» »

MMORPG

MMORPG

tt2 ::

Katere igre (mmorpg) vse so brez mesečne naročnine??? Edina, ki jo poznam je Guild wars !!!

Pegaz ::

Legend of Mir3 US version

F2_Silberpfeil ::

za dolge ure na sihtu je zlo fajn www.runescape.com

DOOM_er ::

kaj pa delo
Robots will steal your job. But that's OK

tt2 ::

mene zanima, če bo Guild Wars normalno delovala na cel 2000, 256 ram, radeon 9000, ali pa bo potreben boljši računalnik????

Tr0n ::

Bo deloval.

Minimum System Specs:

* Windows® XP/2000/ME/98
* Intel Pentium® III 800 Mhz or equivalent
* 256 MB RAM
* CD-ROM Drive
* 2 GB Available HDD Space
* ATI Radeon 8500 or GeForce 3 or 4 MX Series Video Card with 32MB of VRAM
* 16-bit Sound Card
* Internet connection
* Keyboard and mouse

Recommended System Specs:

* Windows® XP/2000/ME/98
* Intel Pentium® III 1GHz or equivalent
* 512 MB RAM
* CD-ROM Drive
* 2 GB Available HDD Space
* ATI Radeon 9000 or GeForce 4 Ti Series Video Card with 64MB of VRAM
* 16-bit Sound Card
* Internet connection
* Keyboard and mouse

Vantage ::

Lineage 2

Matwic ::

No za Guild Wars nebi mogli res rect, da je pravi Massive Multiplayer Online Role Playing Game, manjka tsti Massive.

Eni izmed najpopularnejsih in tudi najboljsih zastonjskih MMORPGjev so tile:

Anarchy Online: Izmed vseh teh naslovov je ta se najkvalitetnejsi. Navsezadnje je bil se nekaj casa popolnoma komercialen, zdaj pa lahko igrate osnovno igro zastonj. Ce se vam pa zahoce po dodatkih, boste morali pa placati dodatek ter potem zaceti placevati se narocnino.

Download: http://www.anarchy-online.com/content/downloads/tryout/


Kal Online: Naj bi bila igro dobra narejene, samo malo trpi pri vsebini. Naj bi bilo zelo malo drugih stvari za poceti razen pobijanja posasti.

Download: http://www.kalonline.com/


Knights Online: Nikoli nisem igral te igre, samo kolikor sem slisal, pravijo, da je spodoben zastonjski MMORPG.

Download: http://www.knightonlineworld.com/


Rose Online: Igra jo veliko ljudi, samo nekaterim se bo igra zdela ze tako lustkana, da bo vse skupaj postalo ogabno. Vsekakor si poglejte filmcke in screene preden zacnete downloadati zadevo.

Download: http://www.roseon.com/index3.asp


FlyFF: Po slikah zelo podobna Rose Online, kaj vec pa ne morem povedati, saj se nisem mogel prisiliti, da bi te dve igri preiskusil. Preprosto me svet v igri prevec odbija.

Download: http://english.flyff.com/

tt2 ::

A Lineage 2 je tudi brez mesečne naročnine??

strictom ::

Pri Guild Wars je zakon to da je veliko več timskega igranja kot pa pri WoW npr.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

PARTyZAN ::

Lineage II je treba placevat. 8k/3 mesece.

ahac ::

Po moje se bolj splača plačevat naročnino za dober mmoprg (recimo takega, ki ga redno plačuje 4 miljone igralcev) kot pa igrat neko dolgočasno zastonj zadevo.

Dobro je pa probat špil preden ga kupiš.. pri frendu ali kaj takega.
GW res nima naročnine.. ampak jaz sem se naveličal nekje pri lvl 7 in nehal igrat. WoW pa še vedno skor vsak dan igram po par ur... torej vsak mesec veliko več, kot sem GW vse skupaj.
Tko, da.. lahko, da ti je nek špil všeč ali pa ne. Treba je probat.

STRiCtom:
Do lvl 60 pri WoW res lahko soliraš, ker je tolk questov, da ni problem izbrat samo solerske (čeprav tudi teamskih je veliko).

Ko si pa enkrat lvl 60 in v guildu, ki dela PvE raide vsak dan je pa čisto drugače. Na raidu je 40 folka in vsakdo mora vedt točno kaj delat pri vsakem bossu. Pa pred kakšnim res hudim raidom je treba pripravit razne napitke, itd.. za kar je treba sodelovat že vsaj nekaj dni ali tednov prej (materiali, recepti, itd..).
In seveda smo tudi na teamspeaku.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

strictom ::

Pri GW je pa tako za vsak quest le da v majnših skupinah. Za solo sploh nimaš šanc razen če nisi kr dober. Al pa večji lvl ko pa mobi v tistem qestu. Guild Wars ma veliko bolj porihtano to skupinsko igranje kot WoW. Pa naj reče kdo kar hoče.

Je pa rak nekaj stvari ki je boljših pri WoW. Npr.: več orožij, ščitov, spellov, ... ampak to pomojem ne odtehta tistega extra keša ki ga morš odštet vsak mesec.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ahac ::

Guild Wars ma veliko bolj porihtano to skupinsko igranje kot WoW. Pa naj reče kdo kar hoče.


