» »

Televizor 100Hz

Televizor 100Hz

kalcek16 ::

Zanima me kje bi se dalo bl poceni dobiti TV 100Hz ekran vsaj 70, če se da naj bo ekran raven,ni pa nujno.

Jok3r ::

Gorenje:D je najcenejši če misliš kupiti 100Hz TV in 70cm diagonalo.

Arrivo ::

gorenje ??
Če kupuješ pomivalni stroj bi ti svetoval da ga kupiš od gorenja, saj dela ok....
Glede televizorja, če že imaš take zahteve pa raje poglej SONY ali kaj podobnega...

Chessman ::

Arrivo : ti se kar čudi, ampak za takšno ceno kot dobiš gorenje ni drugega TV, je pa res da nima nobenih dodatnih funkcij kar imajo drugi. Drugače pa kot poceni TV vse drugo kot SONY ker le ta definitivno ni poceni.

Maxtor ::

Zakaj ne gorenje? So tako zanič? Mi smo ravno kupili TV Gorenje 100Hz, 70cm ekran - Flat, virtual Dolby, 2x skart, PIP,... pa dela brez problema. Ima kdo še kake izkušnje s takimi bolj ta novimi Gorenje televizorji?

mirage ::

Maxtor mi smo tudi kupili tega in smo zadovljni.

kalcek16 ::

Mirage in Maxtor a mi lahko povesta kakšna je bila kej cena in če se da to kaj preko interneta naročit,če mi dasta prosm kakšen link da bi vidu sliko al pa da bi ga lah naroču.Glede na to d se tuki eni norčujejo iz Gorenja in imajo denar za bolj znane firme, mi lahko pišeta na mail: dean_skrlep@siol.net

Jok3r ::

Arrivo ne strinjam se čisto s teboj;( . Gorenje ima dokaj kvalitetne televizorje (to mislim da se ne pokvarijo:D tako hitro kot nekater druge firme in rezervni deli so dokaj poceni)

js ::

po moje je bolj pomembn ravni ekran kot 100Hz. Ker pri Tv se manj opazi bliskanje kot pa pri monitorju.

Arrivo ::

Televizijo ne kupuješ vsak dan...ampak je to investicija za nekaj naslednjih let...zato denar ne sme biti glavni dejavnik sploh pa v primeru če že kupujes 100Hz TV se pravi da bi rad nekaj več .

Jok3r ::

Primerja med 50 Hz in 100Hz sliko je mala. Res pa je da 100 Hz slika malo manj utripa kot 50 Hz. Če ne gledaš TV 1m pred televizorjem mislim da se ne splača kupovati 100Hz televizije.
Aja res pa je da ima Sony lepši dizajn:D kot Gorenje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jok3r ()

phoenix(tm) ::

Poanta je v tem, da cim starejsi si manj locis 100hz od 50hz, point je da otroci ponavad gledajo tv od bliz in oni pac full dobr vidjo in za njih se 100hz dost pozna, sam v trgovin te pa uni nategujeo...100hz...sej zdej je sony dal vn 100hz+, k naj bi blo se bols, sam to je sam se en razlog da drazje lahko prodajo!

perci ::

Jst ne vem kake oči mate vi, ampak jst čutim razliko med 100 in 50Hz na 72 diagonali kot noč in dan. Resno. Da ne govorim, da je 100Hz neprimerno boljše za oči. Pri manjših diagonalah razlika res ni tako opazna, ampak pri 72 diagonali se pa zelo opazi. Pejte v eno štacuno in primerjajte dva sosednja ekrana, en naj bo 100 drugi pa 50Hz. Razlika je in če kokrtolk velik gledaš tv definitivno kupi 100Hz. Philips so drugač tut zlo solidni TV-ji, res pa niso pocen.

MadMicka ::

Jaz tud opazm razliko, vsaj zdi se mi :) Ne sicer pri gledanju DVD ampka pri obični TV. Mam pa tud Gorenje in kar se TV-jev tiče, to je tok preprosta tehnologija, da govort o tem, kok je Gorenje slab pa Sony dobr, je larifari. btw. pa glih design od Gorenja mi je všeč, in tud zato sm ga kupu, pa še una srebrna barva mi roxa.

mirage ::

Kalček televizor je bil v akciji in cena je bila118k, samo zdaj se ne spomnim točno za kolko je bila zznižana. Sliko ti bom probal potem poiskat ko pridem iz šole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirage ()

mirage ::

Evo slika.

Pujcek ::

mimgrede, a kdo pozna tole: http://www.tehnika.net???

lp

LapD ::

mirage a je to tvoja tv? link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LapD ()

mirage ::

lapajne: yap

cekr ::

Pa ne kupovati televizorja oz. takšne robe kar preko interneta. Najprej pojdi v trgovino pa si zadevo oglej v živo, da ne boš potem klel, ker zadeva ni takšna, kot si si jo predstavljal.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

LapD ::

Sej jst sm tv gledu u trgovini, sam jo nism valda sliku tm. Me je sam zanimal če je ta taprava.

