» »

velika britanija - anglija

velika britanija - anglija

slovencl ::

Mene zanima, zakaj imajo ti britanci take privilegije, da lahko npr. na evrovizijo pošljejo svojega predtavnika iz anglije, walesa, škotske in severne irske. Enako za nogomet, zakaj slovenija danes igra z walesom. Nej se odličjo kwa bojo, ena država ali več. Kaj če bi slovenija na tekmo z walesom poslala gorenjsko :D

Alexius Heristalski ::

Da to počnejo na Evroviziji, prvič slišim.
Pri nogometu so razlogi zgodovinski. Preberi.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Dr Evil ::

Angleži mislijo o jugoslovanih enako.

Slowenc ::

Dr evil, ne razumem te čist.
Včasih je Jugoslavija nastopala kot Jugoslavija, ne pa kot Slovenija, srbija, hrvaška,...
Tile Otočani so mi že od nekdaj sumljivi.
Skiny gate.

Dr Evil ::

Ja nekdaj je bila Jugoslavija,po tem pa republike,katerih prebivalci so "jugoslovani".

Škoti,Valežani in Irci se počutijo v Veliki Britaniji tako kot smo se mi recimo v Jugoslaviji,zato ker so to različni narodi,združeni v eno državo.V zadnjem času pa imajo celo avtonomijo.

MEDENA ::

Še vedno ni logike , ko pa Škot ali Valežan pokaže potni list je pa gor Velika Britanija.....Mislim,da to ni fer...

kopernik ::

Pač, tudi s tem so priznane pravice različnim narodom v okviru VB. Čeprav so večinsko tam Angleži, so ugotovili (malo poglej zgodovino VB), da se splača priznati tudi druge narode. Raje nekaj več pravic, kot konstantni upori ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275360 (54407) Sssaga
»

Škotska neodvisna? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20834980 (26605) Vanich
»

EMA 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712620 (10761) Spc
»

EMA 2006 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16412064 (8586) Utk

Več podobnih tem