» »

iPhone 3G

iPhone 3G

1 2 3
4
5

d0rK ::

Kaj ti sploh korist zaklenjen telefon? 3rd party unlocka se ni. Vsaj ne za v2 software.

THE1B1 ::

A ga je res tako tezko odkoderat all ???

Tako če bi potreboval najn najnovejsi softver :D rajs mam 50€ v zepu ane ?? ka pravite ostali

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THE1B1 ()

Ciklamen ::

Malce sem bral vaše poste na začetku, glede polemik zakaj se ga ne prodaja v Sloveniji..

Nekje sem prebral (kaj vem že več kje..), da ga (mislim da Mobitel) ne prodajajo zato, ker se ne da odstranit baterije (kot pri ostalih napravah)..

Zdaj v kolikor je ta izjava pravilna ali ne, nevem...

OrkAA ::

Ta izjava ni pravilna, ker iPhone ima odstranljivo baterijo. Odstranijo ti jo namreč na servisu, če želiš.

Ciklamen ::

To sem mislil...da se ne da odstranit, da bi jo sam ven vzel (kot pri ostalih napravah, ko potegneš zadnjo plastiko dol in odstraniš baterijo)

THE1B1 ::

To sem mislil...da se ne da odstranit, da bi jo sam ven vzel (kot pri ostalih napravah, ko potegneš zadnjo plastiko dol in odstraniš baterijo)
To pa drži !!

Ciklamen ::

mislim da je bil to razlog da ni v prodaji..

OrkAA ::

Ok, še enkrat. To ni bil razlog, da iPhone ni v prodaji.

Ciklamen ::

No, jaz sem pač napisal da sem nekje zasledil, in napisal sem, da jaz mislim to kar sem izrekel, nič druga ;)

THE1B1 ::

Ej kolegi zasledil sem to spletno stran in kokr vidm ni nateg
http://www.mediaeur.com/shop
kot spletna trgovina zelo dobo in kakovostno zgleda

THE1B1 ::

zelo fajn bi pa tudi bilo da tisti ki ste jih narocali v italiji da bi dal tud kaksne linke do teh strani !!!

Ciklamen ::

Hmmm, cene so nenormalno nizke...

Primoz78 ::

Haklc je ker tale Iphone 3GB NI ODKLENJEN...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Keyser Soze ::

Haklc je v tem, da obstaja tudi odklenjen. Za ne dosti večjo ceno. So pa cene PREnizke.

Je še en haklc, ki ga IMO noben od nas ne vidi.
OM, F, G!

THE1B1 ::

a to je pol nateg al ka ???

Keyser Soze ::

Če se ti zdi Iphone 3G 16GB, odklenjen, z vso stadnardno opremo, nerabljen in še zapakiran, za 300EUR normalna ponudba... Pol ni nateg.

Če pa mal pogledaš cene drugje po netu, se ti pa vseeno mičkn čudno zakaj hudiča so v povprečju od ostalih cenejši za cca. 300EUR.
OM, F, G!

THE1B1 ::

:D a zj pa kao da se iphone 3g 16gb neda dobit za 450€ :D vda se da sm z mel ponudbo :D oz sem ga ze lahko kupil a sem si rekel saj nism tk nor da bi dal tok za telefon

Keyser Soze ::

Nov? Nerabljen? Z garancijo?
OM, F, G!

rudmajstr ::

Ma kok je bedno k ni pr ns k da smo eni primitivci

LuGi ::

Sej ga mas pr tusu za 99E v paketu 50 :))

Ciklamen ::

pa plačaš več kot 1000€ za vse skupaj čez te dve leti (če se vežeš za 2 leti no), kar se definitivno ne izplača..

LuGi ::

Kupis samo ce se ti splaca vzeti paket..ce ga dejansko potrebujes in telefoniras toliko ne pa zato da bos dobil telefon za 99€

THE1B1 ::

LUGI popolno se strinjam

markk1 ::

bom kar tole temo uporabil. Kaj ima zdaj simobil to za en paket iZame za iPhone? ve kdo?

