» »

Apple Store v Avstriji in nakupi pri njih

Apple Store v Avstriji in nakupi pri njih

Keyser Soze ::

Da ne bom pretirano smetil v novicah bi vprašal kar tule. Je že kdo kupoval v internetni štacuni Apple-a pri naših sosedih Avstrijcih?

Zanima me predvsem glede dostave. Če je morda možna dostava v Slovenijo. Če pa ni, pa morda na "lager" ali kako že gre tisto z "ležečo" pošto?

P.S.: Problem je predvsem pri znanju nemščine. Angleške opcije strani pa nimajo.

billy ::

A lahko daš link do štacune ?

Keyser Soze ::

Evo povezava...

Sem čisto pozabil...

Bi rad kupil tegale iPoda Nano za darilo, pa še lasersko bravuro dobiš za isti denar. Skratka špica. Samo problem je ker nikoli nisem kupoval čez mejo in nimam izkušenj s tem. Časa je pa dober teden.:'(

Keyser Soze ::

Klinc. Pošiljajo samo v Avstrijo. Pač samo v tisto državo, v kateri imajo sedež.

Ima mogoče kdo kakšnega znanca blizu slovensko-avstrijske meje? Pa da bi bil pripravljen za kakšnih 5 tisočakov nagrade prevzeti pošiljko in jo nato poslati na moj naslov, ali pa bi jo prevzel osebno pri njemu?

Bi bil very, very happy.

P.S.: Saj nerad prosim takšne zadeve, ker je rahlo neugodno, ampak druge opcije zgleda da nimam.

IceIceBaby ::

Kaj pa manjka slovenskim trgovinam ? Za EPL vem da imajo skor iste cene kot v EU (+- kakšen procent, ampak ni bistveih razlik).

Keyser Soze ::

Jah, približno nič. Tako kot še mnogim drugim po Avstriji in Nemčiji, ki pošiljajo v Slovenijo.

Le graviranja ti ne ponujajo. Kar pa v veliki meri pripomore k temu, da stremim k nakupu v tej trgovini.

P.S.: Ni nikogar, ki bi lahko pomagal?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EU spletne trgovine - višja cena za slovenskega kupca

Oddelek: Kaj kupiti
294859 (3870) Mr.B
»

iPhone 3G (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
23025296 (9818) eieieie1
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30325845 (14165) mirkuma
»

Kje poceni dobiti Antec True Power 430 (morda 380)?

Oddelek: Kaj kupiti
221340 (1102) boštjan

Več podobnih tem