» »

paypal??????

paypal??????

alexxx ::

Pozdravljeni! Imam probleme s paypalom in sicer: Prijavu sm se z kartico mastercard ( NKBM )! Vse uredu in prav, a tiste cifre "Expanded Use Number" ne dobim nikjer! Cifra naj bi bila poslana 2 avgusta (Your unique Expanded Use Number was sent to your credit card ending in 2732 on Aug. 2, 2005.
) , vendar na izpisku kreditne kartice te cifre ni!!!!! 8-O 8-O Niti transakcije 1.50 evra ne vidim-zraven naj bi bila cifra! Sicer sem že nakupoval s paypalom, a sedaj je zmankalo denarja......rabm cifro, prosim povejte, kje jo najdem??? HVALA:\

Kebab ::

Morala bi biti na izpiskih naslednjega meseca. Če ni, pa zagnjavi paypal, očitno je šlo nekaj narobe..

bastadu ::

Na moji VISA-i se je pojavila na izpisu takoj zatem, ko sem šel skozi 'Expanded Use Number' proces...

jamiroq ::

imho je za paypal (in kupovanje preko neta nasplošno) zelo koristno met neke vrste internetno bančništvo (ala i-net banka pri banki koper, klik pri nlb, bank@net pri nkbm, itd.); maš vsaj takojšen pregled nad transakcijami in stanjem, namesto da čakaš izpiske...

sicer je pa tudi meni expanded use transakcija pojavila v roku par ur...

alexxx ::

Ja imam banknet! Vendar tam nič ne piše, oziroma piše samo to, da so mi 18.8.2005 bremenili račun iz naslova mastercard! Pri NKBM ni vpogleda porabe kreditnih kartic! Tko da s bankneton si v tem primeru ne morem prav nič pomagat! Problem je v tem, da meni sploh niso pobrali iz kartice 1.50 evra, kar misli da bi mi mogli, ker zraven te transakcije naj bi bila cifra! Na zadnjem izpisku od mastercard imam lepo napisano dve plačili preko paypala, 1.50 evra pa ni nikjer! Kontaktiral sem tudi že paypal, sicer italjanskega, vendar nisem nič več zvedel kot pač to da naj bi bila na izpisku ta cifra....... >:D >:D >:D

Bug ::

ellow

Kaj, Paypal je koncno mozen za Slovenijo? Ker ko sem se hotel prijavit v sistem ni bilo nikjer, da bi izbral Slovenijo. Pa tudi ko sem se prijavil na ocetovega strica iz avstrije in vnesel svoje stevilke kreditne kartice mi je zatezilo, da ta kartica ne obstaja v avstriji...

Torej, kako imaste vi resen paypal?

lp,
Bug

jamiroq ::

poglej še enkrat, je lepo med slovaško in južno afriko.

edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

jlpktnst ::

Edina debetna kartica ki jo pri nas podpira paypal je Visa Electron? Je kdo poskušal z Maestro karticami od nlb (sumim da ne delujejo)?

Hvala.

bastadu ::

Je kdo poskušal z Maestro karticami od nlb (sumim da ne delujejo)?
Itaq da ne...

jlpktnst ::

Visa Electron pa bi morala delovat (nekateri ljudje trdijo da deluje). Pa sem si jo priskrbel. In dobim (od abanke) debetno viso electron brez CV cifre, pa še tip ki mi je celotno cifro kartice povedal je rekel da se sploh ne da z njo elektronsko poslovat. Super. Mogoče mi kdo razloži kje dobim viso electron ki bo delovala?

jamiroq ::

Visa Electron, ki jo dobiš pri Banki Koper preverjeno deluje.

CV pa bi morale bit zadnje tri številke tiste 7 mestne cifre na prostoru kjer se podpišeš; če je ni vprašaj na banki, ker bi po mojem morala bit gor...

jlpktnst ::

Ne. Na abanki visa electron nima CV cifre zadaj XD. In jaz kreten VSE zrihtam pa dobim viso, pogledam - zadaj PRAZNO. ARGH. Grem ta teden 1x na banko težit...

Pa hvala za info jamiro:) Ima mogoče banka koper kako poslovalnico v Ljubljani?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jlpktnst ()

jamiroq ::

poslovalnici sta na cigaletovi 4 (blizu telekoma) in na dunajski 107.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134819 (14783) igi82m
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109398 (28248) Vetrpiha
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109762 (37683) Andro457
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107012 (34059) PINki
»

kako plačati (paypal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
4713930 (12140) bluefish

Več podobnih tem