Ciklamen ::

Paket iZAME je namenjen za vse lastnike iPhone aparata, ki radi izkoristite vsak trenutek za pogovore, SMSe in brskanje po spletu in ne marate vezav.

:)

c00L3r ::

bom kar tole temo uporabil. Kaj ima zdaj simobil to za en paket iZame za iPhone? ve kdo?

iZAME
Na strani pa piše
Naročniški paket iZAME lahko izberete tudi obstoječi naročniki Si.mobila, ki imate katerikoli drug naročniški paket in ste lastnik iPhone aparata ali pametnega telefona.
Stvar debate je, da je danes praktično vsak telefon "pameten".

Paket je za 4€ dražje od paketa triZame in za te 4€ dobiš do 2gb podatkovnih prenosov. Sicer dobiš po simobil-ovem ceniku za 4€ natanko 10mb podatkovnih prenosov. Tarifa je 0.0004 €/kb. Ali sem jaz to narobe preračunal :P

THE1B1 ::

:P sam kolegi prvo mormo prit do iphonov :D

Rauby ::

:P sam kolegi prvo mormo prit do iphonov :D


Meh, iTelefon ni ovira :D Zame je ovira slaba pokritost omrežja Simobil v naših krajih :D

zee ::

Pokritost z omrezjem Simobil: DA
iTelefon: DA

Edino se mi zdi, da je Dzabest cenejsi.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

THE1B1 ::

tle so sami nategi http://www.slowwwenia.com/search?w=clas... :D

a ve gdo za kaksnega dilerja da bi se res dal dobit iphona 3g 8gb za 350€

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THE1B1 ()

THE1B1 ::

Kolegi je pa moznost da to tud ni nateg http://www.mediaeur.com/shop/index_l3.p...
ker stran je dobro izdelana in td.
Pomojem, aja pa ce kdo ve kaj vec o tej trgovini lepo prosim z resnico na dan
Hvala

zee ::

Telefon je zaklenjen.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

darkolord ::

Najbolj sumljivo pri teh trgovinah je, če nimajo nobenega artikla, ki stane manj kot recimo 120 eur... To je prav tipično za nategunske strani (ker ne moreš na poceni artiklu "probat")

Jaz pravim: tace stran.

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

Pa kr en random tekst (Offers will Finish at 12.00 AM). Ce si resen napises vsaj casovno cono, ceprav itak ti je vseen, ce gre za cudno stran.

THE1B1 ::

no glih prej sem gledal ce majo kaksn produkt pod 100€ in sm opazo da ni

Se pravoi trgovine ki iamjo tudi cenejse izdelke je bol ali manj resnična ??? (oz po tem sklepamo)

A ve gdo za kaksno stran ki resnično obstaja, da prodaja iphone 3g za 350€ ???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THE1B1 ()

Alan ::

Uh uh, men kar nekaj stvari ni jasnih, pa vrjamem da še marsikomu niso, zato bi šu kr lepo počas.. Resno razmišlam o nakupu 3g iphona, pa mi je useeno če ma pomankljivosti ker mi je enostavno neki posebnga in mi je res lep.. Sam ne razumem pa naslednje stvari..

Naprimer da js kupim iphone v italiji, brez vezave, za 500€ al kolkkoli je pač že cena za 8gb, prnesem zadevo v slovenijo, dam noter mobitel sim kartico in stvar dela? Ker je pač odklenjen na vsa omrežja? A je to tko? :)
čez npr. 2 mesca pa pride update.. Js si ga naložim prek itunesa ane, zdej me pa zanima, ali se bo telefon zaklenu? Ali bo vse normalno delovalo?