Slavček ::

Vendar najprej po možnosti preveri sliko doma! Lahko, da boš imel na 100Hz TV slabšo sliko kot na 50Hz, če si na npr. na kabelski in ta nima dobrega signala.

Golden eye ::

SONY

SanSan ::

v metroju majo do 15.1. v akciji panasonic ekran 82 16:9 100Hz za 700 eurov.
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.

nodes ::

GORENJE, 72 FSC 10 je najboljši,
Loewe sploh ne izgleda tako kul. :8)
Povezava očitno ne dela >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

nodes ::

Obstajata dve 50 in dve100 MHz izvedbi.
Slika je na merkurjevi strani, pod televizorji, čist na koncu.

nodes ::

Najdu eno slikico
V živo izgleda še boljš. Slika je the best, blablablaaa

RookY ::

Maxtor mi smo tudi kupili tega in smo zadovljni.

mirage:vaš TV ni flat
Sam sem kupoval televizor pred 2 tednoma in sem jih gledal po celi Lj.
Najprej sem se navduševal nad naj naj model od gorenja.
Ekran je rahlo ukrivljen po robovih. To me niti ni toliko motilo, dokler nisem opazil, da se malenkost krivi tudu slika.
Potem sem se odločil kar za Sony LS60, ki je bil v akciji za 175k. klik
Juhu juhu spet bom bruhu

nodes ::

Če si SONY, KV-29LS60 primerjal z GORENJE, 70STSP potem si prav izbral, če bi primerjal z GORENJE 72 FSVC, bi izbral GORENJE.

BlazP ::

Js mam pa doma Philipsov 100Hz 72cm TV z ravnim ekranom, pa je ful fajni! S tem nism hotu nic povedat, sam hvalim se:D

RookY ::

Gorenje 72fsc sem si dobro ogledal in me je ravno pri tej motila neravna slika(vse ostalo je OK). Ostale Gorenje sploh niso bile v izbiri.
Pa nimam nič proti gorenju sicer(vso belo tehniko, ki sem jo pred kratkim kupoval je od gorenja)..podpiram slo gospodarstvo.:D
Ampak televizor mi pa ni bil všeč.
Juhu juhu spet bom bruhu

RookY ::

Aja...res pa je, da sem glede slike zelo zahteven.>:D
Pa še to...72 fsc je občutno cenejša(40ksit), kot LS60...to je potrebno upoštevati.Ampak sem dal raje več keša, ker bi drugače skozi tiste robove gledal.
Juhu juhu spet bom bruhu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RookY ()

nodes ::

Cena je ista, razlika je par tisoč SIT, sam da pri GORENJU dobiš več stvari. Glede kvalitete in ravne slike pa ne bi, če nisi primerjal to kar sem jaz mislu.

nodes ::

Cena cca. 175k SIT, ne ne ne gre za patriotizem, res je potrebno it v trgovino in se sprehoditi med policami in kupiti tisto s katerim boš potem zadovoljen. Vsake oči imajo svojega malarja, drugače niti ne bi bilo toliko vrst izdelkov. Mislil sem samo, da ne bi spregledal tudi to možnost. Niti tip ne bi spraševal v forumu, če bi bil toliko naiven, da bi kupu kar od prve intudi to je vrlina.

BlackHole ::

Ne vem, meni se tile sprehodi med TV-ji v trgovini nič ne dopadejo. Kaj mislite, da tam pa je v redu signal, ko imajo po 50 ali več Tv-jev priklopljenih gor? Nikoli ne veš, če je slika na enem TV-ju boljša od slike na sosednjem Tv-ju zaradi kvalitete, slabšega signala ali je samo slabo (drugače) nastavljena. Najboljše je še verjetno primerjava z kakšnim dvd-jem, ki se predvaja na tv-jih.

SanSan ::

Sony kv29ls60 za 659EUR. Naslednja akcija v metroju od 1.2 do 16.2.
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.

Pujcek ::

SanSan,

kok te pride pol na to ceno se dodatnih stroskov pri uvozu?? oz. kok te pride pod crto?

lp, pujcek

SanSan ::

Mislim, da je na to ceno pri uradnem uvozu 20% ddv. Carine pa mslim, da ni ker je proizvod iz EU.
To je pa šverc-komerc cena.
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljsi TV za 130 jurjev?

Oddelek: Zvok in slika
385117 (3532) macgajver
»

TV z PIP in diagonalo ekrana 63cm

Oddelek: Kaj kupiti
334990 (4389) hanzeljn
»

Kateri TV

Oddelek: Kaj kupiti
252033 (1677) OldSkul
»

Kateri TV kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
342514 (2055) AtaStrumf
»

nakup TV

Oddelek: Kaj kupiti
91540 (1401) borinho

Več podobnih tem