» »

Warrock

Warrock

Dr Evil ::

OmegaBlue ::

Zanimivo zgleda.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Dr Evil ::

Pozabil sem omenit,da je baje zastonj.Za igro,ki je ne rabiš kupit je res neverjetna.Zame je celo bolša od battlefielda 2 in še strojne zahteve so smešne in to ne na račun grafike.Tak,da jo priporoačam

Evil mind ::

Sigurno da so nekatire brezplačne igre celo bljše od nekatirih plačljivih dobrih iger.
Drugače bom pa poskusu kakšna je ta igra.

Evil mind ::

Prosim če mi kdo pove kakšne so minimalne zahteve Ker jaz jih nikjer ne vidim.

Dr Evil ::

Strojne zahteve niso nikjer zapisane.

Niso pa visoke.Z g6600 lahko igram na ločljivosti z vse na high in 4 AA ter 8AF.

Matek ::

Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Kami ::

Igra je res cool sem špilal eno uro zaj kr tak, morem si malo prebrat kak grejo leveli pa to, atm sem na 8% :)

Btw stran zgleda v FF obupno pa malo stvari dela tak kot treba :P :)

Aja pa ko gledam screene je taka lepa grafika, jaz mam pa tako bogo pa je vse na max.

Drugače pa izpolnjujem priporočene zahteve

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

strictom ::

Igra ima verjetno tako male zahteve zaradi tega ker ne uporablja nobenih shaderjev oz. DX9 goodies... :)

Zgleda pa kul.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

BluPhenix ::

Baje zastonj?, sej vse piše:

Warrock is free for open beta service period. We haven't decided the time When to end open beta service.

To mi deluje nekako kot Guild wars. Zanimivo. Se že pobira da vidimo kako to zgleda.

Me zanima pa kdo je to stvar naredil, po polomljeni angleščini na strani dvomim, da je bil to kakšen ameriški studio. Kakšni vzhodnjaki spet naredili pol-revolucijo?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

Kami ::

Korejci mislim da :)

Saj ponavadi večino takih free iger delajo kaki kitaji al pa korejci, primer mu itd :P

Drugače igra je kul :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

Evil mind ::

Korejci sa sedaj še igrice resno začeli delat.

SavoS ::

No da spet malo oživim tole temo.......

A igro še sploh igra kdo to igro in kakšen imate nick name.....
dejte napisat na ker server kaj hodite........
Jaz sem se zdaj čez vikend malo igral in moram rečt, da sploh ni tako slaba igra, igralnost je tudi zadovoljiva, če je soba velika, je fajn če je več igralcev, če pa je soba majhna, pa je problem, če se ti nagoni 16 nasprotikov ravno okoli tvoje baze.....problem bi bil edino v pingu......

Aja imam nick volvo440
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SavoS ()

bajsibajsi ::

Ping na vecini serverjev je obupn!;((

Hux ::

Heh zgleda zanimivo. :D

Hux ::

Heh ja tak bi reko kot free spil odlicna. Kot pay to play? you must be joking. Te pa je cista nula.
Mislim kdo bi placeval za igranje 3D streljacine preko neta ce mas free game kot AA ki je se kvalitetnejsi vendar drugacen in ostale kot CSS in sorodnike ki so pa se delcek bolsi in tudi tej podobni.

Ce mislijo kot free met cool placeval pa dvomim da bo kdo razen ce je kot normaln spil zakupit enkrat in pol free.

bajsibajsi ::

"Mislim kdo bi placeval za igranje 3D streljacine preko neta ce mas free game kot AA ki je se kvalitetnejsi vendar drugacen..."

Npr. tisti, ki ima starejsi racunalnik, tisti ki zaradi amerikanizma ne zeli igrati AA... itd.. Naceloma se pa strinjam s tabo.

