» »

iPhone 3G

iPhone 3G

1
...
3 4
5
»

alexa-lol ::

ja ce je iz italije potem je odklenjen, ce ni potem bos rabil X-sim.
ce ni iz italije se ga ne da odklenit, vsaj zaenkrat.

Mavrik ::

Glejte, to nima veze z zaklepom al ne. Jailbreakat se da vse telefone in narediš doma to komot v par minutah.
Zaklep ti samo prepreči dat noter drugo SIM kartico.
The truth is rarely pure and never simple.

Skatey ::

Tudi zaklep so že rešili no. Softwaresko brez turbo sima. Mal yellowsn0w najte.
Design, elephants and stuff... www.yukaii.com/blog

alexa-lol ::

Tudi zaklep so že rešili no. Softwaresko brez turbo sima. Mal yellowsn0w najte.

lepo to, nisem vedel :)

jailbrake je pac to da lahko dajes dol tut programe k niso na app store in sicer preko cydie in installerja :)

urkrajnc ::

Si bom kar sposodil to temo. Zanima me kakšna je razlika med orginalnim Apple iPhonom 3g od tistega fake iPhona? Predvsem me zanima sama zunanjost in kako pregledat software da vidiš, da je res od Appla in ne neki fake shit.

Hvala vsem že v naprej!

root987 ::

Dej kup si eno nokio za 200e (E serija je cist kul pa dobre modele dobis ze za manj kot 200e) kot pa nek fejk iPhone.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

urkrajnc ::

Dej kup si eno nokio za 200e (E serija je cist kul pa dobre modele dobis ze za manj kot 200e) kot pa nek fejk iPhone.


Kaj pa zdaj tebi ni jasno? Jaz sem vprašal, ker ko bom kupoval iPhona, da ne bom naletel na fake iPhona. Kdo je reko da si bom kupo fake? Preberi drugič malo boljse...

Keyser Soze ::

Da bi naletel na fake telefon, katerega ne bi prepoznal že kar takoj ko ga primeš v roko in malce potapkaš po displayu, pa že kar močno dvomim.
OM, F, G!

ahac ::

Če ne boš prepoznal, da je fake... potem je itak vseeno če je. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

root987 ::

Dej kup si eno nokio za 200e (E serija je cist kul pa dobre modele dobis ze za manj kot 200e) kot pa nek fejk iPhone.


Kaj pa zdaj tebi ni jasno? Jaz sem vprašal, ker ko bom kupoval iPhona, da ne bom naletel na fake iPhona. Kdo je reko da si bom kupo fake? Preberi drugič malo boljse...

No, potem pa oprosti, sam ponavad je fake res tako boleče očiten, da skor ne morš zgrešit. :>

I thought you knew...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

dukk ::

zivjo, sem nov na tej strani in me neki zanima? kupil se kopijo iphona in mi kar vredo deluje zaenkrat, zdaj pa me zanima ce ima kdo kaj izkusenj z njim in bi mi lahko kaj povedal ce se da na ta telefon nalagat kaj aplikacij in kako? ker sem se ze igral s tem in nic kaj uspeha:) heh.

dodek ::

Zanima me, če kdo slučajno ve, če se da kupit v ZDA, v trgovini iPhone 3G brez vezave in kakšna je cena.

LP

c00L3r ::

Zanima me, če kdo slučajno ve, če se da kupit v ZDA, v trgovini iPhone 3G brez vezave in kakšna je cena.

LP

Na začetku prodaje iPhone-na se ga je dalo kupiti brez vezave in potem doma nelegalno aktivirat. Z 3G generacijo pa moraš v trgovini dokazat da si AT&T naročnik ali pa sklenit naročnino. Tako je bilo, ko sta prišla telefona v prodajo in mislim, da je še vedno nespremenjeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()

dodek ::

Eh škoda, če ne bi bilo tako bi prodali veliko več telefonov, vsaj jaz tako mislim.

steev ::

A ni v angilji pay&go? Se mi zdi da je kolega govoru.
:|

Gandalfar ::

V angliji je pay&go v O2 store.

c00L3r ::

Zanima me, če kdo slučajno ve, če se da kupit v ZDA, v trgovini iPhone 3G brez vezave in kakšna je cena.

LP

Na začetku prodaje iPhone-na se ga je dalo kupiti brez vezave in potem doma nelegalno aktivirat. Z 3G generacijo pa moraš v trgovini dokazat da si AT&T naročnik ali pa sklenit naročnino. Tako je bilo, ko sta prišla telefona v prodajo in mislim, da je še vedno nespremenjeno.

