» »

OUTLOOK 2003

OUTLOOK 2003

primozz ::

Pozdravljeni

Zanima me kak se naštima v outlookuveč profilov, da ti ne meče maile od vseh profilov v isti INBOX. Tak ko ima mozilla, zelo pregledno.

Se da naštimat več outgoing serverjev, da ne bi rabil za vsako ko bom drugje spreminjat?

TX

Ziga Dolhar ::

> Zanima me kak se naštima v outlookuveč profilov, da ti ne meče maile od vseh profilov v isti INBOX. Tak ko ima mozilla, zelo pregledno.

V Outlooku ne moreš imet več profilov: "profil" je vezan na posamezne uporabniške račune. (Podpira pa to Outlook Express.)

> Se da naštimat več outgoing serverjev, da ne bi rabil za vsako ko bom drugje spreminjat?

Kaj želiš? Lahko vneseš več e-poštnih računov -- magari istega, le pri vsakem določiš drug outgoing server. Ampak kaj točno bi rad dosegel?

(Če bi rad imel le mailing, uporabi OE ali Mozillo. Outlook [2003] je precej bolj kompleksna zadeva in precej širša od preprostega "mejlinga".)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

primozz ::

V bistvu bi rad imel več poštnih računov, za vsak račun bi pa naj mail prihajal v svoj INBOX, da bi bil vsak za sebe.

Na mozilli že imam tako, samo bi si rad naštimal tak na outlooku.
Če ti bo kaj pomagalo, ti pošiljam sliko, kako imam na mozilli, tako bi imel na outlooku.

KLIK

NiKeC ::

Jaz mam to z filtri rešeno... naredim različne podmape in ko mi pride email z drugega naslova mi ga avtomatično v drugo mapo prestavi... Malo si poglej...

Ziga Dolhar ::

V Mozilli (IRC) to niso ločeni profili, ampak gre le za to, da vsakemu ločenemu e-poštnemu računu dodeli še samolastno strukturo map.

V Outlooku to lahko rešiš (Nikec!) s filtri (Tools -> Rules and alerts); če bi rad imel ločene tudi "sent items", pri ustvarjanju novega pravila v wizardu zgoraj označi 'Start from a blank rule'.
https://dolhar.si/

primozz ::

Hvala vama, sem nekaj zrihtal.

Zanima me pa še če se da inportat address-e in maile iz mozille?

Kako je pa z outgoing serverji. Ker imam prenosni računalnik in sem dostikrat pod drugimi providerji, moram zato naštimavat drugačne SMTP-je.
Kako bi lahko to rešu?
(razen da za vsaki mail naštimam drugi SMTP in pol pošiljam s tistim mailom na katerem sem).

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266318 (11249) Matko
»

različna ponudnika interneta, siol m@ail

Oddelek: Omrežja in internet
71569 (943) Vaseer
»

Izšel Thunderbird 3.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
699797 (7222) [BISI]
»

Po menjavi ponudnika problem s pošiljanjem pošte

Oddelek: Omrežja in internet
425280 (4669) Matko
»

Outlook vec emailov naslovov!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91938 (1822) kockish

Več podobnih tem