Hux ::

Tisiti bi pa kupo CS ali CSS kjer placas le enrkat in ne vsak mesec. Drugace pa resno mislim da ta spil je dokaj dober ampak nima kvalitete katera bi bla vredna dnara. Niti nisem zier kak to hostanje deluje sej zgleda kot da tisti ko room naredi tudi server hosta. Ce pa majo kaki masivni server za hostanje vsega tega pa je to cist brezveze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

bajsibajsi ::

Prejsnji mesec je Dream koncal "testiranje" beta verzije Warrock. Osebno me igra se najbolj spominja na nekaksno poceni verzijo iger kot so Battlefield, Operation flashpoint... Baje naj bi igra ugledala luc sveta se to leto junija.

SavoS ::

Ja konec je, sem pred tremi dnevi mislo spet malo poigrat, pa vidim, da se ne konekta na server, pa probam najmanj 10x, nato pa se odpravim na njihov saj in ugotovim, da so zaključili testno obdoje že 28.2.2006. ni ja.... za občasno igranje niti ni bila tak slaba.......no sem že boljše in tudi slabše igral......;)
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Kami ::

Zaj rabiš invite če češ si naredit account in špilat, ma kdo kakega?

steev ::

Gres na irc kanal #warrcok (irc.gamesurge.net) in tam dobisod admina invite.
:|

Kami ::

Danes naj bi se začel open beta, komaj čakam :D

Evil mind ::

Zgleda da bo še bolj kul ker so dodali veliko novih stvari!

SavoS ::

Dej naj mi zrihta en en invajt... pa ne mi z raznimi IRC in temi forami....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Kami ::

Preberi novice na strani pa moj post :P

Danes naj bi se začel open beta za vse (čudno da še ni ja moglo bi pa bit kmalu).

SavoS ::

Sem probal, pa mi ven vrže neregistriran uporabnik.... hmmm pa saj sem že bil registriran.....

nič... bom probal se na novo registrirat.....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Klemzz ::

ta špil je zanč, srverji pingajo za popiz**, grafika tut ni nevem kaj, preveč vzhodnjaško deluje (usaj men)

//edit: open beta že deluje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemzz ()

Evil mind ::

Jst sm nazadnje to igro igrau pre pol leta in takrat ni biu tako slab ping. Komi čakam da si naložim.:D

Zgodovina sprememb…

MaCoFaCo ::

Igral sem manj kot 5 minut, nakar sem dobil obvestilo, da uporabljam kao nek hack in da me bo za 2 minuti vrglo iz igre. Pritisnem gumb OK in zadeva se usuje...

To se mi je zgodilo 2x zapored. Seveda ne uporabljam nobenih hackov!

Kami ::

Zaj je kul ko lahko vsaj opremo kupuješ ampak je dokaj malo različnih orožij za kupit.

Kak pa se vam zdi vožnja z helikopterji, meni totalno suxa z miško in mi jih je pune težko upravlat.
Samo nevem kak jih drugi pol tak gladko uporavljajo pa se izmikajo oviram (majo joystick vsi ? dvomim).

Drugače jaz špilam na German serverju ker tam je malo manjši ping.

Na sploh igranje je drugače še vedno kul ampak na žalost je premalo teamworka.
Takoj ko se spawna vozilo se vsak zagrebe za njega pa sam gre v napad čeprav še vozilo lahko spreme vsaj 2 človeka ko streljata/se vozita.
Pa tud noben ne počaka drugega, da bi šla dva z tankoma naprej skupaj naprimer ampak grejo kr sami naprej nekaj, vglavnem dokaj bedno nič teamworka, sux.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

Evil mind ::

Opreme je res premalo, sploh to da jo kupiš za določen čas. Upejmo da zdej ko je igra dostopna več ljudem da bojo dodali tudi nove stvari in več ljudi jo igralo. Letala in helikopterja sploh nism dosti vozu ker sm se že zaletu po nekaj sekundah:D

Slo-One ::

Še špila kdo (jaz špilam). Lahko bi šli S-T jevci proti drugim pa si preko TSja izmenjevali info o sovražniku. 0:)

Evil mind ::

Jst igram! Trenutno sm 2. level. Ampak so mi bol ušeč druge igre in lih ne igram veliko.

roli ::

Malo zbujam temo.

