» »

ATI RAGE FURY MAXX

ATI RAGE FURY MAXX

ilanium ::

Če ima kdo slučajno slednjo grafično kartico, naj mi prosim sporoči kako je spedenal gonilnike. Nikakor mi ga namreč ne uspe, da bi laufal več kot 640*480*16 barv, torej totaln poden. Driverje sem dal najnovejše z ATI -ja, OS so pa Windows ME.
Zadeva je sicer dvoprocesorska pošast z 64 MB, ampak kaj ti nuca ko ne dela... Prekleto sranje.

jRk0 ::

1. Zbrisi win me:), pa daj rajse win98 gor.
2.meni graficna ni delala na 4x agp, pa sem mogo na 2x prestavit, potem pa sem se z drajveri ful jebo, pa je slo na koncu.Prvo ti zazna en cip, ko pa resetiras, pa se drugega in mores dvakrat resetirat torej. Meni je potem delalo vse normalno, pa z najnovejsimi drajveri potem ni blo nekih tezav pr igrah. Zaj ko pa mam winxp, pa mi graficna sploh noce delat prav, ecpra dela na 1024x768 32bit, pa vse steka, igre pa sploh ne delajo. Pa se racunalnik se je kar sam resteiral (pojma nimam zakaj), mam zaj tacas 2mb graficno notri:).

V glavnem, mogo se bos malo jebat, da bos vse zrihto kot je treba. Pa pomoje, da ti bo v win98 vseeno bolje delala.
You fuck up once, you loose two teeth.

ilanium ::

Hvala lepa za nasvet oziroma priporočilo...
Ker sem res že izčrpal vse svoje moči, trenutno poskušam še zadnjo zadevo ... namestiti nove driverje za WinME za AGP slot za mojo matično ploščo.
Če ne bo šlo, leti vse skupej dol pa Win98 SE gor :)

ilanium ::

Ta kartica je totalen poden. Po dolgotrajnem jebanju je začel frizat tudi Windows 98 SE. Sedaj sem poknil not dobro staro 2MB S3 in deluje odlično...
Če kdo hoče kartico z 32x večjim spominom, z enim procesorjem več in z ogromno procesorsko premočjo, naj jo gre izbrskat na Tenetiško smetišče.
ATI RAGE FURY MAXX sedaj tudi dejansko smrdi.

danielka84 ::

men je isto delalo, ko sem še ga mel:\...
na cdju so neki fajli; AMD-VIA.exe... pa še mnogo teh je..
ti samo izberi fajl - katero imaš (proc/chipset) pa instaliraj, potem bi ti moglo delat....
ni-da-ni

jRk0 ::

Hehe:) te si naredo tak kot jaz, samo da je meni v win98 vse super delalo v bistvu (zaj v xpjih pa nikakvo)
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z grafiko v igrah!

Oddelek: Pomoč in nasveti
241428 (994) ska-core
»

Namestitev grafične RADEON 9000PRO

Oddelek: Pomoč in nasveti
191447 (1119) ali3n
»

Win XP[ za/proti ] (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
754828 (3630) CaqKa
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585043 (4185) andrej
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
774978 (4097) Simko

Več podobnih tem