» »

A sem nategnu SIOL???

A sem nategnu SIOL???

«
1
2

jugonostalgik ::

OK. Dobil sm Siol paket, ki ti dobrohotno ponuja qrvih pet ur zasuonj. Qorabim qribližno 4,8 ur, nato se še enkrau prklopim in pravkar visim gor že 3 ure (noč je še mlada).

Samo vseen mal cvikam, da se ni ta Siom mam zazihru in mi zdej nabija kakšne eytra imqulse v suilu linije 090 - bognedaj. Maiko bi me v bistvu vrgli dol, samo bajti se še naprej veselo pretakajo



Ali imate vi podobne izkušnje?
Nima ti kej bit, če si dober skrit!
  • spremenil: luni ()

MoDeR ::

Blah nič posebnega. Večkrat se siolu pokvarijo timerji (števci) in lahko visiš dolgo na SiOL paketu. Moj frend je namesto 5 ur visel cele tri dni. Se dogaja. Bodi vesel :D
Lp,
<br>
MoDeR

jugonostalgik ::

Fora je v tem, da če se sedaj odklopm me vdrugo ne bo spustil gor. Zato me sedaj zanima, če mi zdej kej impulsov nabija saj mi jih prvih pet ur nebi smelo.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

PaJo ::

Smo to ze tudi poceli pa mislim da ni bilo kaksnih extra impulzov, upam vsaj:D
Drugace pa ti taksen paket drzi pac kolko mas srece, eni takoj crknejo eni pa ne>:D
Sploh pa sem jaz bil enkrat z taksim paketom ene 8 ur skup gore potel pa me je disconnectalo samo, pa je slo papa:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

JLP ::

Tud če si nategnu SiOL, te bo ta poj velik bl nategnu kukr pa si ti zej nega.
Live long and prosper!

luni ::

ROFL :))
Artificial Intelligentia

PaJo ::

Saj na koncu koncev ma cisto prav, ker tak se tudi dogaja v nasi preljubi SLOveniji;(
Zato pa potrebno izkoristit tisto kar lahko:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

singular ::

men je paket delu 2 dni pol pa ni delu več sploh.

singular ::

ozr, ne paket ampak username :)

jugonostalgik ::

Men pa kar noče nehat delat. Siol uporabljam že kakšnih 12 ur pa še kar dela. Ko bo pa nehal, bom pa prešaltu na stari dobri arnes8-)...
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

Cr00k ::

kar se tice teh SiOL-ov..je tko...
Izkoristte moznost zastojn paketa...narocite jih na sebe,fotra,brata..sestro...matko...dedka..babico...s frendi se zmen k se niso slisal za internet...pol pa se enkrat prek neta :))))))
in potem mas okol 20 siol paketov... 20*5ur je 100ur..:))) RULS

I LOVE SIOL,...in to je najmanj ...nekateri acc.-ji delajo tut kksn tedn ...

to je to,

McSpike ::

Jest nisem uspel nategnit siola... me je on ko mi je zagrozil s tožbo in sem plačal 33.000SIT opomina (še danes ne vem ali sem prav naredil da sem plačal:D

v glavnem fora največja je v tem da mi jasno gesla že eno leto ne delajo več (za priklop) mail predal imam pa še kar aktiven in veselo dela brez problemov...

nauk: siola ni potrebno nategnit - siol nateguje samega sebe:D:D:D

PaJo ::

Ja saj, za mail jih itak boli patak po domace, glavno da se ti nemoras z modmov povezat to jim je vazno, ker user itak ostane za vecno, recimo v bazi je se zdaj moj user, ki ga ze vec kod leto dni nisem uporabil in tudi nisem nikoli bil narocnik. Glede tega je Amis bolse porihtan on pac pobrise tiste keri so neaktivni, siol pa ma prevec dela z ostalim kod izgleda:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Igor ::

hehe ja :) vsi userji od paeketov so v bazi ....
recmo vcasih k smo mi iz ENGA paketa nardil par 100 acountov sm s tem nardil se par 100 emailov :) in to je vse notr pa noben ni bil enkrat rabljen
:D
pomoje ma siol ene 10 server sam za mejl 8-Onull

PaJo ::

Hehe, saj na sreco mail ne rabi dosti placa, samo vseeno shendlat 20000 userjev pa tudi ni vec macji kasel:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

sleby ::

Luniju se smeji :>
On ze ve zakaj :>

:>
:>
:>

PaJo ::

Hehe.... Saj jaz tudi vem zakaj8-O
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tr0n ::

Ena zadeva deluje. Registriras si ga v petek zvecer in potem bos lahko cez vikend up neomejeno (do ponedeljka). Meni in se enemu je to delalo OK.

