» »

Pretvorba AVI za delovanje na DVD playerju?!

Pretvorba AVI za delovanje na DVD playerju?!

HyprNewton ::

Na tem forumu sem nov in potrebujem pomoc. iskak sem z brskalnikom in iskal kej podobnega kot sprasujem jaz, ker nism nasel odpiram novo temo. Z neta sem potegnil film z koncnico .avi rad bi ga ''spekel'' z dvd pekacem da bi ''spilal'' na dvd playerju (brez podpore dvix) imate kaksno zamisel kako bi se to dalo naredit??
Z nerom sem poskusal pa javi da file ni pravi za pretvorbo v dvd, skratka help!!

Lp

StratOS ::

"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

#000000 ::

Ugibam, kaj pa firmware nadgradit pomojem bi tud šlo. LP

HyprNewton ::

Hvala vam za vse odgovore ravno sedaj delam in upam da bo delovalo!
Vidim da sem ga ze pihnil, pri odperanju teme (narobncno podrocje) pardon pa brez zamere!!:O

#000000 ::

Jah spodoblo bi se če bi razložil kako si to rešil. LP

HyprNewton ::

Zaenkart se zadevo resujem, ko (ce) jo bom resil sem bom vsekakor oglasil in povedal kako sem naredil! Ce nebom resil se bom tudi oglasil in povprasal bolj podrbno!:D

#000000 ::

No sej to me je zanimal kako to rešuješ, v bistvu me ne zanima kot osebo, ampak je fino da se napiše kako si kej uspel rešit, zaradi drugih ki tega ne vedo. Brez zamire in LP

HyprNewton ::

@#000000 ti cist razumem tudi jaz se jezim ko iscem in potem koncn najdem.....
in zgodbe je konec pa 2-3 postih

Z neta sem snel program WINavi video conventar(trail), z njim se bolje znasel kot s tistim ki ga je predlagal @StratOS (ne vem zakaj enostavno mi je bil bolsi
:D ). Sledi izberes ustrezno funkcijo iz dvd v avi ali obratno. Potem izberes film in izberes kam zelis shraniti in to je to.

clint ::

Ker je moja težava zelo podobna, bom kar tule dodal svoje vprašanje. Rad bi posnel 5,6 filmov, večinoma so v AVI formatu, kakšen tudi v Divx, pa me zanima, kako bi jih najlažje presnel na DVD, da bi jih potem lahko tudi gledal na kakšnem neračunalniškem predvajalniku. Zaenkrat bi jih posnel brez podnapisov, se pravi kar v originalnem jeziku ?

Prosim za nasvete glede postopka. Kateri program bi bil najboljši za to, ker jih je na internetu kar veliko, potreboval bi pa kakšnega univerzalnega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077106 (19242) CaqKa
»

Hd kamera, tv .... itd

Oddelek: Zvok in slika
353396 (3038) JOKER
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11927961 (7397) LexLuthor
»

Snemanje avi filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
373144 (2540) gruntfürmich
»

Software za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
112024 (1739) IceIceBaby

Več podobnih tem