» »

Dekaron

Dekaron

ZeRo_X ::

Nisem prepričan ampak mislim da še ni teme na to igro :D
No v glaunem, 2. aprila je izšla open beta MMORPG igre 2Moons - Dekaron.
http://www.gametribe.com/gt/dekaron.do
Že od začetka augusta lani je open beta 2moons zunaj, ampak so po nekaj mescih blockali vse EU ip-je, tako da tam se ni več mogoče registrirat, ta dekaron server pa samo europski, tako da so vsi drugi IP-ji blockani :D
http://2moons.mmosite.com/ - tukaj imate obrazložitve posameznih karakterjev, in vse potrebno za špil, kaj hočete vedet, vse maste gor :D

Če igrate, oz boste igrali povejte svoje nicke, in ste po lvlu 20 dobrodošli v guild sLOVEnija :D

evo pa še 2 moja SSja za pokušino (sem Segnale - to je healer)

Lp!
  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

subby ::

bova s frendom probala.. že kakšen mesec iščeva kakšen nov mmorpg za sprobat

ZeRo_X ::

Ta mmorpg se ti po mojem splača, ker je res zelo lahko lvlanje, in si dokaj hitro high lvl, v primerjavi z drugimi špili:))
Lp!

Izi ::

A se je treba kje kaj registrirati, da dobiš ID in password ali kako to gre pri tej open beti ?

Edit:
Sem našel gumbek "Register" in se prijavil :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Izi ::

Moram reči, da sem prijetno presenečen nad to igro, zato bom napisal par besed.
Pričakoval sem še en MMORPG, ki se izgubi v morju ostalih, ampak tale Dekaron oz. 2Moons, precej izstopa iz povprečja in to tako, da že lahko delamo primerjave z legendami kot sta naprimer WOW ali Lineage 2.

Grafika je odlična. Uporablja večino DirectX 9 efektov, tako, da če vse nastaviš na maximum zgleda skoraj kot, da se sprehajaš po Crysisu :D
Resolucije podpira vse možne, sam igram na 1920 x 1200, pa je vse vredu, edino tekst v oknih ko komuniciraš z NPC-ji je pri tej resoluciji že kar precej majhen.

Kljub temu, da je še beta, deluje igra brez problema. Client na disku zasede 1,8 GB in vse, vključno z GameGuardom deluje brez problema tako na XP-jih kot na Visti.
Server deluje brez problema in hitro. Posodabljanje mi je letelo z polno hitrostjo, Pingi so zanemarljivo majhni, logiranje deluje brez problema in v trenutku, na serverju, ki je samo eden sem videl na stotine ljudi in ni bilo opaziti nobenega laga ali kakšnih podobnih problemov.

Sistem igranja je precej podoben staremu mmorpg-ju "With Your Destiny" iz leta 2002, z to razliko, da so ga popolnoma posodobili in priredili za današnji čas.
Questov je kar precej, tako, da grindanje nikoli ne postane edina naloga. Z questi precej hitreje dosegaš nove levele kot pa samo z grindanjem.
Treba je seveda priznati, da je večina questov tipa "pobij določeno število monsterjev in pridi nazaj po nagrado", ampak vseeno bolje kot nič.
Seveda ni izostal ribolov, ki je v današnjem času postal skoraj obvezen v vsakem mmorpg-ju, ki da kaj nase :D Z ribolovom se da ujeti kar nekaj uporabnih predmetov.
Poleg ogromnih območji na površju, je tudi precej podzemeljskih "dungeonov"
Treba pa je omeniti, da pri določenih questih dobiš čisto privatne podzemne ječe, ki jih moraš bodisi očistiti golazni ali v njih narediti kakšno nalogo, kar nikakor ni običajno za mmorpgje.

