» »

Kateri TV 55 cm

Kateri TV 55 cm

civava23 ::

Kupujemklasični TV diagonale 55 cm do cca 70 k SIT (večjega nima kam dati).
Išem predvsem KVALITETNO sliko, kakšno funkcijo bi lahko že pogrešal na račun tega.

Malo sem se ogledoval med :

Gorenje TVF 21 S15

Philips
Ima kdo izkušnje z katerim od teh dveh TV.

Seveda pa so dobrodošli tudi drugi nasveti na podlagi vaših izkušenj8-)

Olajuwon ::

Ti misliš resno z gorenjem?8-O


Niti sekunde ne razmišljaj in vzemi Philips.

PS: Jaz imam en Panasonic, ki se mi je zdi je stal 60 jurjev in lahko rečem da je kr vredu.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

Utk ::

In kaj je narobe z gorenjem?

boštjan ::

fonziz,kaj pa kakšen samsung za 40.no samo povej kaj pričakuješ od TVja
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Caligula ::

Samsunga vzami.
So poceni in dobri. Pri 55 cm sploh.

Olajuwon ::

crnie:
Po mojem mnenju se Gorenje ne more kosati z raznimi Philipsi, Panasonici, Sonyiji, Samsungi...
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Utk ::

In zakaj ne? Koliko je meni znano imajo samsungove ekrane. Zmeraj smo imeli doma gorenje, zdej imamo tudi, malo starejši 100hz model, in za to ceno raztura. 1600 strani teleteksta, pip, pa še kaj. Ekran je pa itak od samsunga, čist vredu. No ja, sej boljši modeli niso strašno poceni, je pa vseeno malo bolj firma od nekih denverjev, matrixov in še česa.
Ni vse domače avtomatsko zanič in vse kar ima reklamo na mtv edino dobro. Gorenje ni tako leva firma spet, niti v evropi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

cekr ::

Gorenje ni tako "leva" firma, kje pa delajo te televizorje je pa drugo vprašanje?
Verjetno tam kot Matrixe, Denverje...

Gorenje daje gor samo nalepke.


Na splošno se mi je pa Gorenje zasralo, tako da ga pri hiši nočem videti niti pri osnovnih gospodinjskih aparatih.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

MR-OzO ::

Nvm no kaj ga serjete Gorenje je čist ql firma, povrhu še ena najolj uspešnih v sloveniji, pa ne rečt da se nemore merit z kakim panasonicom al pa kaj podobnega. Najboljše je itaq da greš v trgovino obe sprobaš in se odločiš.

Olajuwon ::

Crnie: Nevem no. Doma imamo klime Toshiba, Panasonic in Gorenje... pa si lahko misliš kera najslabše deluje. In po mojem je enako pri TV. Zdaj za gospodinjke aparate nevem, ampak po mojem mnenju niso glih top. Je pa res da verjetno imajo zelo dobro razmerje cena/kvaliteta.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

LapD ::

zato ker ti ena klima serje majo zanic tvje :\ No iz lastnih izkušenj lahk povem da v enmu letu še nism mel težav z tv od gorenja no pa tud sony dela brez problemov :) Najboljš je it v trgovino pogledat sliko če praviš da te to najbol zanima

MR-OzO ::

Gorenje gospodinski aparati so mene kr prepričali, vsaj ti ta novi nebi reko da zaostajajo za kakimi drugimi, ko sej ma gorenje tut več linij pa različne cenovne razrede. Tv pa mamo tudi gorenjev doma star tam 10 let pa še ni kaj zabaval.

Olajuwon ::

"zato ker ti ena klima serje majo zanic tvje"

Tako je:D

Sej klima ne serje... samo po kvaliteti nima za burek proti japonskim klimam.

Jaz še vedno vstrajam, da Gorenje Tvji so slabi. So pač le kopije nekih drugorazrednih proizvajalcev TVja. Gorenje klime so ubistvu iz proizvodnje Airwell.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

DMX ::

jaz imam ta TV že ca. 2 leti (takrat je stal 75.000 sit) in ti lahko rečem, da je za ta denar najboljša izbira. Slika je fantastična, funkcijsko je zelo dober, pa še zelo lep dizajn je in glavno je da dela brez problemov.

http://www.bigbang.si/shop/?M=i&SH=2&IT...

lp

[SpydeR] ::

offtopic:

Olajuwon ti ga mal serješ, ne pa klima. Ne moreš primerjat Toshiba in Panasonic klim z Gorenjevimi. Toshiba veljajo za top klime, Panasonic jim je pa tesno za petami (ima pa več funkcij in boljše cene). Gorenje, kot si že sam napisal klime samo kupuje oz. lima gor logotip. Ampak to še ne pomen da je tako pri vseh njihovih izdelkih. Štedilniki, hladilniki pa še kaj bi se našlo... so njihovi med bolj kvalitetnimi. Za tvje pa ne vem - sploh za novejše. Imamo doma enga od Gorenja, ki dela BP že 15 let.

pumaxx ::

Nabijate na pamet. Gorenje je zadnja 3 leta Vestel (Panasonic-ov tovarna v Turčiji). In zelo veliko TV aparatov različnih znamk ki jih kopujete pri nas je prav Vestel-ovih. Kvaliteta je po mojih izkušnjah zelo dobra. Rajši kupi Matrix-a, ki je isti, cenejši in z 2 leti garancije. Aja da še omenim, Philips do ekrana 70 je smet ki ga ne kupuj.(ima bolj malo veze z Philipsom)

Caligula ::

Za Toshibo klime(veliko vecino) itak dela kitajska firma, ki je No1 na svetu po kolicini proizvedenih klim.
Skratka ne primerjat TVjev, klim,...

Se vedno pa se verjetno kak Samsung v tem rangu najbolj splaca. Za 40 jurjev mas flat screen, sprednji oz stranski vhodi za video, stereo, huda slika, ful funkcij in primerna garancija...

fosil ::

Jao kake primerjave mate nekateri :\
Doma mamo Ferrarija, Porscheja in Golfa. Lahko si mislite kateri je najbolj počasen, torej bi sklepal da so vsi Volkswagnovi avtomobili slabi...
Gorenje si ne more privoščit da bi v sloveniji izgubil dobro ime zarad televizorjev, tako da sem prepričan, da če boš kupu gorenje ne boš dubu škart robe. Ali ima gorenje tudi najboljše razmerje cena/kvaliteta je pa spet drugo vprašanje...
Tako je!

AngelOfDeath ::

100Hz TVjev pa ravno ni dosti v tem velikostnem razredu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
358154941 (3193) IL_DIAVOLO
»

Kateri TV?

Oddelek: Kaj kupiti
91178 (426) Scorpy84
»

Najboljsi TV za 130 jurjev?

Oddelek: Zvok in slika
385112 (3527) macgajver
»

Televizor 100Hz

Oddelek: Kaj kupiti
373540 (2872) SanSan
»

Kateri TV kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
342494 (2035) AtaStrumf

Več podobnih tem