Moj post se nanaša samo na ZDA.

alexa-lol ::

zakaj bi hotel ameriskega ce ga lahko dobis iz italije :)

d0rK ::

Da na hitr klele prasam:


A je mozno namestit 3G software na iPhone prve generacije? Da mi bo potem se vedno delal v Sloveniji, seveda.

Mavrik ::

Kaj točno je za tebe "3G software"? Na prvi iPhone se da dati gor 2.2 firmware, da se ga tudi jailbreaknit in odklenit na vsa omrežja.
The truth is rarely pure and never simple.

d0rK ::

Aja?! Bi bil tako dober pa mi prilozil se par linkov mogoce?

Trenutno sem na 1.1.4 pa me ZELO mika AppStore in podobna nova sara.

alexa-lol ::

d0rK ::

Hvala ampak sem ze ucer najdu en guide in zadevo posodobil in unlockal. Koncno je iFon spet zanimiv.

Jailbreak & Unlock iPhone 2.2 (2G) using QuickPwn

MasterMiG ::

kej novega glede mobilne TV na iPhonu?
kšn posebn app??
res bi rad v avtu športTV gledu..
There is nothing to fear but the fear itself.

Mavrik ::

iPhone ne podpira RTSP streaminga, tak da močno dvomim da bo kaj v bližnji prihodnosti.
The truth is rarely pure and never simple.

voltlord ::

Jaz bi si kupil iPhone na Japonskem, pa ne pogruntam, kaka je cena. Včasih po forumih zasledim ceno 120 evrov, včasih dvesto. Ko sem bil na softbankovi strani, sem našel nekakšne cenovne plane, pa nevem, kaj to pomeni. Rad bi kupil iPhone, ga prinesel v Slovenijo in ga dal odklenit prez kakšnih pogodb. Prosim za pomoč.

whiteghosted ::

Mene zanima, če se splača nakup iphona 3g? So za njega še sploh na voljo aplikacije?

eieieie1 ::

Vse aplikacije so na voljo vsem različicam iphonov (2g,3g,3gs,4)... Edino kake zahtevne igre, na 2g ne delajo, na 3g še kar.

Če že kupuješ, kupi rajš 3gs al pa počakaj do druge polovice leta ko bo izšel iphone 5 in se bodo množično prodajali iphone 4 (vendar bodo ti še vedno dragi - okoli 400EUR)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eieieie1 ()

whiteghosted ::

Mogoče bom počako pa bom vido, kako bo z 3gs. Trenutno mam nokio 5800, pa sm si vedno želo iphona, več ko 200€ pa trenutno ne milim dat, na bolhi je kr neki primerkov pod 200€

Gandalfar ::

3G je brezveze kupovat. Kot gledam je danes vecina stvari ze iphone4 optimized s tem, da se poskrbi da na 3GS dela .. vsaj igre. 3G je tako tako .. ce ravno dela.

eieieie1 ::

Rajši še mal prišparaj oziroma ne boj škrt in nameni še rajši 50-100€ več za iphone 3gs, kot pa za kateri koli drugi mobitel (htc,samsung,nokia...), saj ti zares nebo žal! Jaz sem se preden sem prešaltal na iphone zaj**al z nakupom HTCja, ker je pač bil precej falejši in sem si enako mislil, da nebom zapravljal tolko denarja za iphona. In kmalu za tem sem opazil da sem sranje kupil in sem po pol leta 3gs kupil, tak da sem nazadje še dražje skoz prišel... No zdaj pa mam iphone 4 in drugih telefonov kar nekaj časa niti povohal nebom, ker sem tako zadovoljen s tekočim delovanjem samega iOS-a in zadev, ki ti ponuja appstore...
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poleti manjša različica iPhona, brezplačen MobileMe?

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
359926 (7952) Limit-sky
»

V Sloveniji prodajajo iPhone (iz IT in HR)

Oddelek: Mobilne tehnologije
457720 (6879) huelz
»

Trdoživ iPhone 3GS (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7911100 (9150) Ciklamen
»

iPhone G3 vs. Nokia N95

Oddelek: Mobilne tehnologije
102685 (2340) Rauby
»

Worldwide Developers Conference 2008 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6713657 (7735) infiniteLoop

Več podobnih tem