» »

Država ne spusti Ryan-air v državo!?

Država ne spusti Ryan-air v državo!?

Mati ::

Klik...

Menite, da je v interesu vlade, da Ryanair ostane čimdlje od slovenskih letališč?
Zakaj ni bilo težav z Easyjetom? Je vzrok blokade, ker želi Ryan air v Maribor?

Zanimajo me vaša mnenja.

Daedalus ::

Nesposobno uradništvo. Zaradi istega razloga je moral Goodyear zagroziti z umikom lastniškega deleža iz Save, da so se uradniške riti zganile in zrihtale papirje za gradnjo bogega skladišča in iz istega razloga se BMW-ji ne sestavljajo na površinah bivšega TAM-a ampak v Avstriji. Okorelo, samozadostno in ko kočevski medved zavarovano uradništvo. Skinit večino, pa še zna biti kdaj boljše.

Mimogrede je tole eden izmed razlogov, zakaj Sloveniji gospodarsko ne gre najboljš...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Olajuwon ::

ah vir 24ur... Še dobro da piše, da je za to Janša kriv:\
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Mati ::

Keyser Soze ::

In kaj tebe moti pri tej novici. Lahko slučajno citiraš stavek, kjer piše, da je Janša kriv? Sicer pa kdo je trenutno na oblasti?

Olajuwon ::

Ob obisku vladne delegacije v Mariboru je predsednik vlade Janez Janša obljubil, da bodo stvari do septembra urejene. "Časa za izpolnitev obljube ni več veliko," pravi direktor letališča, ki dodaja, da ne verjame več zagotovilom, da so stvari na vladni koordinaciji, saj se to vleče že dve leti

Uradniki z ministrstva na počitnicah
Tudi na ministrstvu za promet pojasnjujejo, da zaradi dopustov v tej zvezi ni še nič novega, da pa sta predlog programa upravljanja letališke infrastrukture letališča Maribor in predlog pogodbe o ureditvi medsebojnih razmerij v zvezi z obratovanjem letališča Maribor v vladni obravnavi.

A zdaj bi radi, da bi se sredi avgusta vse rešilo? Četudi je SDS na oblasti to še ne pomeni da so oni odgovorni za početja za nazaj.. namreč to se vleče že dve leti, pred dvemi leti pa je bila na oblasti globoko zasidrana LDS.

Sicer že sam topic thread-a je dovolj zgovoren.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

Daedalus ::

Ah daj ne pretiravaj. Naslov je morda res malo čudn, mislim pa, da avtor ni mel namena kazat s prstom na Janšo. Bomo vidli, če bojo to uredili - fajn bi blo, da malo popucajo z dediščino LDS pri takih zadevah... Avgusta se pa valda ne bo kaj dosti rešlo - saj so baje počitnice, a ne?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Keyser Soze ::

Sem .....

...............

Spoštovani uporabnik Keyser Soze

Skladno z moderatorskimi pooblastili, sem vaš post zaradi dela vsebine, ki nasprotuje pravilom ST ( 2.točka 1. člena pravil ST) v celoti izbrisal.

V kolikor menite, da je prišlo do izbrisa neupravičeno, se lahko zoper mojo odločitev pritoži, v zato ustreznem oddelku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

Mati ::

Moje mnenje je, da po moje vladi ne diši kaj preveč, da Ryan prijuri v MB, saj bi to bila čedalje večja konkurenca Adrii. Že easyjet jim ne diši preveč, čeprav pripelje tedensko na stotine turistov v Ljubljano.
Vendar bi po drugi strani dal Ryanair zagon mariborskemu letališču, saj bi po vsej verjetnosti od tod letelo tudi precej tujcev (madžarov, avstrijcev, hrvatov, bosancev). Da se ne menimo o razcvetu turizma v MB, ter prekmurskih termah, saj je precej britancev ravno v goričkem kupilo vikend...

Moje mnenje je, da če bi bila volja, da vlada uredi svoj del letališča bi to lahko storila zelo zelo hitro, tako bo pa moje Ryan odprl bazo v Zalaegerszeg-u za ta del evrope.

Škoda, če bo res tako!

Jan987 ::

ja po mojem mnenju bodo najcenejši leti ryan aira ostali na letališču treviso-veniti.

Myth ::

Mati, prav imaš. Spet se kaže centralizacija Slovenije. Zato tudi nimamo nič pametnega v MB. No, samo za info, da boste vedli zakaj se gre in zakaj ne boste videli ryan aira tu blizu. Če pa , bom pa prijetno presenečen tudi sam. :8)

nasvidenje
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ryanair (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7031824 (3510) nodrim
»

Megalomija ali polomija Univerziada leta 2013 v Mariboru? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27830373 (20253) Mati
»

Najceneje do Londona

Oddelek: Loža
4410154 (7642) innerspace
»

Letališče Jožeta Pučnika Ljubljana (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
38323533 (15692) Icematxyz
»

Rezervacija leta

Oddelek: Loža
81363 (1178) gorjanc

Več podobnih tem