» »

Siol paketi

Siol paketi

tejo ::

Moje frenda so s SiOL domov klicali in rekli, kdaj bo poslal pogodbo. Naročil je dva SiOL paketa na: drugačno ime in isti priimek. Kaj naj naredi? Uporabil je 5 brezplačnih ur.
  • spremenilo: tejo ()

whatson ::

emmm... to pa je rees čudno...
hummm... bad luck pač.. .

tejo ::

A se je še komu to zgodilo?

tejo ::

Halo? A spite? A se vam sploh da kaj pisat? :|:|:|

Bucbuc ::

Pošlje naj obe pogodbi nazaj.
Polni al prazni,to je pa njegova odločitev.:))

Pa brez zamere!:\;);)

tejo ::

To si se dobro spomnil, samo jaz sem pozabil povedati to, kaj je že sicer razvidno iz tega, da hočejo pogodbo, namreč želijo, da se naroči na SiOL. Pa če dva meseca ga bodo spet poklicali.

Putimir ::

Ha ha ha ha! Tud mene je ena pička klicala, pa me prou naivno spraševala, kdaj se kej mislem naročit ha ha ha, pa sm jo takoj poduču, da če mogoče ne vedo, je zunaj trajala prava bitka za "zastonjkarkimi" cd-ji, ki so takoj letel u kanto skupej z pogodbo, čim si dubu cifro...Pa da to ful folka dela in naj se nč preveč ne nadejajo ....


Puti

tejo ::

Ejga, "Peternel", ti si CAR! Tako se dela! Bom jaz takoj zdaj frenda vprašal, če je njega tudi ena pička klicala s SiOL-a.

tejo ::

Če kdo od SiOL-a tole bere, mu takoj zdaj povem, da je SiOL počasen, velikokrat se povezava kar sama prekine, včasih noče vzpostavit povezave niti v dugem poizkusu. Zunaj se je bila prava bitka za SiOL cd-ji, ki se še vedno bije in naj vam povem tudi, da je veliko ljudi naročalo te pakete vedno na isto osebo in so jih dobili, torej, zakaj pošiljate eni in isti osebi pakete, če pa veste, da se ta ne bo registriral pri vas. Lahko povem, da so vsaj nekateri operaterji malo pri pameti in te opozorijo, če naročiš dva paketa na isto osebo in ti povedo, da ne morejo poslati še enega paketa. Vedite tudi, da ima veliko ljudi starše, ki so naročeni na revijo Jana in tako dobijo dva paketa (moževi starši in ženini), povrhu pa naročijo še kakšen paket. Vsekakor ste se te akcije zastonj interneta lotili, ne da bi prej razmislili, kaj se bo dogajalo. Drugič prej raje premislite, preden se podate v kaj takega. To naj bo za enkrat vse, lahko pa vam priredim še kakšno pridigo.:|:|:|

Elemen_T ::

To sploh ni res..siol je preprosto rečeno zakon! Edino amis se lahko primerja z njim...vsaj cenovno.

Sicer pa so mene tudi klical...pa sem preprosto reko da pač ne vem ali jo bom poslal al ne...mogoče sem se pa premislu:D

J-A-G ::

SIOL je zaenkrat CARSKI ...... in v času ADSL-ja bo dalje:D>:D

tejo ::

Meni je pač stalno nagajal, Amis mi pa ne. Mogoče je to tudi odvisno od tega kje živiš, koliko je prometa na tem koncu itd. Zdaj ko bo pa ADSL, bo pa SiOL rec carski. V to sem prepričan!

tejo ::

Frend me sprašuje, kaj ti lahko storijo pri SiOL, če ne pošlješ pogodbe.:\

PaJo ::

Po moje ti nix nemrejo, saj nisi ti nix podpisal oni pa tudi ne, mas pa itak pravico porabit tistih 5 ur, ker so itak brezplacni in nikjer ne pise da moras potem pogodbo poslat, saj to je odvisno od vsakeka uporabnika posebej. V galvnem jaz bi jim povedel da se na podlagi teh brezplacnih ur nisem odlocil za njih in da pogodbe nebom poslav, ker ne mislim vzet paketa pri njih. In to je to. V galvnem po moje ti nix nemrejo, saj se nikjer nisi zavezal da bos karkoli vzel, torej naj tvoj prijatelj kar pozabi na vse skup, ce ga bodo pa klicali pa naj rece da nebo poslav pogodbe in da ga anj pustijo na miru.

Jaz samo mislim da Siol s tem isce mehke hruske, kdo bi rekli po domace, ker mogoce pa se bo le kdo ustrasil in poslav pogodbo. V glavnem pri meni bi vse skup letelo v kos:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

tejo ::

Sem mu povedal in je rekel, da ji bo poslal v k****. Tisto babo pa v p**** m******. Zraven pa bo zapel še "Venček narodnih".



Neznano:

Venček narodnih - to pomeni, poveš vse kletvice, ki ti v tistem trenutku padejo na misel...

tejo ::

Imam najnovejše novice. SiOL kliče vse, ki so s domačega telefona naročil SiOL paket. Če kličejo tudi tiste, ki so omenji cd naročili prek interneta, pa še nisem izvedel. Zmeraj pa pokliče ena baba, ki te vpraša, če misliš poslat pogodbo in nekaterim celo reče, da jih bo čez dva meseca spet poklicala. 8-O8-O8-O

tejo ::

Še novejša novica. Tista baba s SiOL-a kliče tudi na mobilne telefone. >:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D

Matek ::

Še novejša novica. Kličejo tud, če naročiš preko neta, tko da vpišite fake telefonske.>:D. Mene je zadnjič klicala in rekla, če se mislim prijavit in sem nedolžno reku da ati in mami ne pustita in da sem samo sprobal. >:D
Po mojem ti nič ne morejo ker, je itak, ko dobiš domov paket, not en listek, kjer piše, da je pet ur brezplačne preizkusne dobe not in če hočeš, lahko pošlješ pogodbo, če misliš postat naročnik, če pa nočeš, pa po mojem ni treba:D.

tejo ::

Mimogrede, on je SiOL paket naročil prek interneta. Tako, da tista novica zgoraj ni najnovejša. Vseeno hvala za pomoč.:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411905 (7937) swalow
»

ADSL montaza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
764488 (3124) eiht
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422908 (1677) kleDo
»

Zastonjski siol paket...

Oddelek: Pomoč in nasveti
101222 (1055) OZZY
»

SiOL paketi (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
534281 (3636) Loki

Več podobnih tem