No to je en način nakupa.. Drugi način je, da kupim prek bolhe. Me pa zanima če ma kdo kej izkušenj s tem, ker sem zasledil da piše telefon je odlkenjen, spet drugje neodklenjen, tukaj je mišljeno odklenjen za vsa druga omrežja aneda?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Mavrik ::

Naprimer da js kupim iphone v italiji, brez vezave, za 500€ al kolkkoli je pač že cena za 8gb, prnesem zadevo v slovenijo, dam noter mobitel sim kartico in stvar dela? Ker je pač odklenjen na vsa omrežja? A je to tko? :)
čez npr. 2 mesca pa pride update.. Js si ga naložim prek itunesa ane, zdej me pa zanima, ali se bo telefon zaklenu? Ali bo vse normalno delovalo?


Ta telefon je odklenjen ja. Prineseš domov, vtakneš SIM kartico in zadeva dela. Tudi posodobitve lahko normalno nameščaš, saj je telefon odklenjen s strani Appla in bo tak tudi ostal.
The truth is rarely pure and never simple.

THE1B1 ::

Ej kolegi kak je to misljeno Nacin dostave in placila : Kurirska - Bančno nakazilo

root987 ::

Nakažeš z bančno transakcijo?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

THE1B1 ::

to je pol tko pa western union

Keyser Soze ::

Kolegi je pa moznost da to tud ni nateg http://www.mediaeur.com/shop/index_l3.p...
ker stran je dobro izdelana in td.
Pomojem, aja pa ce kdo ve kaj vec o tej trgovini lepo prosim z resnico na dan
Hvala

En simple Google query ti da jasen odgovor. Stran je nategancija na kvadrat. Ljudje, ki so tam naročili niso prejeli artiklov. Zgolj lažne tracking številke. Prijave so že romale na policijo, tako da bo stran IMO kmalu odstranjena.

P.S.: .it verzija strani je bila že ukinjena zaradi prevare.
OM, F, G!

THE1B1 ::

kva ti pa pomen google query ???

THE1B1 ::

Zivjo kolegi spet sem našel eno spletno stran kjer prodajajo dokaj poceni iphone 3g
http://www.elettroshoponline.com/dettag...

ali je ze gdo mogoce tu narocil kak staf

aja pa zanima me koliko stane iphone 3g 8g v švici ??? (seveda brez narocnine)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THE1B1 ()

Gandalfar ::

nikjer ga ne dobis pod 500 evrov brez narocnine. Sprijazni se no :)

THE1B1 ::

ne ga srat

:P

WTF a bo kdo se kej napiso ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THE1B1 ()

THE1B1 ::

Pa sem spet naletel na eno spletno stran
http://www.xmastronic.com/index.php?cPa...
Zelo me je presenetila cena iphona, za ostale telefone je res prava le za iphone je nizka 8-)

Alan ::

nekje sem zasledil, da če kupiš iphona v italiji potem v sloveniji nekaj ne dela vredu..ne prikazuje telefonskih številk oz nekaj takega..kakšne izkušnje mogoče?

ti lahko potem tole pomaga ali ne priporočate?
http://www.bolha.com/oglas382447169/iph...

Mavrik ::

V iPhone ni vpisanega slovenskega formata številk, zato ti ne povezuje številk formata +386xx xxx xxx s številkami formata 0xx xxx xxx v imeniku (in obratno seveda). Z Jailbreakom se ta problem reši v parih minutah.
The truth is rarely pure and never simple.

Alan ::

a je potem najbolše da ga kupim v italiji naprimer in ga potem dam odklenit tukaj v sloveniji?ali pač izberem enega iz bolhe..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alan ()

JanezekNovak ::

Slovenski paket za Iphone

Tukaj poglej za rešitev problema s prikazom slovenskih številk!
http://www.euroairsoft.com/
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poleti manjša različica iPhona, brezplačen MobileMe?

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
359916 (7942) Limit-sky
»

V Sloveniji prodajajo iPhone (iz IT in HR)

Oddelek: Mobilne tehnologije
457696 (6855) huelz
»

Trdoživ iPhone 3GS (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7911082 (9132) Ciklamen
»

iPhone G3 vs. Nokia N95

Oddelek: Mobilne tehnologije
102680 (2335) Rauby
»

Worldwide Developers Conference 2008 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6713639 (7717) infiniteLoop

Več podobnih tem