» »

nemogoce pocetje

nemogoce pocetje

SkIDiver ::

Ma kdo v midi ATX ohišju vodno hlajenje. Bi jz probu to stlačt v moje midi ohišje sam mi ni čist jasn kako. Sm že vidu nekje slike, sam me zanima če makdo od vas, da bi dal tut kak nasvet.

tec ::

Jest mam kompletno vodno v midi ATXu. Sploh ni problem, sam potem ni prostora za plato in komponente... je blo treba v drugo ohisje dat :D

VASkO ::

jaz bom mel v midiju vse, razen radiator bom montiral na nosilcih zunaj ohisja na zgornjo plosco, tako, da bo nekje 3cm nad kisto stal, nanj pa dva 12cm venta, da bota vlekla zrak ven. drugo pa vse v kisto dobis...

radiator je pac malo velik (od yugeca), 22*15cm

burekar ::

Jst mam v midiju vse. Disk sem dal v 5.25 režo in pa floppyja sem se znebil. Tak sem nardil prostor za pumpo.

Tomi ::

Bolj kot spremljam tele zadeve z vodnim hlajenjem, bolj se mi zdi, da je realna cena 20.000, ker je ponavadi treba še kupiti novo ohišje.
Si predstavljat vodno hlajenje notebookov:D?
metrodusa.blogspot.com

burekar ::

Tomi:
Realna cena je okrog 35 000.
Ogromno stvari po nepotrebnem kupiš. Sem mel neke butaste bakrene cevi, neki 120mm ventov sem skuru, pumpo pokvaru, golden orba uniču ko sem ga spreminjal v vodni blok, ogromno potrošnega materiala...
Advice: Kupite si notranji grelec za avto. Audijevega(Volkswagnovga) sem dobil na celjskem avtoodpadu ta 2000 SIT, pa hladi bolje kot ogromno bakrenih cevi skupi.

msmiha ::

Heh zanimivo mogoče boste tudi mene pritegnal, da si bom naredi vodno hlajenje.;)Kaj ima kdo kak načrt za vodni blok kako ga naredi? Vem, da je že to vprašanje blo miljonkrat postavljeno ampak takrat se nisem zanimal za vodno hlajenje sedaj me pa zanima.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

VASkO ::

boeing in morphling1 sta nacrtovala vodni blok z polzasto spiralo in pritrditvenim sistemom in ga skoraj ponudila nam, potem pa boeinga vec slisati ni. cena pa bi bila zelo privlacna 6000SIT.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32221174 (12304) Dr_M
»

moje vodno hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
628372 (5780) bodom
»

Kje kupit stvari za vodno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302655 (1905) Eddy
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517263 (12345) the_unborn
»

Vodni blok??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231824 (1296) kayot

Več podobnih tem