A še kdo igra? Če kdo igra bi se lahko dogovorili za kdaj ba bi šli enkrat igrat.

Kolikor pa sedaj vidim so se zjasnili,da bo Warrrock vedno brezplačen,razen kakih posebnih ugodnosti.
http://www.r00li.com

SavoS ::

Ja še igramo.... tudi sem srečal nekaj Slovencev gor.....

jaz ponavadi vsak večer okoli 23:00 ure igram, sem pa ponavadi na Nemškem ali pa Angleškem serverju.... pa po večini igram mapo Ohara....

Se vidimo... nick je pa savosl
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

roli ::

Hvala!
Jaz grem zdajle igrat pa do nočnih ur.Če boš kaj igral me najdeš na londonskem serverju (gflyer).
http://www.r00li.com

widek ::

Ouu, fajn, da je v razcvetu ta špil :) Skratka, ogromno folka ga ze igra ( tudi v slo ja ). In sicer se je formiral klan, vsak rojak je dobrodošel in sicer se nas najde na Quakenetu #Warrock.si ali na team SixthSense

wr nick: widwid
ˇZivljenje NI potica!

Razerzone ::

Zakaj ne morm pridt v nobeno sobo napise da je same id ze not?;((

SavoS ::

Hja tud jaz ne morem not... zgleda da imajo neke težave danes.....:(
Bo verjetno treba počakat.....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

*ziga* ::

ok jaz tut tole igrco igram ze kake 2mesca ali 3 .ce koga kaj zanima pa naj vprasa.glede levlev je pa tako bolj gor gres z levlom pocasneje ga naredis .jaz imam zdaj nick m35t1c ki je v 8lvl in mestic ki je v lvl14
drugace pa cool igrca imam svoj lasten video , ce ga kdo hoce mu ga posljem samo naj pove:):D

*ziga* ::

odgovor na: Zakaj ne morm pridt v nobeno sobo napise da je same id ze not?

ko kliknes join moras pocakat dokler se ti sobe ne prikazejo ce kliknes dvakrat se ti pokaze some id...

Razerzone ::

Spet eno vprasanje. Zanima me zakaj vsakic ko ugasnem igrico lvl pade nazaj na 0%???

*ziga* ::

a mislis da ko si sel iz igrice in potem drugic spet noter da je bilo spet na 0%.imel sem podoben primer bil sem lvl 7and 98%pa sem naredu ze do 8lvl 50% pridem drugic v igrico pa je bilo spet lvl 98%>:D
ce si to mislil ti nazalost ne morem odgovoriti .drugace pa na zacetku ko vstopas v igro imas na lvl1 0% potem pa se takoj zvisa:D



P.S lvl ni vse :D

Razerzone ::

ja recimo ko vstopim sm lvl 1 0%, potem malo igram sem lvl 1 27% (vem daj to mau) ampak vseen, in poj ko drugic przgem igro sm spet lvl 1 0%.

*ziga* ::

no idea:\ sam ne pozab lvl ni vse!!!!!

*ziga* ::

drgac ti pa js kaksen account prodam za zelo nizko ceno:D

Matej_K ::

Sem inštaliral ta nov verzijo in se na novo registriral na warrock...seveda izgubil vse levele in procente ampak sedaj ko grem v špil mi noče zvok delat...nevem zakaj..pri prejšni verziji mi je deloval normalno!!!!
... .. .

miko 55 ::

ja na začetku je tako, ko vstopiš v igro pa pokaže dejanske.

mal je zadeva še hroščata, a je zakon:D
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713795 (7105) r3tro
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461493 (23788) Meizu
»

Dekaron

Oddelek: Igre
123021 (1825) Bananovec
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837609 (4846) pr0sac
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333146 (2204) jlpktnst

Več podobnih tem