GodStyler ::

jugonostalgik: Ti bot kr non stop gor, konc mesca nam pa povej, če se je splačal:D:D:D:D>:D

JeDo ::

Uglavnm sposobne?i pr siolu so pogruntali, da je JeDo dol?an 15k, po?iljali opomine, a on ni jebal, tako je enkrat pri?lo obvestilo o to?bi, znesek pa je bil 10x manj?i !!! hehe, pla?al 1,5k sit in se smejal SiOlu v BRK ;)

lp JeDo>:D
----------------------------------------------------------------------------
<br>

Justy ::

Hehe...bom se jst probu sreco s temi siol paketi (5 free hours:D)
Do kdaj pa bojo se talal te zastonj pakete?>:D

crt ::

Kaj je mozno te Siol pakete narociti samo preko telefona (0801000) ali tudi po internetu? Kaj pa si Siol pomaga s tvojo tel stevilko? Ko sem klical za paket me tisti tip tudi po moji tel stevilki spraseval...

lep pozdrav Crt :\

GodStyler ::

V nekih firmah te uprašajo za številko, zato k majo ISDN, pa da preverjo, če jih ne nateguješ, siol pa tud zato, da ne bi šlo triljon folka gor. Tajo ti account, ki kao dela sam na tvoji številki.


SIOL SUX, SIOL SUX,SIOL SUX, SIOL SUX,SIOL SUX, SIOL SUX-no kjer se ga da izkoristt je cool :D:D:D:D>:D

PaJo ::

Saj drugace pa se da star cisto komot preko neta narocit in zagotovo poslejo:D, pa se nobene telfonsek ne rabis dajat>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Justy ::

Hohoho....Pajo you are the real javascript kiddie
:D:D

Tr0n ::

Ja, le da v tem primeru placas 2k sit al kolko ze pride.

Igor ::

pajo men so postal 3 pakete na dom, in zdej sm ga ksn tedn nazaj nareocu prek neta in ga ni blo ... (ostali ki so ga norocil isti dan so ga dobil...)
tron ne paket narocen prek neta je isto zastonj tko k ce narocis prek tel

Igor ::

aja se neki ...
pr siolu so tut papki ne de bi recmo pakete (pa ni treba cele pakete sam rabs listk z geslom) prodajal za recmo 200 do 300 bi vsaj neki zasluzil (al pa kr dost :D) ne ap da jih dajejo al zastonj al pa placej 2000 sit zanjga ..

PaJo ::

To itak da so papki:D
Samo fora je v tem da tistih paketov za 2000Sit sploh ne prodajajo vec, se samo te ko so for free, pac majo verjetno dosti profita ze samo z tem in se jim dobesedno jebe za vse skup>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

whatson ::

Siol smrdi do neba... Telekom smrdi do neba in se naprej!!!!
>:D>:D>:D;((

mojsterpeter ::

a te pol lohka tožjo pa račune pošiljajo če si na siol paketu preko 5ur???

Igor ::

ce jim posles izpolnjeno pogodbo jasno ...
ce ne posles pac ne ..

ahac ::

Sej ne daš svojega imena! Dobijo pa tvojo telefonsko.
A lahko naročiš več paketov na isti naslov? Jaz sem slišu, da ne.:'(
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PaJo ::

Aja...

Glede teh paketov je tako da vam jih ne priporocam najbol, ker jaz sem eml zadnji mesec kar fajn telfona vec, ko sem "prekomerno" uporabljav te siol pakete, zdaj jih nebom vec;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tr0n ::

Hmm, meni se ni nic kaj takega zgodilo.

Igor ::

ahac vidjo tvoj telefona pa kaj, tozi me ce me mas za kaj ..
glede paketov lahko narocis veckrat sam enkrat nehajo posiljat ..
pajo mal prasej doma kdo je hot line klicov spet ...
:D
7000 telefona je blo :)
ne spomnem se kdaj je blo v zadnjo tolk ...
>:D

mojsterpeter ::

pajo: jest sm bil cel november na siol paketih gor (seveda sem jih molzel do konca) pa je bil račun za telefon najnižji v zadnjih treh letih (4k sit)

PaJo ::

Hm...

