» »

problem z diskom in grafo

problem z diskom in grafo

alo ::

1. DISK: ob zagonu racunalnika se naloudajo winsi in kar je na desktopu ali internet oz. igre lahko takoj uporabljam, problem je ce hocem dostopad do diska expolrer(my computer) se odpre in zacne lucka migat levo desno priblizno 5min, sele po 5-ih minutah lahko disk uporabljam, imel sem antivirusni program nod32, sedaj imam sophosa tko da ce ima kdo kaksno idejo (razen formata), ker sformateran je biu predkratkim.

2. GRAFICNA KARTA: moj drugi problem je pa tale imam GF5500pro do pred kratkim je delovala odlicno, sedaj pa se mi ob zagonu racunalnika izrisuje cez cel ekran razlicne stevilke, procenti nakratko znaki vseh vrst. Problem je pa ta da mi ne pride niti do biosa, ampak samo do cisto zacetne strani kjer pise proizvajalec in kera karta je (potem se nalouda bios), kondelni so vredu (niso napihnjeni), sem pa montiral nov hladilnik in je biu precej velik, ampak jedro je zastiteno z heatsprederjem in ni sans da sem ga odlomil alo odkrusil , stika pa tudi nisem naredil, tako ce ima kdo kako idejo razen to da jo vrzem v smeti je dobrodosla

lp

Sparky69 ::

Mogoče grafe nisi mogel do konca poriniti v slot, ker imaš prevelik hladilnik? Pa daj še starega nazaj, pa še enkrat probaj.

Probaj odstranit protivirusni program, če bo kakšna razlika.
World is my playground

Shark-357 ::

Karto ima porinjeno do konca tudi star hladilnik smo montirali brez uspeha...
Jaz bi rekel da je z modanjem hladilnika naredil stik na karti zato ker artefakte kaže...
Glede diska pa za začetek bi blo dobro pognat powermax da vemo pri čem smo

alo ::

res škoda za karto disk je pa treba zrihtat prvo z tem programčkom nej ga skenera pol bomo pa vidl thx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kalkulator za minimalno moč napajalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
577206 (6615) solatko
»

Intel pentium 4 Northwood 2.4 ghz

Oddelek: Navijanje
401944 (1305) fire_3
»

kdo je kriv: napajalnik, matična ali grafična

Oddelek: Pomoč in nasveti
91200 (954) RealSlimShady
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73231589 (18416) OwcA
»

Hardwerski problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
17984 (779) BlackHole

Več podobnih tem