» »

Win XP - speech recognition???

Win XP - speech recognition???

krucymucy ::

Mene zanima ce se je kdo s to recjo kej zajebaval - baje naj bi lahko podajal glasovne ukaze v media playerju! No jest sem probu vse pa noce... obup!
Tam pa kjer je kao trainning pa dela bp ...

JanezH ::

Ja ko sem opayil tvoj clanek, se tudi sam malo sprobaval. Uspelo mi je ugotoviti kako se stem dela v WorduXP (OfficeXP) in moram priynati, da stvar deluje presenetljivo dobro glede na nek prejsnji program, ki sem ga sprobal. Besede res odlicno zaznava. V Wordu sem malce urejal besedila s COPY, PASTE, FONT, FONT SIZE, ENTER,...
Dobro je da opravis cim vec trainingov, da se potem besede se bolje prepoynavajo - jay sem opravil samo enega in je bilo vredu.

Ni pa mi uspelo najti kako bi lahko glasovno iyvajal ukaze za zagon kakih programov. Npr. ce bi rekel "DVD player", da bi se potem odprl DVD player.

No ce je komu to uspelo naj mi prosim pove,

McWolf ::

Kje to sploh je?
Go tell it on the mountains!

andrej ::

1. zadeva je v Office XP in ne Win XP, cepra imajo tudi Win XP Speech engine...

2. rabis vajo - brez vaje ni nic. Vsaj skozi par tekstov mores it, za dobre rezultate.

3. rabis dober mikrofon. mikrofon, ki ga dobis v raznih poceni paketih je preslab. Rabis mikrofon ali komplet slusalke/mikrofon za okrog 10k SIT ali vec.

4. rabis dobro zvocno kartico.

5. okolje mora bit dokaj mirno. to pomeni cim manj hrupa, muzike, etc v ozadju..

6. rabis zmogljiv racunalnik - okrog P3 600 in vec, ter 256 MB. Vec je seveda bolje

7. ce mas vse tak ko je treba in govoris amerikanscino (ne anglescine) in je tvoja izgovorjava dobra potem lahko pricakujes kar dobre rezultate. nikakor pa 100%.

krucymucy ::

Za office XP ne vem, sem pa jest to dobu v winXP plus! pack... pa pise da bi moralo delat v media playerju..

andrej ::

ah plus pack pa je druga zgodba...

andrej ::

aja, se vedno pa veljajo vsi pogoji, torej dober mic, etc..

krucymucy ::

No pa, a se da izvajat glasovne ukaze?

JanezH ::

Ja tudi mene zanima, ce se da izvajat glasovne ukaze. Sprobal sem Voice Net 2000 in je vse skupaj ena šlamparija v primerjavi z microsoftovo zadevo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Tone omogoča glasno pogovarjanje brskalnikov

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
1112506 (7746) Yohan del Sud
»

Prenosna Bluetooth avto-instalacija

Oddelek: Kaj kupiti
83723 (3204) St235
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11116996 (9881) GrimReaper
»

Windows Vista proti Windows XP (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
17923088 (11499) levaky
»

Nov članek: Mehki igralniki videa

Oddelek: Novice / Nova vsebina
232568 (2568) Matek

Več podobnih tem