» »

A sem nategnu SIOL???

A sem nategnu SIOL???

1
2
»

Igor ::

hehe mspike u r welcome to try it ..
sej slisi se lepo ne recem samo fora je v tem da:
ko ti registriras paket na netu pac das not kr nekej (presledek tut dela
) in ne posles pogodbe ..
zato acc pac crkne kuj ..
ce pa ti posles pogodbo na en ime (samo da posles pogodbo na keri je ime in podpis) SE TI PREDSTAVLJAS KOT DRUGA OSEBA in to je kaznivo (or wotewr) tako lepo pogledajo s kerga telefona je blo dostopan do neta in dobis obiske ...
ampak u r welcome to try ..

BlackHole ::

Mcspike, daj preberi še enkrat moj post. Ti si rekel da ne vejo po katerem paketu ti naj obračunajo, seveda vejo, če pa to ravno pri registraciji izpolniš (razen če reg. ni treba izpleljati, to ne vem). Pa tudi tvoj naslov vejo, če npr. naročiš paket preko interneta, saj ti ga pošljejo domov oz. na naslov ki si jim ga dal. Jaz nisem govoril o podatkih ki jih izpolniš pri registriciji pač pa od podatkih, ki jih podaš ko naročiš paket.

McSpike ::

Igor,
hehe... vraga to je res kaznivo... kaj pa če potem rečem obiskovalcem da "nisem vedel da je kaznivo"... misliš da imam kaj upanja?? :D:D:D

markoj,
okej okej...
kakorkoli že, pošlji pogodbo in ti morejo vse, izpolni samo registracijo na netu (toliko da dobiš passe in user) in surfaj dokler te je volja (oz. dokler te ne vrže z linije) in ti morejo NIČ.>:D:D

PaJo ::

Tocno tako, ko pa posles pogodbo pa ce potel ne placas pa je ze na pol poti kaznivo:8)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Izak ::

Nekdo je spraseval kako odstranit tisti napis Telekom Slovenije - Slovenija Online v IE ki se ti doda ko se registriras pri siolu.. Dela v WIN98. Tako se spremeni ali odstrani : RegEdit.. Urejanje.. Najdi.. vpises Telekom slovenije enkrat kliknes na moj računalnik v regeditu in označiš Možnosti iskanja da je vse obklukano (samo celi nizi postis neobklukano) ko ti najde kjuč z vrednostjo "Telekom Slovenije - Slovenija Online" enkrat kliknes na njega in gres spremeni kot vrednost vpises kar zelis imeti napisano namesto Telekom Slovenije - ...! :D:D:D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL nove podražitve za praktično vse pakete

Oddelek: Omrežja in internet
433786 (2337) Brane2
»

SiOL: konkurenca Volji ;-)

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
203057 (3057) Zheegec
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411778 (7810) swalow
»

SIOL paketi

Oddelek: Omrežja in internet
161223 (945) Simko
»

SiOL paketi (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
534241 (3596) Loki

Več podobnih tem