Nihce ni klical na kake hot linije pa na GSM-e tudi ne, samo je bila razlika kar ocitna, namrc prejsen mesece sem mel nekej po 700 impulzov zdaj pa kar 2000 in to je bilo ziher samo zaradi teh paketov;(

Saj vseeno, zdaj itak na racun firme surfam:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Igor ::

pa predlagam ti da gres na telekom in reces da zelis met izpisek tel pogovorov, to te kosta irc 700 sit samo mas zabelezene vse pogovore nad 5 impulzov in cas trajanja ...

tko de mas crno na belem

99% sm pa siguren da ni od paketov ... ce pa je lahko tozis siol

>:D:D>:D

(placas samo 1 oz 2 impulza ob priklopu)

PaJo ::

Hm...
Eh se mi ne da se tega okoli iskat, saj je foter rekel da bo vseeno placal tak da bomo ze:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

FlipeR ::

Where do you want to NATEG TELEKOM today?:D
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

singular ::

in ljubljana?:)

Quickbeam ::

Heh zdaj sem videl ta slavni siol paket... ampak zakaj more nekaj spreminjat nastavitve na računalniku? Ni mu pasalo da mam internet connection sharing pa še za window title (v IE) ti da grdi napis telekom slovenije - slovenija online...

Igor ::

ma ja to zasmrdi na konc, ne smes pritisnit nastavitve pa je vse kul, paket se pa registrira k das registracija ( 1 knof prej ...)

McSpike ::

Ljudje s temi paketki je takale pesem:
Lahko jih naročite milijon in jih porabite vse pa vam Siol tud muksnit ne more ker niste z njim imeli podpisane nikakršne pogodbe... Če ne dobijo vašega podpisa in pogodbo izpolnjeno črno na belem lahko pozabite o kakem pravnem pregonu... no ravno tako jih vi ne morete tožit saj - da uganili ste - nimate z njimi nikakršne pogodbe... Oni vam tudi ne morejo obračunat teh dodatnih ur, ker ne vedo po katerem paketu naj vam jih računajo mar ne? Si bodo kar izmislili in vam dodelili kakega, recimo urnega? Seveda ne... Tu je pač Siol reskiral ane... in že vnaprej dobro vedel da se bodo našli kljukci, ki se bodo na račun tega okoriščali (samo koliko jih pa je takih? 10 20 30??).... brez skrbi to Siol ve dobro, samo nič vam ne more in tu je reskiral... Ampak koliko je sploh reskiral...?? Nič v primerjavi s tem koliko bo na račun teh paketov dobil... Zastonj so pravite? In zakaj niso po 300 ali po 2k SIT se sprašujete? Pravite da je to natega? Prav imate.... Seveda je natega in to velika! Teoretično reklama na TV ni zavajanje kupcev saj ste dobili zastonj Internet mar ne? 5 ur kaj pa še hočete, mar ne? Niso rekli da je zastonj samo 5 ur, niti da je zastonj ves čas mar ne? Rekli so samo je zastonj in to je vse in je tudi res... torej zavajanje odpade... Praktično pa je seveda natega... Ljudje )kako tudi ne) mislijo da je Siol ponudil Internetni Svet Gral in juriš po modeme v trgovine... Kje je torej ves trik... Trik je v konkurenci moji dragi... Siolu preprosto povedano dol pade za 2k pakete, da bi le še privabil zadnje skeptike in tehnološko zaostale in si tako zagotovil čim večji tržni delež kar se bo le dalo predenj se začne lastninjenje... seveda mu to uspeva... Medtem ko se vsi po glavi praskamo v čem je trik, se bomo po glavi tolkli ko nam bo Siol cene diktiral v prihodnje...
Marketing fantje, marketing - to je vsa finta :)

BlackHole ::

MC,rekel si da ne vejo po katerem paketu naj ti zaračunajo. Ne vem če bo to držalo, ravno
včeraj sem kolega prijavil in tam izbereš kakšen paket želiš standardni, urni,..). Nekdo je rekel, da ne vejo tvojega imena. Kako pa so ti potem poslali paket, če ne na tvoje ime.
Eni govorite bedarije se mi zdi. Kako zaračunajo teh "5" ur ne vem, jaz sem mislil da ti računajo impulze kolko si pač gor (pač brez uporabe omrežja), ne pa samo prvega impulza. Če je tako pol se mi tak ne splača, ker imam itak paket z neoomejenim dostopom pri Amisu ki je
cenejši.