Ja, to se čisto strinjam. WoW ima slab sistem iskanja skupine. "Meeting stones" nihče ne uporablja in gre vse preko LFG chata. Se je že zgodil, da sem bil za instance skoraj previsok lvl, ker se mi prej ni dalo iskat skupine. In tudi zdaj (že kar nekaj časa lvl 60) še vedno nisem naredil celega kupa questov v instancah. Drugače je pa z raidi, ki jih dela cel guild. Za tisto se pa itak prej ve kdaj bo in tam je pravi teamwork. Pickup grupe so brezveze.

Glede denarja sem pa že reku.. že par mesecev igram skoraj samo WoW. Za špil zapravim vsak mesec več časa, kot kateregakoli drugega.
Bolj se splača plačevat WoW, kot vsak mesec nabavit nek špil, ki ga končaš v 14 dneh. ;)
Zame bi bil nakup GW "waste of money" glede na to kolk ga igram, za WoW pa z veseljem plačam. Nekaterim je pa GW velik bolj všeč in bi bilo plačevanje WoW brezveze. Torej.. ne gledat samo na ceno, ampak probajte!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Slo-One ::

kaj ve kdo kakšna ja razlika med

http://www.knight-online.com.my/

in tem

www.knightonlineworld.com/ (toto špilam)

vem da je neka razlika ker uporablja drug klinet

Slo-One ::

bi mi kdo prosim povedal

BlazP ::

slo-one: To je en od spilov ki jih trzi E-games. V bistvu sploh ne delajo igrc ampak jih samo kupujejo, pa postavijo serverje. Sem igral en njihov spil Cronous. Slabsega supporta se nisem videl pri nobeni drugi igri. Gamemasterji so bili part time zaposleni, niso imeli pojma o igri, njihova odzivnost je bila na podnu, dosegljivost pravtako. Nekaj casa je bil Cronous v open- beta fazi (dalec od koncne verzije), pa so se pri E-games odlocili da jo bodo naredili pay2play, kljub samim pritozbam na forumu, kaj vse je s spilom narobe in kaj bi morali dodelati. Hekerjev in cheaterjev se nikjer nisem videl toliko kot v Cronousu. Medtem ko se je vse to dogajalo, je bil drug njihov spil Knights Online kaksnega pol leta pred Cronousom. Velika vecina playerjev je bilo tako nezadovoljnih, da so preprosto zapustili spil. Nekaj obupancev se vztraja v tistem praznem svetu, pa se tolazijo, da z naslednim updateom se bojo stvari spremenile. Absolutno stran vrzen cas.

Strumf ::

Probaj DarkSpace Asia! Ta je zastonj, tudi po preteku free trial-a, samo kontaktirati moreš enega moderatorja, pa ti da full dostop.

Slo-One ::

ki pa najdem moderatorja

Strumf ::

Pojdi na forum, pa jih boš videl kar nekaj naštetih. Pošlji zasebno sporočilo enemu, da ti je potekel free trial, pa ti bo odklenil igro (zastonj!). Primer moderatorja je Maxli7254.

Če ti pa to ne gre, pa malo prečitaj po forumu, pa boš našel navodila, kaj narediti.

Slo-One ::

kaj drugače je treba toto igro plačevat???

Strumf ::

Ne, DarkSpace Asia je zastonj nonstop. Plačuje se DarkSpace North America.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Strumf ()

Slo-One ::

kaj je anarchy online zastojn če se zaj registriram je zastojn za vedno al samo do januara

ahac ::

Vedno.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Slo-One ::

GunZ nabijanje v prazno zlo fajn ko bo prišel QUEST MODE.

War Rock

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

strictom ::

Sam nebi štel WarRocka med MMORPGje.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

bozjak ::

hmm očitno folk šteje špil pod mmorpg sam da vid da vsebuje lvle :P... war rock vsekakor ni mmorpg...

Lp

Chronoboy ::

Jaz bi war rocku rekel (m)mog - (massive) multiplayer online game. Massive v oklepaju, ker ne vem, ce ga igra veliko ljudi ali ne.

Slo-One ::

Igraš igro vojako.
Vlogo vojaka.

pitts ::

pa zaj tak pride ragnarok 2 vun pa bo zastojn :D
Yeah

puda ::

Mene pa zanima, če v kratkem kkšna dobra free MMORPG špila pride vn???

Pegaz ::

Boljš da ne igraš MMORPG-jev. Škoda zapravt tolk časa za eno neumno igro.

Pimoz ::

TIBIA...all the way>:D

jlpktnst ::

Ja wtf je s Tibio? Sem igral nekaj časa, pol mal pavze, pridem nazaj pa mi je acc zginu 8-O

Mah ja. MMORPG je dobesedno res metanje življenja (ne denarja) skoz okno. Sicer srečaš ogromno ljudi itd. Ubistvu gre pri mmorpgjih bolj za druženje kot za igranje. Zato pa je tolk grindanja - da se lažje pogovarjaš vmes. Pa grind bolj spominja na real-life.

Zastonj so večinoma razne open-bete, da boš pa nasploh zastonj igral... well to so pa privat severji. Siva cona pač. Zdej so recimo zaprli dost Lineage 2 privat serverjev v sodelovanju z FBI (US only). Vse piše na L2 domači strani.

L2 se mi zdi da ma še največ privat serverjev in najbolj porihtane.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67260341 (13371) kr?en
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849500 (4802) Buggy
»

dobre MMORPG??

Oddelek: Igre
363897 (2700) ahac
»

mmoprg

Oddelek: Igre
141225 (947) dolenc
»

SWG or WoW?

Oddelek: Igre
272492 (1974) Dead_slayer

Več podobnih tem