Majhna zamera gre samo raznolikosti karakterjev, ker na začetku ne moreš svojega junaka prav nič spreminjati niti po izgledu niti po lastnostih. Vse kar je na razpolago je 6 popolnoma različnih karakterjev in konec. Niti spola si ne moreš izbrati.
Je pa kasneje z razporejanjem 5 točk na level možno svoj lik oblikovati na precej različne načine, kar seveda pomeni, da ga mimogrede povsem zavoziš :D
Seveda je jasno, da bojevniku ne povečuješ mane, ki jo ne potrebuje, je pa vedno vprašanje ali mu povečevati moč, da bo hitreje ubijal ali pa življensko energijo, da bo težje umrl, ali pa vsakega malo.
Cilj je jasno PvP, kjer se v boju z ostalimi igralci pokaže kako uspešno si razporedil točke.

Naj še opozorim, da se igre lotite samo, če imate dovolj prostega časa, ker kot je za mmorpg-je značilno se zna hitro zgoditi, da povsem zamenjate dolgočasni "real life" za razburljivi "virtual life" in potem vas nihče več ne vidi, dokler enkrat ne pridejo zdravniki po vaše usmrajeno truplo >:D
Pa zadeva je zastonj (dokler je v beta stanju, ki bo verjetno trajal kar nekaj mesecev).

Lonček ::

Že ene 5 dni igram ta mmorpg , sm lvl 40+ in moram rect da je izpolnila mo ja pričakovanja. Grafika je odlična in efekti ma da sploh ne govorimo so presneto dobri. Imaš 6 classov, veliko skillov, map, in veliko funkcij. Če pa hočte zvedet vec pejte na http://www.dekaron.com/

DOOM_er ::

eno uprašane. Ket se uhka registriram?

EDIT: sm pogruntu da sm se že registriru.

A drgač obstaja še kkšn F2P MMORPG, k ni glih navadno korejsko sraje
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

ashley_ny ::

hej .. a vi vsi igrate u hellionu al tut v sizu
js že igram toel stvar,2-3 leta .. sam mam vedno premore po kake 6 mescov .
trenutn sn 58 lvl ..
če je kdo v sizu,pa bo kdaj v crespotu ,naj pošle kako psoročilo
08moons
sem :) ajd čawww.

Outsajder ::

Eh to sem igral pa sem se po 1 uri naveliču:P(samo še eden izmed mnogih bedni mmorpgjev za moje pojme)

bajsibajsi ::

Acclaim je ravno te dni "propadel" oz. zaprl vse svoje online igre; z izjemo neke Facebook crap igre. 2Moons so od njih prevzeli GameHi(ali kaj so ze?) v svojo verzijo Dekaron. Baje je ravno se pravi cas za prenos karakterjev/racunov.

zupanman ::

Sm špilu, nehu, neki cajta nazaj hotu začet spet špilat pa ni blo več acc. Tok da nej se jebe***.
Od mmorpgjev je KalOnline še zmer največji WIN.

bajsibajsi ::

KalOnline je v k****, ker imajo najslabsi customer support, kar sem ga kdaj dozivel v katerikoli MMO igri. InixSoft bi bilo treba zapreti; a kaj ko se varno "skrivajo" v Koreji.

Bananovec ::

zupanman je izjavil:

Sm špilu, nehu, neki cajta nazaj hotu začet spet špilat pa ni blo več acc. Tok da nej se jebe***.
Od mmorpgjev je KalOnline še zmer največji WIN.

Po mojih izkušnjah ne obstaja še noben MMO(rpg), ki bi bil dejansko vreden porabe xxx-ur časa in naziva FREE. IMO še je vseeno bolje plačevati za WoW kot pa neki "free" v smislu wnb elite pro motharazčefuk MMO.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre ki lahko zrušijo vladavino World of Warcrafta

Oddelek: Igre
416232 (2382) Dpool
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333912 (3352) bdoxx
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837876 (5113) pr0sac
»

[MMORPG] ArchLord

Oddelek: Igre
141563 (1381) strictom
»

[MMORPG] 2Moons

Oddelek: Igre
81736 (1484) Tr0n

Več podobnih tem