PaJo ::

Ja jaz tudi tako mislim, ta siolova akcija je le marketnisak poteza, da se dobijo zadnje preostale userje

Drugace pa to glede obracunavanja teh 5 ur je tako da so popolnoma zastonj, se pravi da za njih ne placas cisto nix, edino en impulz na vsako povezavo, ker ostalo pa se ze steje na tvoj "kao bodoci" racun in bi jih plcaal ko bi se prijavil na siol
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

McSpike ::

markoj,

na podlagi tega kar ti vneseš na strani od osebnih podatkov pa do ne vem kdaj si nazadnje obiskal McDonalds njih en kurc briga... Zakaj? To smo že obdelali... Dokler nimajo tvojega podpisa pravni dogovor med tabo in njimi ne obstoja in za njih in za pravne organe nisi mel s Siolom nič.... Zadnjič sem hotel samo prenesti lastništvo paketa na drugega uporabnika... Sem lepo poslal prošnjo z vsemi zahtevanimi podatki in ugani kaj, pozabil sem se podpisati... In sem dobil nazaj da brez podpisane prošnje zadeve ne morejo posalti nikamor in ne bodo čisto nič premaknili. Razumljivo. Torej tudi ne bodo čisto nič premaknili dokler ne narediš tvojo kraco na tisti pildek in ga pošlješ Siolu. Če tega ne narediš ti ne morejo nič, kar ti tudi lepo povedo. markoj torej vemo kaj govorimo dobro, brez skrbi...

Po drugi strani markoj, kaj pa če jest tam notri vnesem podatke preprosto o tebi (če bi jih vedel), misliš da bodo pa potem kar k tebi prileteli, na nekih neosnovanih Internetnih trditvah??? Forget it bro...
Tako to ne gre in Siol to dobro ve - brez skrbi - ve pa tudi dobro da bo takih kljukcev ki bodo to izrabili tako malo da to ne bo nič v primerjavi kar bodo s tem pridobili....

In še eno pametno sem nekje zasledil tukaj: "Da te Siol ob naročilu vpraša po telefonski da potem vedo na katero telefonsko te omejit z akauntom" Kje je koš za smeti da bruham? NIČ TI NE MOREJO BREZ POGODBE!!!
Telefonska številka je pa verjetno zato da, če gre kaj narobe da te pokličejo ali pa mogoče za njihovo evidenco kdo je že naročil 1 paket in kdo jih hoče še 10... That's fucking it...
Mimogrede jest sem naročil enega in dobil dva - dokaz da siola ni potrebno nategovat, ker se nategne kar sam. Enega sem uporabil ker sem vzel neomejen akaunt itak, drugi pa še čaka na kurjenje...

McSpike ::

Že vidim ljudi: "Zakaj pa je potem potrebno izpolnjevat še na netu, a pogodba ne zadostuje??"...

:)) Na netu gre verjetno za to da se ti že kar sam vneseš v bazo in prihranijo s tem da bi morali iz podgodbe prepisovat naše kvake... Rabijo samo naročniško številko in viola že si noter... Tako se znebijo administrativnih stroškov in čas prihranijo madona... Jaz bi tud tako naredil če bi bil Siol... Drugo je pa potem ali potem ne preverjajo identičnost podatkov med pogodbo in vpisom na netu?? Bilo bi smešno... Na netu bi vnesel podatke o Jebivetru in na pogodbi podatke o Smrdljivem prdcu! Geslo za dostop bi vedel ker bi vnašal preko strani in nato bi samo počakal 2 dni da Smrdljivi prdec dobi potrdilo o priklopu in jest že surfam... Ne vem kam bi hodili računi, k prdcu ali jebivetru ampak jest bi v glavnem surfal... Edinole meli bi mojo številko ko bi se priklapljal... po drugi strani pa a to sploh beležijo, če še tega ne morejo poštimat da bi delal samo en uporabnik naenkrat preko istega akaunta....

sasox ::

A je kdo od vas šel na siol oz. telekom v mestu? Tam dobiš te free pakete. Povedat jim moraš kao tvoj ime in priimek ampak dokumentov ne pogledajopodpisat se ti pa zraven tud ni problem če rečeš da si pač en Lojze Potrebuješ

LP
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL nove podražitve za praktično vse pakete

Oddelek: Omrežja in internet
433806 (2357) Brane2
»

SiOL: konkurenca Volji ;-)

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
203073 (3073) Zheegec
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411906 (7938) swalow
»

SIOL paketi

Oddelek: Omrežja in internet
161238 (960) Simko
»

SiOL paketi (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
534282 (3637) Loki

Več podobnih tem