor je slika lahko pustiš. samo da bo ozadje pod tekstom malo drugačno.. vem da ni rešitev pa le predlog...

urosz ::

in kje spremenim ozadje texta? :))
:D
hmm

bastadu ::

Ozadje teksta je ponavadi enako barvi Background-a oz. namizja, torej išči pod 'Desktop' oz. 'Namizje':\

CaqKa ::

hmm ne. kot zgleda sem se to zmotil in imajo to xpji drugače rešeno..
trenutno nimam rešitve za ta problem. se pa opravičujem za zavajanje.

Microsoft ::

Control Panel > System > tab Advanced > v odseku Performance kliknes Settings > ostanes na tabu Visual Effects > v oknu spodaj se pomakni na predzadnje mesto, kjer je Use drop shadows for icon lables on the desktop in mu dodaj kljukco.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

largie ::

tudi sam sem že iskal kako bi se to naredilo brez dodatnih programov, žal brez uspeha. a res noben ne ve oz. res ni možno? :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Ko Slo-tech.ovci svoj wallpaper na ogled postavijo! (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2063869200 (70921) nuclear
»

Ozadje map v windowsih.

Oddelek: Pomoč in nasveti
101394 (1199) ST-777
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016864 (11143) Tody
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744059 (25925) Ziga Dolhar
»

Podlaga napisom pri ikonah na namizju

Oddelek: Pomoč in nasveti
51108 (1000) Slowenc

Več podobnih tem